Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

kelen

Sale, bo jest jeden rozdział z Long Halloween, Ross z powodu jego i Diniego historii, która była u nas już w Black and White.

Corso

Muszę sobie odświeżyć, bo przyznam się, dawno nie zaglądałem do pierwszych 2 tomów B&W.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Sorry za ignorancje, ale ile było tomów B&W, bo ja ma dwa?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

W Polsce ukazały się 2 tomy. Pierwszy podzielony na 2 części (tm-semic) i 2 tom, też 2 części od Egmontu.
3 tom tylko w wersji oryginalnej. :)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

No i ja nie dostąpiłem wersji oryginalnej. :(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Do mnie doszed? wczoraj pierwszy tom nowej edycji "No Man's Land". Ponad dwa razy wi?ksza obj?to?? wzgl?dem pierwszej edycji - 544 strony. Tak wi?c, poka?ne tomiszcze.





W drodze jeszcze Trylogia Demona.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Johnny Możesz się szarpnac.  ;) Ja parę miesiecy temu kupilem w wersji HC.
Kujaw gratuluje zakupu. Ja już sobie daruje, musiałbym sprzedać swoje 5 tomów by był w tym jakiś sens.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Kujaw

Założę się, że to co zostało dołożone w tej edycji, niekoniecznie miało duże znaczenie w samym crossoverze, więc możliwe, że nie masz czego żałować. Ja się szarpnąłem, bo nie mam tamtej edycji i nie znam tego eventu.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Johnny Napalm

Piękna rzecz, Kujaw. Na pewno nie było to tanie. Czytałem pojedyncze historie, więc i tak sobie odpuszczam.
CytatJohnny Możesz się szarpnac.  ;) Ja parę miesiecy temu kupilem w wersji HC.
Całość w wersji HC, ma się rozumieć? Trójpak?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

Nie tylko 3 tom w wersji HC. ;) Oczywiście jest jeszcze SC.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

A gdzie można dopaść takie cudo i to z możliwością takiego wyboru? Tylko nie mów, że na allegro. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

#371
Multiversum rzecz jasna. 60zł SC, 70 za HC. Choć ja na przykład, swój egzemplarz, również w HC dorwałem za 53 zł wliczając wysylkę, i to właśniew na Allegro :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Corso

Cytat: Johnny Napalm w 27 Marzec  2012, 19:21:54
A gdzie można dopaść takie cudo i to z możliwością takiego wyboru? Tylko nie mów, że na allegro. ;)

Johnny ja większość komiksów kupuję właśnie na Multiversum oraz na eBay. No i czasami łapię okazje na alledrogo. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Johnny Napalm

Co?! Za ile?! Oszalałeś?! Kurna olek... żeś zaszalał. Ile to cennych komiksów w pakiecie można by kupić za taką sumę. Ok, ale to twoja decyzja i twoje pieniądze. Ok, a wracając do tematu, to tylko trzeci tom na Multi jest sprzedawany w dwóch wersjach - HC i SC. Za tyle to jeszcze można się faktycznie szarpnąć.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Cytat: Johnny Napalm w 27 Marzec  2012, 19:32:30
Co?! Za ile?! Oszalałeś?! Kurna olek... żeś zaszalał. Ile to cennych komiksów w pakiecie można by kupić za taką sumę. Ok, ale to twoja decyzja i twoje pieniądze.

Stary, ku**a, pomyliłem się! :D Przez przypadek wcisnąłem zero, przed chwilą się skapnąłem. :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"