Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Suicide Squad

Zaczęty przez Leon Kennedy, 13 Październik 2018, 03:32:54

Juby

Z jednej strony spoko materiał, z drugiej - dlaczego ten film, który wejdzie na ekrany kin 2 miesiące przed Batmanem nie dostał tak jak gacek normalnego teasera?

Martwi mnie ogromna liczba bohaterów, ale liczę, że zgodnie z ideą zespołu, co najmniej połowa padnie trupem. :)

Poster bardzo spoko.


Q

Brak zwiastuna był sporym zaskoczeniem. Może kwestia efektów specjalnych, bo mamy King Sharka i Weasela?

Sam plakat fajny tak jak i jego inna wersja, ale to tak tylko na DC FanDome, ale fajnie by były gdyby utrzymali taką stylistykę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

No nie wiem. Zwiastun Strażników Galaktyki z Grootem i Rocketem był gotowy bardzo szybko na panel w Comic Con i zachwycił widzów, nawet z niedopracowanymi jeszcze efektami. Raczej chodziło o dział marketingu i woleli zaczekać z większą promocją filmu, bo do filmu jeszcze daleko, a w Hollywood jest jednak ostatnio mądra tendencja do skracania okna marketingowego, poza paroma wyjątkami (np. filmy Nolana czy najwyraźniej Batman ;) ).

Q

Możliwe, albo dział marketingu zapomniał, że przesunięto premierę "The Batman" i wydawało im się, że tak jak mieli zapisane w pierwszej kolejności promują Batmana :)

W jednym czasie też nie dobrze jak za dużo wychodzi zwiastunów. Bo zawsze któraś produkcja musi ustąpić miejsca, a zwiastun "The Batman" zrobił wrażenie, że nawet Cheetah zeszła z nagłówków.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Nowu plakat od Jamesa Gunna.



Ratcatcher 2?

Q

Już podczas DC FanDome potwierdzono, że Daniela Melchior zagra Ratcatcher 2, czyli gdzieś tam powinien być oryginalny Ratcatcher, czyli Otis Flannegan.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

O kurde, kompletnie umknęła mi ta informacja. Czyli jest szansa, że kiedyś w filmie zobaczymy prawdziwego Ratcatchera jako złoczyńce w filmie o Batmanie. Właśnie odpadł jeden z moich największych problemów z filmem Gunna. :)

LelekPL

Myślę, że gdyby nawet tutaj się pojawił prawdziwy Ratcatcher, to nie byłoby problemu, żeby potem pojawił się też w filmie z Pattinsonem, skoro to dwa różne światy.

Juby

Teoretycznie tak, ale jestem fanem tej postaci z komiksów Norma, więc gryzłoby mnie, że jest tu jego wersja w drużynie bohaterów, czy nawet antybohaterów, a przecież to był prawdziwy skurwol i sadysta w komiksach. Ale jeżeli to inna postać, jego córka, czy cokolwiek tam wymyślą, to od razu gryzie mnie to o wiele mniej. W sumie, w ogóle mnie nie gryzie.

Q

Ostatnio pojawiło się kilka nowych plotek:

Dotyczące obecności pewnego rodzaju przeciwnika
Spoiler
Starro, które podobno można dostrzec w materiale zza kulis.
[Zamknij]

Jak i te dotyczące postaci w którą wcielił się Taika Waititi

Spoiler
Ratcatcher - co ma sens skoro wyraźnie zaznaczają, że jest Ratcatcher 2
[Zamknij]

Co do kategorii wiekowej to podobno ma być solidna R.

Źródło: http://splashreport.com/

Oczywiście na razie to tylko i wyłącznie plotki.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Ekipa w komplecie na okładkach EMPIRE.



Leon Kennedy

Wesoła gromadka, nie ma co  :P

Juby




Stylistycznie zapowiada się 100%-komiksowa beka. Czekam. :D

HUDY

Predatora polującego na nich tam bym widział,albo jakas jego parodie dostosowana do tego pstrokatego stylu ;)

Juby

Nowy plakat



A wieczorem pierwszy zwiastun...