Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League Crisis on Two Earths

Zaczęty przez Leon Kennedy, 12 Listopad 2009, 16:24:51

LelekPL

Według mnie to jeden z najlepszych filmów z Justice League do tej pory. Świetny Batman i Owlman, bardzo mi się podobał koniec i motywacja Thomasa Jr. Rzeczywiście szkoda tego pojedynku Supermana z Ultramanem, ale z drugiej strony wiadomo, że i tak wygrałby Clark. Według mnie, tacy źli bliźniacy, to jest akurat świetna okazja, nienaciągana, żeby skonfrontować ze sobą różne postacie - Batman vs Ultraman, Superman vs Superwoman, Wonder Woman vs Owlman, itd. Mamy fajne pojedynki, przy których reputacja żadnego z bohaterów praktycznie nie cierpi.

Z tych lepszych jest jeszcze Flashpoint Paradox i The New Frontier, jako taki dość ciekawy eksperyment z przeszłością, ale poza nimi nie powiedziałbym, że te filmy o Lidze są takie dobre. War, Doom, Apokalips czy Public Enemies były co najwyżej przeciętne według mnie. Ja liczę na zekranizowanie Kingdom Come. Szkoda, że Tower of Babel im się nie udała, bo to też był świetny pomysł na ekranizację. Poza tym, fajnie by było też zobaczyć jakieś oryginalniejsze historie, bo w komiksach, aż tak wiele ich już nie ma z tego co kojarzę.