Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Suicide Squad

Zaczęty przez Leon Kennedy, 13 Październik 2018, 03:32:54

Juby

Odpowiedź: absolutnie nic. Sly* w roli King Sharka może być największym plusem tego filmu.

Pan Jackdaw zarejestrował się tu chyba wyłącznie w celu wyrzucenia swoich frustracji. Zarówno tę wiązankę, jak i absurdalną krytykę TASu najlepiej ignorować.

*Pozdrawiam fana Sly'a, również jednego z bohaterów mojego dzieciństwa.

Leon Kennedy

#91
Cytat: Jackdaw w 11 Maj  2021, 12:46:31Do Stallona całkiem straciłem szacunek że podkłada głos jakiemuś badziewnemu cyfrowemu rekinkowi w tym g*****, w ogóle  jak widziałem zwiastun wydawało mi się ze to jakiś ************* nakręcił.

Lepsze to niż niby kolejne, bo już było w sumie zakończenie Rambo. Najnowsza część to dno dna na dnie. I na pewno Sly przejąłby się Twoim zdaniem 😋

Q

Nowy trailer (obecnie dostępny jako reklama na Youtube) - https://streamable.com/1s7w8u  (wprowadzenie Margot Robbie)



I jest już wersja na YT (wprowadzenie Jai Courtney)

Niby ładnie wygląda, ale niektóre żarty słaby i całość specjalnie nie porywa, wątek z córką Bloodsporta wydaje się zbędny i zbyt przypominający sytuację z pierwszego filmu (Deadshot i jego córka).

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Są pierwsze opinie dziennikarzy. Nie wiem na ile będą miarodajne, bo to pierwsze opinie... ale są bardzo, bardzo pozytywne. I szczerze wątpię, aby było tym razem inaczej 💪https://naekranie.pl/aktualnosci/legion-samobojcow-2-opinie-oceny-dceu-1626329943

Juby

Leon, pierwsze opinie dla oczekiwanych filmów superhero praktycznie ZAWSZE są bardzo pozytywne, takie same miał poprzedni Suicide Squad. Poczekaj na konkretne opinie osób, których znasz, zanim zaczniesz się nastawiać.

BTW, ktoś się wybiera do kina?

Gieferg

Jak mi ktoś postawi bilety i dopłaci z 50 zeta, to się zastanowię.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

Przecież Juby napisałem, że nie wiem na ile będą MIARODAJNE i tylko podałem info, że są.

I tak ja planuję wypad do kina ( może i dwa 😋) i nikomu nie będę stawiał biletu 😁 Nie chcesz nie idź, proste 😃

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 16 Lipiec  2021, 09:46:47Przecież Juby napisałem, że nie wiem na ile będą MIARODAJNE i tylko podałem info, że są.
Nie, nie tylko. Na koniec napisałeś:
Cytat: Leon KennedyI szczerze wątpię, aby było tym razem inaczej

::) I stąd moja odpowiedź...

Cytat: Leon Kennedy w 16 Lipiec  2021, 09:46:47Nie chcesz nie idź, proste 😃
Dokładnie takie mam podejście i dlatego się nie wybieram. Zwiastuny skutecznie mnie zniechęciły. Czekam aż w 6-7 sierpnia w sieci pojawi się rip z HBO Max i wtedy może dam filmowi szansę.

Leon Kennedy

Musiałem to dodać, musiałem, ale tym razem szansę na tak wielkie rozczarowanie, jak często było u Was, są według mnie na prawdę dużo mniejsze i obym tym razem mial rację... Ah te pierwsze opinie 😁

Juby

Cytat: Juby w 01 Maj  2021, 13:01:18Polska kinowa premiera The Suicide Squad 30 lipca.
A jednak to musiała być jakaś pomyłka, albo zaszła zmiana, bo obecnie na wszystkich portalach wisi 6 sierpnia.

Cena, Robbie i Gunn reklamują film "u Kimmella":

Leon Kennedy

Szkoda, liczyłem na szybszą premierę. Tak czy siak 6 powoli się zbliża...!!!

newtime

Oceny sa mega pozytywne plus uwielbiam filmy Guna wiec jaram sie ;D

Leon Kennedy

#102
I mamy hit. Mamy istny hit, Juby, panie i panowie 🔥🔥🔥🔥 https://www.rottentomatoes.com/m/the_suicide_squad

Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości?

https://naekranie.pl/aktualnosci/legion-samobojcow-the-suicide-squad-recenzje-opinie-czy-warto-1627561001

Chodź na pewno nie uznam go za najlepszy film komiksowy 😋

Juby

Eh, Leon, Leon. Ileż można ci powtarzać, że to tylko suche cyferki, statystyki, które nie oddają nic innego, poza tym ilu procentowo krytykom podobał się film (dla nas w większości anonimowych, których gustu nie znamy)? ::)

Wiesz, który ostatnio film DC zebrał równie dobre recenzje, o ile nie lepsze? Wonder Woman w 2017 - moim zdaniem jeden z najbardziej przereklamowanych filmów XXI wieku, w najlepszym wypadku średniak, do którego od kinowego (rozczarowującego) seansu nie nabrałem ochoty wrócić. :P

Wiesz, który ostatnio film DC/Marvela również zebrał bdb recenzje? Black Widow 4 tygodnie temu. A z opinii recenzentów, których czytam/oglądam wyłania się obraz niepotrzebnego, niejakiego filmu, o którym szybko zapomnieli. Wśród moich znajomych podobnie, a starszy brat nazwał go nawet najgorszym filmem w historii MCU. Sam zamierzam obejrzeć dopiero dziś/jutro.

Dlatego NIC nie obchodzą mnie zachwyty zachodnich recenzentów, którzy od jakiegoś czasu jarają się każdym filmem komiksowym. Jedyne co te pozytywne reakcje u mnie zmieniły, to zmianę statusu z "wygląda okropnie, nie wiem, czy chcę to oglądać" na "może jednak wyszło nieźle, obejrzę w przyszły weekend jeśli wypłynie w cda."

newtime

To prawda nie ma co sie sugerować procentem, bo on nic nie mówi o tym jak jest film ale w tym przyapdku jak sie juz w czyta w nie po kolei, to mozna dostrzec naprawde same pozytywy, jeśli ktoś jest fanem Guna i lubie te postacie, to raczej nie powinien sie zawieść no ale oczywiscie opinie wyrobie po seansie ;D  ;D