Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Rexio

Kujaw , ile zajmuje ci natysowanie takiego spidera ?

Post Merge: 03 Sierpień  2011, 14:29:14

narysowanie ! lol -.-

franek

Kujaw, twoje rysunki mają w sobie to coś.


Show Must Go On!!!

m2reily

http://m2reily.deviantart.com/art/Boredom-248166748

Ostatnio nie mam zbyt wielkiego drygu do twórczości i idzie mi fatalnie, ale cóż skoro już się opublikowało.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Altair


Mam nadzieję, że chociaż jedna osoba to skomentuje ;)

franek

Tak Altair. Jedna osoba to skomentuje. Twój rysunek jest niesamowity. I dlaczego wy wszyscy umiecie rysować tylko nie ja??? Bo ja jakoś tego ogarnąć nie mogę.


Show Must Go On!!!

Altair

Dzięki, franek ;) Po prostu ćwicz w każdej wolnej chwili... Dużo komiksów, staraj się pamiętać JAK rysowane są zarysy jakiejś osobistości. Jeżeli naprawdę jesteś w tym słaby to nawet na razie kalkuj sobie tylko kontury postaci żeby stopniowo utrwalać sobie w głowie proporcje. Stopniowo zaczniesz rysować sam, praktycznie z pamięci. Gdy już kształty nie będą problemem, a najważniejszą kwestią będzie dla Ciebie realistyczność sceny to wyćwicz swój styl cieniowania. To chyba temat rzeka, w którym ja sam często się gubię, więc tutaj też na początku wzoruj się rysownikami. Z czasem wszystko przyjdzie ;)

Rado

#726
Altair odrysowałeś ten rysunek od Alexa Saviuka ze spidermana 5/95 wydanego przez tm-semic. Co nie jest złe, ja nawet sam tak robiłem ale imo powinieneś to zaznaczyć zanim będziesz dawał wskazówki komuś innemu nt. swojego stylu itp.

Rexio

Ja mysle , że do tego trzeba miec mocny harakter. Jak ja się wezme za rysowanie to trudno mnie odciągnąc, raz jeden rysunek zajoł mi chyba 6 dni i rysowałam wtedy postaci z assasin creed 2. ::)

Myśle też że to kwestia praktyki. Z tego co wiem jeśli chcemu poszerzac nasze zdolności artystyczne powinniśmy miec przed sobą jakiś obraz i spróbowac go skopiowac na papier samodzielnie , bez żadnej kalki. Ja tak robiłam i teraz nawet ładnie mi wychodzi rysowanie . Potem zacząc przechodzic do prostych szkiców , póxniej cieniowanie, a następnie pełne rysunki . Kwestia praktyki  8)

franek



Show Must Go On!!!

Rexio

Superman ma fajnego nocha  ;D To twoje ? Bo jeśli tak to musisz pocwiczyc !

Ale za Fan-Funny komiksy możesz się brac !!!!  ;)

franek



Show Must Go On!!!

Altair

Cytat: Rado w 04 Sierpień  2011, 09:02:30
Altair odrysowałeś ten rysunek od Alexa Saviuka ze spidermana 5/95 wydanego przez tm-semic. Co nie jest złe, ja nawet sam tak robiłem ale imo powinieneś to zaznaczyć zanim będziesz dawał wskazówki komuś innemu nt. swojego stylu itp.
Przecież nie mówiłem, że to prezentacja mojego stylu... Fakt, przerysowałem z komiksu, który znalazłem na strychu niedawno.

Rado

Chodziło mi o te rady dotyczące znalezienia "swojego własnego stylu" ,nie konkretnie o Twój styl.

Altair

No, a co w nich nie tak? Powiedziałem jak to ze mną było, zresztą sam się przyznałem, że często korzystam właśnie z gotowych rysunków jak ten tutaj. Fakt, zapomniałem napisać, że ten akurat jest przerysowany, ale to żaden dyshonor. Tym bardziej plus dla Ciebie, że to znalazłeś. Dzięki :) Ja akurat miałem go razem z jakimiś ekstrasami dorzucanymi do SM 2099 chyba, nie mam go w wersji elektronicznej niestety, bo byłoby o wiele łatwiej. Przy przerysowaniu nóg było najwięcej roboty...

Rexio

Cytat: Rado w 04 Sierpień  2011, 12:07:58
Chodziło mi o te rady dotyczące znalezienia "swojego własnego stylu" ,nie konkretnie o Twój styl.

Jeny.. znacie takie mądre słowa : "Każdy ma swój styl " ? Własnego stylu w internecie nie znajdziecie , musicie go sami odkryc  ;) możecie znaleźc tylko wskazuwki jak go odkryc.