Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rafalinda

 Egmont to mój nowy kościół :D
Tak naprawdę kupiłem te 3 komiksy naprawdę w przyzwoitej cenie, bo za wszystkie razem dałem 200zł...takie tam znajomości w Poznaniu ;)

A co do tej dziwnej okładki, to może chodzi o taką jaką serwuje ostatnio "Fabryka słów". Tzn ani to twarda ani miękką, tak jakby ktoś wziął kawałek kartonu i nakleił na niego miękką okładkę. Tylko książki w takiej oprawie kosztują tyle co w twardej i ludzie się trochę wkurzają. Mnie ten format odpowiada, bo jest lekki i poręczny ale cena faktycznie powinna być mniejsza...sorki za tą dygresję

A komiks weź i się pochwal bo bardzo jestem ciekawy. W ogóle to po kinie zamiast siedzieć w drogim Pubie zapraszam was do mnie. Złotego trunku wyjdzie więcej a i "klimacić" możemy głośniej ;)

Rado

W moim przypadku, te okładki to jeszcze co innego niż te od "Fabryki słów". Moja okładka jest twarda tak czy inaczej, tyle że obwoluta znacznie różni się od właściwej okładki. Dobra, biorę ze sobą komiksy.

Rafalinda

A to chyba reguła.
Bo normalnie amerykańskie HC są totalnie czarne+dodatkowa zdejmowana okładka.
coś takiego?:



Póki co klasycznie twardo-okładkowych komiksów z nadrukiem, oprócz polskich Egmontowych Batmanów to mam tylko "Earth One".

No ale twój może być jeszcze zupełnie czymś innym :D

BlackBat

Jeszcze nie miałam okazji się pochwalić :)



W porównaniu z waszymi kolekcjami wygląda to bardzo biednie, jeśli nie bardziej. Trochę wstyd pokazywać xD Na chwilę obecną to wszystko co mam, łącznie z tym co udało mi się wygrzebać w ostatnim czasie. Chwilowo moja sytuacja finansowa nie pozwala na jakieś większe zakupy, najbliższe planowane to Noel , Kingdom Come i Court of Owls. Niestety, mieszkam w dość dupnym miejscu, jeśli chodzi o dostępność wszelakich komiksów :/ Wyprzedam trochę japońskich z półki, to może się odkuję ;)

Mój ostatni update przyszedł wczoraj, zeszytówki GL, Superman vs Flash i Gacki, z których jestem bardzo zadowolona ;) Tylko weźcie się nie śmiejcie, bo się w sobie zamknę ja wiem, że to jest poor XD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


franek

Może i biedne ale większość tytułów są bardzo dobre, z twojej kolekcji mam tylko filmową adaptację. Życzę ci udanych zakupów następnym razem ;)


Show Must Go On!!!

Człwowieknietopeż

Cytat: Kujaw w 27 Styczeń  2012, 20:05:59
Mnie także, nie oglądałem nawet żadnego z filmów w całości. Ten komiks kupiłem, bo słyszałem mnóstwo pozytywnych opinii  na jego temat. Poza tym rysunki robił Bernie Wrightson, którego styl cholernie mi się spodobał po "The Cult".
Nie oglądałeś żadnego Aliena w całości...




Masz co nadrabiać
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

bart-allen

 Ja cię chciałem mieć Młodych Tytanów a mama upierała się.
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Człwowieknietopeż

Jak upierała się?
Myślę, że tych "Młodych tytanów", któe wydał egmont nie opłaca się kupywać, bo to chyba nie są oryginalni tytani, tylko tacy, co powstali na podstawie kreskówki
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Kujaw


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

nighty

akurat robiłam zdjęcia z nieco innej okazji, więc czemu by nie wrzucić :) moja kolekcja jest i pozostanie skromną z wielu powodów, między innymi dlatego, że mam dziwny gust i niewielka część tego, co wychodzi naprawdę mi się podoba XD paru pozycji brakuje, bo albo są w drodze, albo jeszcze nie ukazały się wersje w miękkich okładkach (takie preferuję), albo czekam na wydania zbiorcze (nie przepadam za zeszytami ;_;), ale na pewno nie zaliczam się do osób, które kupują jak popadnie wszystko, co wychodzi :)

na zdjęciu po prawej skromne zbiory komiksowe, po lewej prezenty od rodziny (słuchawki to "pamiątka" z wakacji od chrzestnego, a batman files skutecznie zastępuje mi wikipedię w wielu przypadkach);



a w ramach bonusu moje wysłużone batbuty, niespodziankowy prezent od rodziców :D;

LelekPL


Johnny Napalm

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Nighty, oficjalnie Ci zazdroszczę! Słuchawki i buty są cudne *_*
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


codic

I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Johnny Napalm

Dobre zdjęcie, nie ma co. :D
Fajna figurka, jest możliwość oblukania jej z przodu?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...