Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Suicide Squad

Zaczęty przez Leon Kennedy, 13 Październik 2018, 03:32:54

LelekPL

#75
Cytat: Leon Kennedy w 27 Marzec  2021, 13:43:50Gunn? Gościu od lat nie zawodzi.
Lol, jego jedyne filmy z ostatnich 10 lat to Strażnicy galaktyki, więc ciężko, żeby czymś zawiódł skoro zrobił dwa te same filmy :P

A jednocześnie piszesz...
Cytat: Leon Kennedy w 27 Marzec  2021, 13:43:50I co z tego? Co jeden czy drugi w ostatnich latach wielkiego zrobili? Pod powiem nic, dosłownie nic.
WTF!? Scorsese w tym samym czasie zrobił 5, Spielberg 7 (mówimy tu o facetach, którzy są o jakieś 30 lat starsi :P ) Żeby to jeszcze były same kaszany, ale Hugo, Czas wojny, Tintin, Lincoln, Wilk z Wall Street, Milczenie, Czwarta władza, Ready Player One i Irlandczyk to wszystko albo nagradzane albo wysoko oceniane filmy. Mi samemu nie wszystkie się podobały, ale pisać, że nic nie zrobili to jakiś absurd.

Masz teraz bana na wypowiadanie się o filmach :P


Cytat: Juby w 27 Marzec  2021, 14:39:00Wplątania w tę dyskusję nazwisk innych reżyserów nie rozumiem. Zarówno najlepszy reżyser w branży może rozczarować, i nawet debiutant może mieć przebłysk geniuszu, kręcąc wielkie kino.
No spoko, tylko ja nie użyłem nazwisk do porównania go do innych, tylko do przedstawienia przykładów, że każdy może zrobić zły film, nawet Ci uznawani za najlepszych. Więc kompletnie się to nie kłóci z tym co tu napisałeś,a właściwie pointa jest ta sama  :P

Gieferg

Obejrzałem zwiastun i, no cóż... jest gówniany.
Na chwilę obecną musieliby mi zapłacić za czas poświęcony na oglądanie tego filmu.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mr.G

Szczególnie nie czekałem i niewiele się zmieniło. Ni ten zwiastun zachęcił, ni rozczarował - ot kolejna drużynowa naparzanka DC z jakże kontrowersyjną brutalnością i jakże odważnymi dowcipami, oh, ah. Tyle wspaniałych filmów można by zrobić, tyle lubianych postaci pokazać...
Szkoda mi Margot. Jest stworzona do grania Harley, ale wałkowanie jej w kolejnych średniaczkach chyba wszystkim się przejadło.

Leon Kennedy

CytatLol, jego jedyne filmy z ostatnich 10 lat to Strażnicy galaktyki, więc ciężko, żeby czymś zawiódł skoro zrobił dwa te same filmy

Dwa w sumie równie świetne filmy i mi jego styl bardzo pasuje.

CytatWTF!? Scorsese w tym samym czasie zrobił 5, Spielberg 7 (mówimy tu o facetach, którzy są o jakieś 30 lat starsi :P ) Żeby to jeszcze były same kaszany, ale Hugo, Czas wojny, Tintin, Lincoln, Wilk z Wall Street, Milczenie, Czwarta władza, Ready Player One i Irlandczyk to wszystko albo nagradzane albo wysoko oceniane filmy. Mi samemu nie wszystkie się podobały, ale pisać, że nic nie zrobili to jakiś absurd.

Nie no przesadziłem, ale uważam, że to już ich schyłek i raczej nic wielkiego już nie zrobią, ale z drugiej strony wiele  już zrobili i chwała im za to.

CytatMasz teraz bana na wypowiadanie się o filmach

Walnąłem głupotę, przyznaję się bez bicia.

Q

Nowy trailer bez ograniczenia wiekowego.


Robi lepsze wrażenie nie pierwszy. Chociaż CGI cały czas słabo wygląda.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jedyne co boli to ratujmy świat, mam nadzieję, że to sprytny zabieg i nie do końca będzie tak jak sądzimy z tym jego ratowaniem... A CGI może być.

HUDY

Ten drugi zwiastun zdecydowanie lepszy. Taka wizja nawet do mnie przemawia. Lecz po pierwszym pozostaje spory niesmak, a co z tego wyjdzie okaże się już wkrótce. Czekam i liczę na pozytywne zaskoczenie.

Juby

Dopiero wczoraj wróciłem ze świąt i włączyłem drugi zwiastun. Nadal zapowiada film, na który nie mam ochoty iść do kina, ale trailer sam w sobie zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Ciekawe co było przyczyną tak szybkiego opublikowania nowej zapowiedzi? Pierwszy aż tak się nie spodobał, mimo ogromnej ilości wyświetleń, którą chwalił się James Gunn na swoim twitterze?

Q

Gunn tłumaczył, że drugi trailer zawiera inne sceny, dlatego, że nie chciał by wypuszczać dwa podobne zwiastuny różniące się tylko kategoriami wiekowymi.

Przed "Godzilla vs. Kong" na pewno planowali dać trailer nadchodzących premier więc obecność zwiastuna "TSS" nie dziwi.

Cała sytuacja pokazuje, że fakt, że coś ma wyższą kategorię wiekową, więcej krwi czy niecenzuralnych wyrażeń, nie przekłada się na jakość.


Z innych plotek, w nowym zwiastunie dopatrzono się postaci granej przez Taika Waititi

Spoiler
miałby to być  Ratcatcher, czyli Otis Flannega, które zdjęcie jest w celi Ratcatcher II
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Polska kinowa premiera The Suicide Squad 30 lipca.

Leon Kennedy


Juby

To już raczej nie kwestia "oby", to oficjalna informacja od dystrybutora po ogłoszeniu luzowania obostrzeń przez Rząd RP. Sytuacja epidemiczna się poprawia, więc raczej nie będzie żadnego przesunięcia, a kina otwierają się od 29 maja.

Nowy retro-poster


Art by Marcelo Damm

Leon Kennedy

Tak czy siak uwierzę na 100% jak będę już miał bilet w ręce.

Jackdaw

#88
Do Stallona całkiem straciłem szacunek że podkłada głos jakiemuś badziewnemu cyfrowemu rekinkowi w tym g*****, w ogóle  jak widziałem zwiastun wydawało mi się ze to jakiś ************* nakręcił.

Kaz

#89
A niby co w tym złego że Sly podkłada głos King Sharkowi? Z tego co wiem, to Gunn bardzo lubi i szanuje filmowy dorobek Stallone'a i zapewne z tego względu powierzył mu tę "rolę". Mi jako fanowi Slaja, którego filmy były częścią dzieciństwa, podoba się fakt że mogę Sylvestra obejrzeć w takiej niecodziennej roli.