Forum BatCave

Batman => Bat-Filmy => Wątek zaczęty przez: Juby w 27 sierpień 2020, 09:17:02

Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 27 sierpień 2020, 09:17:02
(https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BZjhlYmIyNzAtNzJmZC00YTFlLThhNmMtMWFlMDQ0MjAwYjE4XkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_SX1777_CR0,0,1777,992_AL_.jpg)

Czwarta największa ikona DC nie miała szczęścia do wersji filmowej. Zamiast zrealizować z nim solowy film, Warner Bros. postanowiło wprowadzić go w gościnnym występie do Batman v Superman... A później ponownie w Suicide Squad... Aż w końcu Flash zaliczył swoją największą rolę w 2016 roku w... Zwiastunie do Justice League. :P

Po JL i kolejnym cameo, tym razem w serialowym cross-overze Crisis on Infinity Earths (rany, Ezra wystąpił jako Flash więcej razy niż Tobey Maguire jako Spider-Man, choć jego czas ekranowy pewnie nie przekracza 30 minut!) Warner być może W KOŃCU wie co chce zrobić z tą postacią. I bynajmniej nie zapowiada się to na jego "solowy" film.

Po wielu datach premiery (pierwsza planowana była na rok 2018) i wielu, naprawdę wielu zmianach scenarzystów i reżyserów (których nikt nie spamięta) zapowiada się na to, że w końcu doczekamy się filmu "The Flash" (albo "Flashpoint", w sieci pojawiają się sprzeczne informacje) 3 lipca 2022 roku. Scenariusz jest już gotowy, reżyserem projektu od dłuższego czasu pozostaje Andy Muschietti, twórca horrorowego hitu It.

Czemu słowo solowy zamknąłem w cudzysłowie? Bo według informacji z ostatnich tygodni, w tym oficjalnych z DC FanDome, Flash ma otworzyć filmowe multiwersum DC, w którym spotka wielu innych superbohaterów, m.in. Batmana granego przez Michaela Keatona oraz Batmana Bena Afflecka! Poniżej grafika przedstawiająca Barry'ego w nowym kostiumie i Pana, którego nikomu tutaj nie muszę przedstawiać.

(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2020/08/flash_dcfandome.jpg)

Fanem Flasha nigdy nie byłem, a na film przestałem czekać dawno temu, gdy czytałem o kolejnych problemach produkcyjnych. Jednak ostatnie rewelacje całkowicie zmieniły moje podejście. Ze względu na obu Batmanów nie mogę się doczekać!
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 27 sierpień 2020, 11:47:18
Zobaczyć Afflecka i Keatona w rolach Batmanów w jednym filmie, to było i jest coś na co bym nigdy nie wpadł!! Warner tym ruchem sprawił, że moje Batmanowe serduszko zabiło bardzo, bardzo mocno. Trzymam kciuki żeby wyszło z tego super kino dla fanów Gacka i oczywiście Flasha, bo w końcu to ma być jego film!!!
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Funky w 27 sierpień 2020, 15:42:51
Może kiedyś zobaczę na jakimś Netflixie lub HBO, Flash jest dla mnie ot zwykłym bohaterem z niezłą gadaniną. Affleck i Keaton to będzie z jednej strony ciekawe ale w przypadku łączenia tych dwóch postaci i światów jestem konserwatystą z Ordo Iuris i mówię "nie" eksperymentom :P Jedyny wyjątek to Batman Beyond w estetyce Tima.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 27 sierpień 2020, 15:58:17
Nikt nie powiedział, że połączą te światy. Równie dobrze Batfleck może być w pierwszej połowie filmu i umrzeć, a potem Barry dzięki swoim umiejętnością przeniesie się w czasie do roku 1989, ale do alternatywnego 1989, w którym historia Batmana potoczyła się inaczej i jest nim Keaton. ;) Gdy wróci do roku 2022 (zakładam, że akcja ruszy w tym samym roku, w którym film trafi do kin), okaże się że wrócił do alternatywnego roku 2022, w którym Batman (Affleck) nigdy nie zginął, tylko nosi wielkie czerwono logo na klacie i lata Batmobilem po futurystycznym Gotham (i jest nim Keaton). Wtedy mogą kręcić Batman Beyond z Keatonem jako podstarzałym Waynem. :) I nawet pomysł, żeby szkolił na Batmana kobietę (Barbarę Gordon? Inną BatGirl?) mi się podoba, bo fanem Terry'ego nigdy nie byłem, a damski Batman byłby powiewem świeżości.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Rado w 11 wrzesień 2020, 09:15:49
Wiadomo, że solowy film z Flashem ma problemy jeszcze zanim zaczną go kręcić. Kilkukrotne zmiany scenarzysty, jakieś problemy z główną gwiazdą - nie śledzę wszystkiego na bieżąco, ale raczej są tam jakieś niesnaski. Reżyser też się zmieniał? Moje pytanie to: czy w historii kinematografii wyszło kiedykolwiek coś dobrego z projektu, który miał kłopoty, liczne zmiany twórców itp. jeszcze przed startem zdjęć?
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 11 wrzesień 2020, 09:32:44
Mnóstwo:
Czarnoksiężnik z Oz miał aż 5 reżyserów, aktorzy się pokaleczyli na różne sposoby
Kleopatra miał dwóch i budżet wywalony w kosmos
Szczęki miał problemy z rekinem i aktorami
Czas apokalipsy to absolutna anarchia na planie i Coppoli odbiło
Źródło - zmiana reżyserów i aktorów oraz totalnie zmniejszony budżet
Fitzcarraldo - aktor prawie zabił reżysera
Mad Max Fury ROad był w produkcji przez jakieś 15 lat, zmieniali się aktorzy, lokacje, klęski żywiołowe :P
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 11 wrzesień 2020, 10:36:01
No i oczywiście Batman Burtona, który przeszedł przez kilka scenariuszy, konwencji, reżyserów i w końcu trafił na ekrany kin po 10 latach(!) od zatwierdzenia projektu przez Warner Bros. Flasha póki co męczą od niespełna 5 lat. ;)

Do tego można dodać radzieckie arcydzieło Stalker Tarkowskiego, którego większość stracono w pożarze i musiano nagrywać ponownie (z nowym autorem zdjęć, bo ze starym pokłócił się reżyser) i nawet legendarne Gwiezdne wojny Lucasa, które w pierwszej wersji podobno były nieoglądalne, musiano przesunąć premierę z grudnia 1976 na maj 1977 i całość montować od podstaw. Takich przypadków jest mnóstwo.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Rado w 13 wrzesień 2020, 18:00:23
Turbulencje przed startem to dla mnie zawsze zły znak, ale trochę mnie uspokoiliście tymi przykładami. W sumie w ostatnich czasach , to chyba bardziej niebezpieczne jest grzebanie już po kręceniu.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 14 wrzesień 2020, 10:49:31
Turbulencje to zawsze zły znak, ale trzeba też brać pod uwagę czym one są spowodowane. Flash nie ruszył dlatego, że ktoś miał pasję i chciał przenieść tego konkretnego superbohatera na srebrny ekran (jak Michael Uslan Batmana), tylko dlatego, że Warner chciał w kilka lat nadgonić dekadę, którą w swoje uniwersum włożył Marvel, dlatego wyznaczono datę premiery i zatrudniono na prędce ludzi, którzy mieli stworzyć film dla Ezry Millera. Nie udało się (i dobrze). Potem przez lata obserwowaliśmy gorączkowe szukanie odpowiednich osób do odpowiednich stanowisk (reżysera, scenarzystów) i dopiero od jakiegoś roku ten projekt w końcu wygląda jak coś, co może przerodzić się w film. W końcu mają konkretny pomysł (Multiwersum, zebranie wszystkiego do kupy i posprzątanie części bałaganu, którego narobili przez ostatnie 4 lata), zdolnego twórcę za kamerą i dwóch emerytowanych Batmanów, aby zapewnić fanom fan-service. Życzę im jak najlepiej, oby w końcu się udało. :)

A grzebanie po nakręceniu też nie zawsze skutkuje negatywnie, warto tu wspomnieć o Rogue One, czy Solo, które przeszły obszerne dokrętki i okazały się najlepszymi Gwiezdnymi wojnami Disneya. ;)
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 06 październik 2020, 11:15:40
Nowa data premiery ustalona na 4 listopada 2022 roku.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 06 październik 2020, 11:43:57
Tutaj akurat już i tak byli spóźnieni po Doctorze Strange'u 2, więc ta zmiana większej różnicy im nie zrobi.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 06 październik 2020, 12:56:26
Myślę, że drugiego Strange'a też czeka zmiana. Marvel już poprzestawiał wszystkie filmy, które miał na ten rok na 2021, więc i plany na 2022-2024 musi dostosować. Nie wierzą w to, że Sony wypuści trzeciego Spider-Mana z Hollandem w grudniu - miesiąc po premierze Eternals, Spidey musi trafić do kin w 2022, a wtedy coś Marvela z 2022 musi przejść na kolejny rok.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 06 październik 2020, 16:32:35
Akurat na Spider-Mana Marvel nie będzie tak patrzył w kontekście Eternals. To nie ich film, tylko Sony, to Sony decyduje kiedy wyjdzie film, więc dla nich to sprawa drugorzędna (nawet z ich mniejszościowymi udziałami w tym filmie), tym bardziej, że ich film wychodzi wcześniej (gdyby było odwrotnie, pewnie by ich to zmartwiło). Jedyny konflikt jaki tu widzę to ze strony wizji Feigiego - jeśli z jakiegoś powodu Spider-Man musi wyjść przed Strange'm ze względu na ciągłość wydarzeń między filmami, wtedy zmiana daty Strange'a będzie konieczna. Ale w przeciwnym razie Strange ruszy się tylko jeśli Black Widow nie wyjdzie na czas i wtedy znowu przeniosą wszystko.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 październik 2020, 15:04:09
Michael twierdzi, że wciąż trwają negocjacje jego powrotu do roli i niczego nie może potwierdzić. Pytanie pada w 4:17.


Cytat: Michael KeatonI can't confirm anything, (...) So, we're having discussions as they say. We're talking about it. We'll see if that happens.

Ogólnie polecam całe video i nowy film, w którym wystąpił Keaton, od piątku dostępny na Netflix (dla mnie film roku).
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: HUDY w 21 październik 2020, 21:37:19
Oby to dogadali, oby to przyklepali, liczę na powrót Mojego Batmana  ;D
Ps. Podoba mi się odpowiedź M. K. kto jest najlepszym Batmanem 😎
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 październik 2020, 22:31:42
Myślę, że to tylko takie ściemnianie. Gdyby nie byli już dogadani, nie ogłaszaliby jego powrotu podczas DC FanDome. Oby, bo powrót Keatona jara mnie o wiele bardziej od powrotu Afflecka.
Tytuł: Odp: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 22 październik 2020, 17:40:07
Również tak sądzę, ale ziarno niepewności zostało zasiane. Oby to było tylko takie ściemnianie... Chodź po co, nie mam pojęcia. Przecież już to ogłosili. Dziwne trochę.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 07 styczeń 2021, 10:55:29
Już można odetchnąć. TheWrap (https://www.thewrap.com/ray-fisher-cyborg-the-flash-role-written-out-of-screenplay-walter-hamada/) potwierdziło brak Reya Fishera / Cyborga w obsadzie filmu, a także powrót Keatona w roli Batmana, który zakończył negocjacje i podpisał kontrakt. Zdjęcia mają ruszyć w kwietniu.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 08 styczeń 2021, 13:05:00
Yeeeah!!!! Oby termin kwiecień został faktycznie dotrzymany, bo chyba nikt już nie chce kolejnej obsuwy, jak i nikt za Fisherem nie będzie płakał.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Johnny Napalm w 08 styczeń 2021, 18:47:18
Jednak jakiś Cyborg by się przydał w samym filmie. Niekoniecznie, ale jednak mógłby się przydać, jeśli przy okazji tych podróży w czasie i przestrzeni mogłaby się pojawić Mother Box.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 09 styczeń 2021, 08:39:49
Oczywiście że tak. Sam Cyborg zawsze mi pasował do Flasha, ale czy teraz będą mieli jakiś pomysł na tą postać czy ją oleją całkowicie, zobaczymy..
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 09 styczeń 2021, 08:48:50
Ray Fisher od miesięcy kłóci się z WB i Hamadą, więc szanse na jego powrót są niemal zerowe. I dobrze, bo to nieciekawa postać, wolałem go w Tytanach, zanim G. Joahns wcisnął go do składu JL.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 18 luty 2021, 18:23:58
Podobno już ruszyły prace na planie.

https://fdb.pl/wiadomosci/44496-ciezko-w-to-uwierzyc-ale-startuja-zdjecia-do-filmu-o-flashu

Nie wiem na ile ta fotka to potwierdzenie (zdjęcia miały ruszyć za ponad 2 miesiące). Poza fdb nie widzę aby ktoś o tym informował.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Q w 18 luty 2021, 18:46:31
Jeszcze nie skończyli zdjęć do "Fantastic Beasts and Where to Find Them 3", ale to, że przygotowania do "Flasha" trwają to już wiadomo od dłuższego czasu.

Sama fotka wrzucona przez Barbarę Muschietti też nic nie mówi o rozpoczęciu zdjęć.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 20 luty 2021, 08:42:26
Flash nie może być po prostu filmem o Flashu. Nie może być nawet filmem o Flashu z dwoma Batmanami! Będzie filmem o Flashu z dwoma Batmanami i... Supergirl.

https://www.comicbookmovie.com/supergirl/young-and-restless-actress-sasha-calle-cast-as-dcs-new-supergirl-will-debut-in-the-flash-film-a182606#gs.tgmcqj

Coraz bardziej wyczuwam od tego wibracje podobne do tych, jakie odczuwałem w 2014 roku podczas produkcji BvS. :P ::)
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 20 luty 2021, 11:28:20
Tłumy w filmach superhero są teraz w modzie ;]

Odnośnie samego castingu, nie kryję, że jestem tradycjonalistą i jednak marzyło mi się zobaczyć Supergirl jako blondynkę, ale jednocześnie filmik z ogłoszenia wybranej aktorce jej roli (polecam obejrzeć) sprawił, że z miejsca polubiłem pannę Calle. Życzę jej szczęścia, a nam fajnej Supergirl.
No i ogólnie cieszę się z wprowadzenia tej postaci do uniwersum - o ile po filmie Flash ma być jeszcze jakieś filmowe uniwersum. Marzy mi się film o duecie Supergirl i Batgirl - taki nieco bardziej lekki i pozytywny.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Q w 20 luty 2021, 12:30:01
Co do koloru włosy, to już można znaleźć grafiki, pokazujące jak Calle prezentowałaby się w kolorze blond, więc kto wie może w filmie też tak będzie.

Jakby nie było filmowy Aquaman też nie jest wierny komiksowemu.

Co do samej obecności postaci Supergirl, to na pewno mają plany na więcej niż jednej film, ale już z niejedną postacią takie plany mieli.

Cytat: Juby w 20 luty  2021, 08:42:26Nie może być nawet filmem o Flashu z dwoma Batmanami! Będzie filmem o Flashu z dwoma Batmanami i... Supergirl.
Jeszcze mogą dojść kolejne postacie. A gdyby pojawił się Cavill jako Superman? Może to jakaś rywalizacja z "Untitled Spider-Man: Far From Home sequel"? W którym filmie nie drużynowym, zobaczymy najwięcej różnych postaci.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 20 luty 2021, 15:11:56
No dobra Q, ale ile Spider-Man miał już filmów? 8 solowych (jeśli liczyć za takie Homecoming i Far From Home) + gościnne występy w Civil War i dwóch ostatnich Avengers. Jeśli chcą z nowej części zrobić wspólny show wielu bohaterów - super, czekam.

Tymczasem Flash po 80 latach od swojego debiutu ma całe ZERO swoich filmów. Do końca 2016 roku Warner tak udanie wprowadzał tego bohatera, że po występach w dwóch filmach (BvS, SS) jego największą rolą był teaser do Justice League na Comic Con w San Diego. :P Jeśli w końcu, po dekadach prób, robią film o Flashu, to miło by było żeby to był film o Flashu.

Dodanie do niego Batmanów przyjąłem z otwartymi ramionami, bo jestem niepoprawnym fanem Batmana i tęsknię za Keatonem. Ale teraz już przeginają. Zresztą dodawanie nowej superbohaterki w uniwersum, w którym nie wiadomo na czym stoją, nie ma sensu (co w sumie pasuje do DCEU). Jeśli chcą dodać Supergirl (która po koszmarnym filmie z 1984 i marnym serialu od CW zasługuje na jeszcze jedną szansę), to niech w końcu zadzwonią do Cavilla i zrobią drugiego Supermana, w którym pojawia się Kara, tam będzie pasowała.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: LelekPL w 22 luty 2021, 12:55:11
Cytat: Mr.G w 20 luty  2021, 11:28:20Odnośnie samego castingu, nie kryję, że jestem tradycjonalistą i jednak marzyło mi się zobaczyć Supergirl jako blondynkę
*sprawdza rzeczywistość*
...
Tak, farby do włosów nadal istnieją ;)

Ja pewnie jak Juby też bym chciał najpierw solowy film o Flashu, ale o takim, który nie pojawił się wcześniej. W formie rebootu. Jeśli chcą kontynuować z Ezrą to i tak mało mnie to obchodzi. Jedna jedyna rzecz, która mnie interesuje to zwiastun i czy uda im się skopiować wizerunek Gotham i Batmana Burtona, bo bez tego casting Michaela Keatona to tylko marny fan service, który sam w sobie nie spowoduje, że wybiorę się na film.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 22 luty 2021, 14:59:46
Już nawet pojawiła się niezła przeróbka Saszy w blond włosach i kostiumie.

(https://pbs.twimg.com/media/Eus3ZAvWgAUarVl?format=jpg&name=large)

Powinni zekranizować drugi tom komiksowej serii Superman/Batman tak, jak zrobiono to w animowanym Superman/Batman: Apocalypse - lepszej historii z Supergirl nie wymyślą i mieliby możliwość zrobienia kolejnego filmu z Wondy, Supermanem i Batmanem.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 25 marzec 2021, 10:46:40
Czyli nie wytną ojca ze scenariusza (nie ma już na to czasu), zrobili re-cast.

https://variety.com/2021/film/news/the-flash-ron-livingston-henry-allen-1234935705/
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 25 marzec 2021, 16:57:05
I bardzo dobrze. Dziwnie by było gdyby go wycieli. Coś mi się o uszy obiło, że występ Keatona jest niby zagrożony czy coś... Ktoś coś wie na ten temat???
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 25 marzec 2021, 17:16:22
Michael w ostatnim wywiadzie powiedział, że jeszcze nie czytał finalnego draftu, więc nie wie jak to będzie, i że z powodu covid siedzi na swojej farmie czekając jak rozwijać się będzie sytuacja z epidemią w UK, bo jest w takiej grupie wiekowej, że nie chce się zarazić w trakcie zdjęć. Moim zdaniem to taka marketingowa zagrywka "będę w filmie, a może mnie nie będzie", a nie gadanie na serio. Inaczej Warner nie publikowałby oficjalnych grafik z Batmanem i Flashem, muszą mieć już podpisany kontrakt.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 01 kwiecień 2021, 09:01:35
Niestety, tak bardzo się myliłem. :( Michael Keaton oficjalnie zrezygnował z powrotu do roli Batmana w kinowym filmie o Flashu! Jako powód podaje się konflikt harmonogramów, ale variety dodaje, że nieoficjalnie mówi się o tym, że aktorowi nie spodobał się ostatni draft scenariusza oraz perspektywa wyjazdu do Wielkiej Brytanii na 5 miesięcy. :-\ W obecnej sytuacji wydaje mi się, że rozpoczęcie zdjęć planowane na koniec miesiąca i premiera w 2022 stanęły pod wielkim znakiem zapytania.

https://variety.com/2021/film/news/the-flash-movie-without-michael-keaton-unfortunately// (https://i.pinimg.com/originals/10/8d/65/108d65d97aeccd0f122532921d64cf92.gif)
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 01 kwiecień 2021, 12:59:28
Fuck!!!!! Mam ochotę komuś przywalić za ten cholerny news. Jestem tak po ludzku wkurwiony na wszystkich i nikogo zarazem. I jeszcze ten biedny Flash... Dajcie mu już w końcu ten film!!!!!!!!!
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 01 kwiecień 2021, 14:01:02
Oż Ty jeden!!! Przecież dziś prima aprilis... Masz szczęście 😋 A ja głupi w link nie kliknąłem, dopiero teraz 😄
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 06 kwiecień 2021, 08:41:16
(https://media.tenor.com/images/a8f0f2940523c3711aee4f2c4852863d/tenor.gif)

Wybacz Leon, nie mogłem się powstrzymać (oczywisty fake news na 1 kwietnia). :) Na innym forum odwaliłem jeszcze lepszy prank, nacięło się aż 12 userów. ;D
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Q w 18 kwiecień 2021, 02:22:20
Powrót Keatona do roli Batmana, oznacza, też powrót batmobila z filmów Burtona - https://batman-on-film.com/13325/the-keatonmobile-returns/

Oficjalnie nic nie potwierdzono, ale taki obrót spraw wydaje się dość oczywisty.

 Picture Vehicles Ltd. specjalizująca się w budowie pojazdów na potrzeby filmów (w tym "The Batman") i TV zasugerowała w mediach społecznościowych powrót legendarnego batmobila.

Sama produkcja ma już wkrótce wystartować i m.in. na jej potrzeby  Andy Muschietti i Barbara Muschietti założyli własną firmę produkcyjną Double Dream.

https://deadline.com/2021/04/andy-muschietti-barbara-muschietti-form-production-company-double-dream-1234735897/
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 19 kwiecień 2021, 18:51:07
Zdjęcia chyba już wystartowały i pokazano nowe logo.
https://www.facebook.com/groups/115362039122954/permalink/763228084336343/
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Q w 19 kwiecień 2021, 22:45:42
Bez obaw agencja Keatona potwierdza jego udział w "The Flash" - https://www.thewrap.com/michael-keaton-confirmed-batman-the-flash/

Teraz przydałby się jakiś oficjalny komunikat WB.
Tytuł: The Flash (Flashpoint?) (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 20 kwiecień 2021, 08:24:24
Grace Randolph pisała na swoim twitterze o tym, że dogadali się z Keatonem już przed weekendem, i że teraz pozostaje czekać na oficjalny komunikat. Myślę, że tak należy traktować news z TheWrap, Warner już nie będzie tego powtarzał.

Kompozytorem oficjalnie Benjamin Wallfisch.

Skoro mamy oficjalne logo / tytuł, zmieniam nazwę tematu, bo kwestia się wyjaśniła. Teraz z niecierpliwością czekam na fotkę Michaela z nowym (starym?) kostiumie Nietoperza. :)
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: HUDY w 20 kwiecień 2021, 11:40:25
Michael Keaton w obsadzie Hell Yeach, czekam niecierpliwie.
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Gieferg w 20 kwiecień 2021, 13:40:55
Liczę na to, że nie zabraknie też jego motywu muzycznego  8)

#BatmanHasOneTheme
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: HUDY w 22 kwiecień 2021, 11:23:18
Up
Chętnie bym znów usłyszał 💪 Byle by tylko nie było to tak biednie i niesłyszalnie jak w Lidze od Whedona 😉
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 22 kwiecień 2021, 14:52:52
Cytat: HUDY w 22 kwiecień  2021, 11:23:18Byle by tylko nie było to tak biednie i niesłyszalnie jak w Lidze od Whedona
(https://64.media.tumblr.com/7f165f946e3f5cb3c5c1a61827e905de/tumblr_pexz2ppftv1s9xw57o5_540.gifv)
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Q w 22 kwiecień 2021, 16:43:08
Ma wrócić Batmobil Keatona, to tym bardziej nie powinno zabraknąć motywu Elfmana.

Aby tylko nie robili żadnego remixu etc.
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 26 maj 2021, 14:17:56
Sasha Calle ścięła włosy do roli Supergirl (i najwyraźniej zostaje brunetką). Wygląda bardzo atrakcyjnie <3

(https://cosmicbook.news/images/sasha-calle--short-hair-supergirl.jpg)

Szybka reakcja fana, który stworzył grafikę koncepcyjną, jak może się prezentować w stroju z "S" na piersi.

(https://pbs.twimg.com/media/E2Jl7_NUUAMiO2a?format=jpg&name=4096x4096)

Poza tym, spotkałem się z ciekawą plotką. Podobno Keaton może nosić w filmie strój/zbroję przypominającą tę z Kingdom Come (w którym również pojawił się starszy Batman). Podoba mi się koncepcja i jeśli to prawda, czekam na efekt połączenia kostiumu z Batman Returns z projektem Rossa. Trzymam kciuki za logo w żółtej elipsie.
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 27 maj 2021, 21:08:50
Jest Supergirl i od razu zrobiło się cieplej 😋 nawet bez blond włosów. Kostium Gacka ala zbroja z Kingdom Come brzmi sensownie patrząc na wiek Keatona.
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 03 czerwiec 2021, 14:52:34
No właśnie wątpiłem, by wybierali dziewczynę o tego typu urodzie, by farbować ją na blond. Ale Sasha w tej fryzurze wygląda tak pięknie, że chyba nawet im to wybaczę. Swoją drogą, teraz wygląda trochę jak "zła Supergirl", co mogłoby być całkiem fajnym wątkiem.
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Gieferg w 03 czerwiec 2021, 18:17:21
A będzie lesbijką?
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 04 czerwiec 2021, 16:10:47
Nic nie słyszałem, żeby miała być... W ogóle skąd ten pomysł?
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Q w 04 czerwiec 2021, 19:19:07
Mamy pierwszy symbol Batman - zapowiada się powrót klasyki i żółtej elipsy.

(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/gallery/the-flash/196238366_1221713584931790.jpg)

Otwartą kwestią pozostaje czyja to krew, Batmana czy jakiegoś łotra.
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 04 czerwiec 2021, 20:25:36
Cytat: Juby w 26 maj  2021, 14:17:56Trzymam kciuki za logo w żółtej elipsie.
(https://media.tenor.com/images/d19cda4140c6bce6de172f8cb8a17c82/tenor.gif)

Logo i kształt klatki piersiowej żywcem wyjęte z Batman Returns, ale już po tym co widzimy nad logo możemy być pewni, że to będzie nowy strój. Na razie jestem zachwycony. :D

Cytat: Leon KennedyNic nie słyszałem, żeby miała być... W ogóle skąd ten pomysł?
Tak to jest jak się spędza za dużo czasu w sieci, nakręcając polityką, wątkami światopoglądowymi, równouprawnieniem, itp.

Rozmawiałem ostatnio o tym filmie z braćmi i doszliśmy do wniosku, że... żaden z nas nie traktuje go w ten sposób i nie nazywa "Flash". Myślimy o nim jak o trzecim Batmanie z Keatonem. ;D Też tak macie?
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 04 czerwiec 2021, 20:51:04
No pewnie, ale zdaję sobie sprawę, że to Flash będzie tam grał główne skrzypce, przynajmniej powinien. Tak czy siak na powrót Keatona i ponowne wcielenie się Aflecka w Gacka czekam najbardziej, no bo jakby mogło być inaczej? 🤓
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 14 czerwiec 2021, 21:49:18
Jest kolejne zdjęcie kostiumu od reżysera:

(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2021/06/201579996_582034879873581_8670928239114703831_n.jpg)

Czy oczekuję za dużo, licząc że 24 czerwca na jego instagramie pojawi się klata Batflecka? ;)
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 17 czerwiec 2021, 16:43:19
A gdzie tam...  ;) Chodzą ploty, że Gustin dostanie swoje cameo 😁
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 18 czerwiec 2021, 08:16:07
Cameo postaci z innego uniwersum / serialu, którego nie oglądam - Yay! ::)

O wiele chętniej zobaczyłbym cameo Roberta Wuhla, o Michelle Pfeiffer nie wspominając.
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 18 czerwiec 2021, 16:17:25
Cameo z universum, które ogl od samego początku, yeee 😁. Michelle chętnie bym zobaczył, ale to jednak film Flasha. Więc cameo Granta bardzo mile widziane.
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Q w 19 czerwiec 2021, 23:06:14
Było cameo Ezry u serialowego Flasha, więc obecność Granta w filmie nie byłaby czymś niezwykłym.

Pojawienie się Clooneya to by było coś.


Cytat: Juby w 14 czerwiec  2021, 21:49:18Czy oczekuję za dużo, licząc że 24 czerwca na jego instagramie pojawi się klata Batflecka? (http://www.forum.batcave.com.pl/Smileys/fugue/wink.png)

Teraz otrzymaliśmy kostium Supergirl.

(http://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2021/06/202232470_645155806880908_3158465598013651629_n.jpg)


https://www.instagram.com/p/CQRFOstBs31/

Są i fotki z planu na których z oddali można dostrzec Supergirl (Sasha Calle). Mamy też potwierdzenie fryzury bohaterki, krótkie czarne włosy.

https://twitter.com/DCverso1/status/1406284718124015617/photo/1

https://twitter.com/AuroraA1990/status/1406200830865416196

Jest i samochód Wayne'a (Keaton)

https://twitter.com/bigscreenleaks/status/1406286699123122176

Oraz autobus z wizerunkiem Wonder Woman (Gal Gadot)
https://twitter.com/bigscreenleaks/status/1406287795614851072
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 20 czerwiec 2021, 19:56:57
Jest i sam Keaton  ;D oraz Supergirl.
https://www.facebook.com/groups/ArrowverseDotCom/permalink/3065015417118943/
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: HUDY w 21 czerwiec 2021, 09:58:06
Jak pokarzą Keatona w stroju nietoperza to chyba wybuchnę że szczęścia. Już jedno foto z planu sprawia że się człowiek elektryzuje  ;D
Tytuł: The Flash (2022)
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 czerwiec 2021, 10:46:20
Mam to samo. Chociaż z drugiej strony, ale zrobiłby wrażenie, gdybym nie widział go aż do premiery w kinie! :D

Cytat: Leon Kennedy w 20 czerwiec  2021, 19:56:57Jest i sam Keaton  ;D oraz Supergirl.
https://www.facebook.com/groups/ArrowverseDotCom/permalink/3065015417118943/
Nie ma to jak wrzucić link do zamkniętej grupy, po wejściu w którego nie widać absolutnie NIC! ::)

Zrobię to porządnie. Pierwsze fotki przedstawiające Michaela Keatona jako starszego Bruce'a Wayne'a, Supergirl w akcji, a także Barry'ego Allena i Iris West.

(https://pbs.twimg.com/media/E4VrEbOWQAUCwd0?format=jpg&name=large)

Więcej: http://www.batcave.com.pl/2021/06/michael-keaton-jako-bruce-wayne-na-planie-filmu-the-flash/

Kostium Supergirl niestety kiepski (może z peleryną wypadnie lepiej). Zmieniam nazwę wątku, bo i tak wiadomo na kogo czekamy najbardziej. ;)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 21 czerwiec 2021, 11:15:51
Widać przeoczyłem, że to zamknięta grupa. Rozstrzelaj mnie za to 😄

Kostium Supergirl może i nie powala na zdjęciach z planu, ale w filmie to co innego i tam na pewno będzie się dobrze prezentować. Magia kina jak krzyczy Vin zapraszając do niego.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Q w 21 czerwiec 2021, 11:59:54
Cytat: Juby w 21 czerwiec  2021, 10:46:20Zmieniam nazwę wątku, bo i tak wiadomo na kogo czekamy najbardziej.

Na kolejnego Batmana Bena Afflecka, ale w nazwie wątku tego nie ma ;)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 21 czerwiec 2021, 12:08:55
Ps. I koniec Batflecka  ;)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 czerwiec 2021, 12:38:12
Cytat: Q w 21 czerwiec  2021, 11:59:54Na kolejnego Batmana Bena Afflecka, ale w nazwie wątku tego nie ma (http://www.forum.batcave.com.pl/Smileys/fugue/wink.png)

Ben migdali się z JLo na innym kontynencie. Żeby się nie okazało, że we Flashu pojawi się na 5 minut i tylko jako Bruce Wayne. ;)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 21 czerwiec 2021, 12:39:49
Jeśli to ma być jego koniec to trochę lipnie by było... 😋 Liczę na jakąś konkretną akcję dwóch Batmanów!!!
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 21 czerwiec 2021, 12:55:42
Cytat: Leon Kennedy w 21 czerwiec  2021, 11:15:51Kostium Supergirl może i nie powala na zdjęciach z planu, ale w filmie to co innego i tam na pewno będzie się dobrze prezentować.
Ale nada będzie zakrywać całą Sashę. :( Liczyłem na taką Supergirl (odsłonięte nogi i brzuszek).

(https://i.pinimg.com/originals/2c/ce/84/2cce84f97e8f9ac0dd196926478a6816.jpg)

Nawet w serialu CW nosiła spódniczkę. :-\ Tutaj opatulili ją od stóp aż po samą szyję. :P I żeby nie było, to da się zrobić dobrze, bo widać inspirację tą komiksową wersją Supergirl...

(https://i.pinimg.com/originals/da/af/49/daaf4969cf924cb3309911aaf417c2cd.jpg)

... Z tym, że wcięcie na szyi, długie czerwone kozaki oraz żółta linia oddzielająca logo na piersiach sprawiają, że wygląda super. Na fotkach z planu logo zlewa się z czerwonymi ramionami w jedną bezkształtną masę, brak czerwonych butów budzi we mnie skojarzenia z noszeniem niebieskiej piżamy/kaleson, a całościowo Sasha - która jest bardzo atrakcyjną dziewczyną - wypada wysoce nieatrakcyjnie. :-\ I trudno to usprawiedliwiać fotkami z planu, bo taki Cavill w stroju z "S" na piersi zawsze prezentował się bez zarzutu.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 21 czerwiec 2021, 13:12:56
Cavill tak, ale zauważ, że bardzo często na zdjęciach z planu w strojach aktorzy wyglądają średnio... Ogólnie nie oceniam po takiej fotce tylko po oficjalnej. A Kara w CW nosiła spódnice, ale od jakiś dwóch sezonów spodnie.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Mr.G w 23 czerwiec 2021, 18:20:05
Kiedyś wymyśliłem sobie film o Supergirl. Moją ulubioną sceną była ta, w której Kara po długich poszukiwaniach odnajduje w końcu Fortecę Samotności, a tam, w brzmieniu wzniosłej muzyki, unoszące się w powietrzu drobiny kryptońskiej technologii osiadają na ciele dziewczyny, formując się w kostium rodu El. Niby piękny, w duchu tradycji i mody jej kultury, ale po czasie spędzonym na Ziemi i podpatrywania innych dziewcząt, nastolatka chce poczuć się nico bardziej kobieco, nieco bardziej seksownie, więc znów zamyka oczy, skupia się, a my oglądamy, jak co niektóre drobiny odrywają się od niej odsłaniając jej uda, dekolt i dłonie. "Od razu lepiej" - stwierdza na koniec.
Ten kostium, który widzimy na fotkach, śmiało mógłby być tą pierwszą, nudniejszą i bardziej toporną wersją istniejącą tylko po to, by za chwilę przeobrazić się w coś pięknego. Ale chyba się nie przeobrazi. Szkoda.

Nie zmienia to jednak faktu, że The Flash pozostaje drugim i ostatnim oczekiwanym przez mnie projektem od DC. Utwierdziłem się w tym zwłaszcza widząc fotkę Keatona - cholera, to naprawdę się dzieje! Niech no tylko dadzą zwiastun, niech usłyszę w nim zaledwie "I'm Batman" wypowiedziane jego głosem i ujrzę choćby jeden łuk Bat-1989-mobilu... ah, znów chce się na coś czekać.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Q w 30 czerwiec 2021, 18:46:14
Do sieci wyciekł fragment materiału zza kulis na którym ujawniono kilka nowym concept artów, potwierdzających obecność batmobila Burtona. Na materiałach jedna postać zasłaniana jest znakiem spoiler, nie wiadomo, czy twórcy mają jakąś specjalną niespodziankę, czy chodzi o Batmana Afflecka.

https://twitter.com/Hellkr1/status/1410248329817210885

Tak jak bywa z wyciekami, video jest szybko usuwane.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 01 lipiec 2021, 08:23:44
Nie dość szybko, żeby nie zrobić kilku screenshotów. ;) Przy concept artach z Keatonem ewidentnie posiłkowano się materiałami z Batman Returns.

(https://i.ibb.co/zxqgxgf/Keaton-Batman.png) (https://i.ibb.co/mGvHxHf/Keaton-Batman-2.png)

Ciekawe kogo tam kitrają pod tym Spoiler Alertem (o ile w ogóle znaczek zasłaniał tam jakąś osobę). Widać, że Batmobile będzie zmodyfikowany, u Burtona miał tylko dwa fotele, w tym będą mogły jeździć 4 osoby.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Q w 01 lipiec 2021, 11:51:57
Zawsze też można zapisać video  :)

Na screenach concept artów, widać że za znakiem spoiler jest jakaś postać. Ale jakość jest taka, że żadnych szczegółów nie widać.

(https://i.ibb.co/zPz6h0s/yj0-Pub-Q6-L5-E8-Nuu-P-mp4-snapshot-00-50-2021-07-01-11-46-38.jpg) (https://ibb.co/zPz6h0s) (https://i.ibb.co/zFPpLQv/yj0-Pub-Q6-L5-E8-Nuu-P-mp4-snapshot-00-49-2021-07-01-11-46-31.jpg) (https://ibb.co/zFPpLQv) (https://i.ibb.co/1LCmLwn/yj0-Pub-Q6-L5-E8-Nuu-P-mp4-snapshot-00-48-2021-07-01-11-46-26.jpg) (https://ibb.co/1LCmLwn) (https://i.ibb.co/9WR0L8k/yj0-Pub-Q6-L5-E8-Nuu-P-mp4-snapshot-00-47-2021-07-01-11-46-19.jpg) (https://ibb.co/9WR0L8k) (https://i.ibb.co/Qm9gKpF/yj0-Pub-Q6-L5-E8-Nuu-P-mp4-snapshot-00-46-2021-07-01-11-46-07.jpg) (https://ibb.co/Qm9gKpF) (https://i.ibb.co/tLJWcjt/yj0-Pub-Q6-L5-E8-Nuu-P-mp4-snapshot-00-39-2021-07-01-11-45-50.jpg) (https://ibb.co/tLJWcjt)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 01 lipiec 2021, 12:17:39
Gdyby nie to, że Michelle Pfeiffer gra obecnie w Marvelu, stawiałbym na Catwoman. W takim razie obstawiam, że Batman-Keaton w końcu doczeka się Robina. :)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Q w 01 lipiec 2021, 13:30:16
A tym Robinem będzie Stephanie Brown, czyli Spoiler  :D
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 01 lipiec 2021, 14:40:16

Ezra w tym wyciekłym materiale mówi o kilku Batmanach. Robert Pattinson przypadkiem będzie w lipcu w Londynie na rzekome dokrętki do The Batman. Przypadeq? ;)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 01 lipiec 2021, 17:24:24
Cytat: Q w 01 lipiec  2021, 13:30:16A tym Robinem będzie Stephanie Brown, czyli Spoiler  :D

O!! Byłoby fajnie i zabawnie równocześnie 😋

CytujEzra w tym wyciekłym materiale mówi o kilku Batmanach. Robert Pattinson przypadkiem będzie w lipcu w Londynie na rzekome dokrętki do The Batman. Przypadeq? ;)

Trzech Gacków i do tego chodź w jednej scenie akcji?? O tak 🖤🖤🖤
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Obywatel Wayne w 01 lipiec 2021, 23:50:17
Dziwię się że nie zaangażowano Marlona Wayansa jako Robina, którego Burton chciał wprowadzić w sequelu Powrotu Batmana. Zwłaszcza gdy mamy do czynienia ze starszym Batmanem, bardziej potrzebującego pomocy w różnych kwestiach życia codziennego Mrocznego Rycerza. Robin według pomysłu Burtona miał odpowiadać za kwestie techniczne sprzętu Batmana, czyli być kimś podobnym do dzisiejszego Batwinga, połączeniem Robina i Luciusa Foksa/Harolda.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 02 lipiec 2021, 11:53:16
Ja się nie dziwię. Marlon Wayans zaraz kończy 49 lat, więc nawet jeśli w filmie pojawi się Robin jakiego opisujesz, myślę że będą celować w innego, młodszego aktora, który bardziej kojarzy się z tą postacią. Poza tym, Marlon mógł nie być zainteresowany taką rolą, jest już na innym etapie kariery niż na początku lat 90-tych.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 17 lipiec 2021, 18:52:55
Jaskinia silnie inspirowana tą z 1989... Batmobile!! :D

(https://i.ibb.co/r64BmTP/flash.png) (https://pbs.twimg.com/media/E6fBDWHUcAA7FJn?format=png&name=900x900) (https://pbs.twimg.com/media/E6fBAJAVgAEK2Cx?format=png&name=900x900)

A tutaj (lekko spoilerowe) nagranie z planu:
https://twitter.com/GraceRandolph/status/1416386846557417472

Spoiler
Dwóch Barrych Allenów?
[Zamknij]
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 19 lipiec 2021, 13:30:52
Robi się co raz cieplej 🔥🔥🔥
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 28 lipiec 2021, 15:47:55
Nowy sprzęcik Gacka!

https://www.ppe.pl/news/159806/batman-na-planie-the-flash-ben-affleck-otrzymal-potezny-motocykl.html 
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 30 lipiec 2021, 15:09:01
Maska wydaje się być tą samą, co w JL, a reszta kostiumu przeszła kolejny lifting zbliżający go do zbroi. Batcycle prezentuje się zdecydowanie lepiej od Batmobile'u, powiedziałbym nawet że lepiej od Bat-poda z filmów Nolana. Czekam na to, czy równie dobrze sprawdzi się w akcji.

(https://pbs.twimg.com/media/E7UtABNXMAA3txh?format=jpg&name=medium) (https://pbs.twimg.com/media/E7UtABKXIAM6kSk?format=jpg&name=medium)

To oczywiście kaskader, Ben wyleguje się we Francji z JLo. Tymczasem wczoraj w sieci pojawiły się filmiki z tytułowym bohaterem. Nowy strój Flasha najwyraźniej będzie częściowo zbudowany, a częściowo wygenerowany komputerowo.

https://www.comicbookmovie.com/the_flash/the-flash-set-video-reveals-that-the-scarlet-speedsters-new-suit-will-be-a-mix-of-practical-and-vfx-a186852#gs.7qgo3k

Warto odnotować też, że przez wypadek kamerzysty z Batmotorem, ekipa musiała wstrzymać zdjęcia na jeden dzień:
https://twitter.com/DiscussingFilm/status/1420792984031858690

No to brakuje już tylko jednego bohatera w kostiumie. Tego, na którego najmocniej czekamy. :)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 30 lipiec 2021, 18:18:44
Dawać go!!! Każdy czeka tak na prawdę tylko na niego 💪
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 31 lipiec 2021, 13:42:48
Póki co, najlepsza do tej pory fotka nowego stroju Batflecka.

(https://pbs.twimg.com/media/E7jQZXFXoAcnC6k?format=jpg&name=small)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Rado w 02 sierpień 2021, 09:24:30
Jestem ciekaw czy to jest właśnie regularny kostium, czy może jakiś "niedzielny" specjalnie wzmocniony na finałową walkę czy coś. W czymś takim, to nie wiem czy bat-linka dałaby radę go wciągnąć na pierwsze piętro.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 02 sierpień 2021, 14:13:52
Bez przesady. Bat-linka to gadżet SF, który w prawdziwym świecie nikogo by nigdzie nie wciągnął, nie przy takiej grubości i na pewno nie z taką prędkością. Oglądając filmy z Batmanem akceptujemy konwencje, w których głównych bohater robi za pomocą swoich gadżetów różne cuda, przymykając oko na brak realizmu i tak powinno być i w tym przypadku.

Jeszcze jedna fotka z lepszym spojrzeniem na motor z profilu.

(https://pbs.twimg.com/media/E7kANMUVIAMo3CR?format=jpg&name=large)

A tutaj ciekawostka na temat kaskadera:
https://www.instagram.com/p/CR3Mr3esAhj/?utm_source=ig_embed
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 11 sierpień 2021, 11:41:00
Ben stawi się na planie we wrześniu:
https://darkknightnews.com/2021/08/04/ben-affleck-to-film-the-flash-scenes-this-fall/

Ciekawe czy skończą zdjęcia do DC Fandome.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 11 sierpień 2021, 16:18:57
Kilka słów od Keatona po powrocie do roli Gacka. https://naekranie.pl/aktualnosci/flash-michael-keaton-batman-1628665284
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 12 sierpień 2021, 11:11:22
Jeszcze jedna wypowiedź Michaela z Batman On Film. (https://batman-on-film.com/14230/michael-keaton-describes-the-1st-shot-of-him-as-batman-in-the-flash/)

Cytat: Michael Keaton[It was] weirdly and ironically easy. A little bit emotional. Just a rush of memories. Without giving anything away, which I can't, basically the first shot, not of the entire movie but let's say the introduction [of Batman], is so good that when we walked on and started talking about a couple of shots and the angles, I went 'whoa, this is big. This is great.' I don't even mean for me. Just the imagery, it's great. And reminiscent, to some degree, of Tim Burton.
Brzmi dobrze. A z tych wywiadów raczej wynika, że Michael już zakończył swoją pracę na planie.

Ciekawi mnie w jakim aspect-ratio kręcą ten film. Fajnie jeśli w 1,85:1, pasowałby do Batmanów Burtona i kinowej wersji Justice League.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 sierpień 2021, 17:54:06

Michael o powrocie do roli i wspominka z przygotowań do pierwszego filmu. <3
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Q w 19 wrzesień 2021, 21:37:52
Nowy bohater?

(https://www.batcave.com.pl/wordpress/wp-content/uploads/2021/09/242397049.jpg)

Pojawiają się spekulacje, że może chodzić o postać Red Death (Bruce Wayne z Earth -52) z Dark Knights: Metal.Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 20 wrzesień 2021, 14:33:30
Ciężko się odnieść, może tak, może nie. Ja mam tylko nadzieję, że będzie go tam jak najwięcej znaczy się Keatona.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Funky w 22 wrzesień 2021, 18:26:08
Już zaczynają mieszać i już widzę że idzie to w takim kierunku którego nie zaakceptuję. Na film pójdę do kina bo chcę zobaczyć Keatona i estetykę Burtona (bez Burtona) ale fabularnie byłem przeciwny od samego początku.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 23 wrzesień 2021, 08:41:10
Cytat: Funky w 22 wrzesień  2021, 18:26:08Już zaczynają mieszać i już widzę że idzie to w takim kierunku którego nie zaakceptuję.
Ale co zaczynają mieszać? Czego nie zaakceptujesz? Niby w jakim kierunku to idzie?

Reżyser opublikował fotkę z planu z okazji Dnia Batmana. Nie wiadomo co ona oznacza, czy w ogóle taki strój pojawi się w filmie, ani kto go w takim wypadku założy. Może poczekaj na pierwsze materiały promocyjne zanim wydasz osąd i zaczniesz negatywnie się nastawiać? Do premiery ponad rok, daj filmowi i sobie szansę.

Cytat: Funky w 22 wrzesień  2021, 18:26:08Na film pójdę do kina bo chcę zobaczyć Keatona i estetykę Burtona (bez Burtona)
Akurat estetyki Burtona może tu w ogóle nie być. Przypominam, że będzie to Batman-Keaton, ale 30 lat później, kiedy architektura, moda, styl, całe Gotham i jego mieszkańcy, mogło zmienić się nie do poznania.

Chodzą słuchy (na razie należy traktować to wyłącznie jako plotkę), że Warner jest bardzo zadowolony z filmu i już poczynili pierwsze ruchy w kierunku kontynuacji.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: newtime w 23 wrzesień 2021, 11:28:22
Trzeba pamiętać ze jest to film Flasha a nie Batmana. Nie wiemy jak duża rola Keatona będzie w tym filmie wiec nie traktujmy go jak jakaś kontynuacji Burtona, bo nim na pewno nie będzie ;)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Q w 23 wrzesień 2021, 12:09:44
Co do zdjęcia ze strojem Batmana i logo Flasha, te na pewno nie jest przypadkowe. Redaktor BOF (https://batman-on-film.com/14581/muschietti-drops-batman-the-flash-combo-pic/), oczywiście nic nie zdradzając, w oparciu o to co słyszał o filmie, twierdzi, że ma to sens. Ale o co chodzi, nie ujawnia.

Keaton ma na dłużej powrócić do roli Batmana, więc na pewno jego rola w "The Flash" nie będzie mała, muszą jakoś zaznaczyć jego obecność, oraz fakt, że na tym występie się nie skończy. Taki epizod zaliczy Ben Affleck, który podobno spędził tylko tydzień na planie.

Z estetyki Burtona, to Batmobil będzie, ale też Wayne Manor będzie w podobnym stylu, drastycznych zmian mimo upływu lat nie powinni wprowadzić. Pytanie ile czasu ekranowego dostanie Gotham Burtona.

Z innych wiadomości/plotek, lada dzień powinny zakończyć się zdjęcia do "The Flash". Być może z tej okazji dostaniemy nową fotkę (ale jakie stroje bohaterów zostały go ujawnienia?)

Na jednej kontynuacji podobno się nie skończy, bo WB już miało podpisać kontrakt z Ezrą na trylogie filmów z Flashem. A co z tego wyjdzie tego nie wiadomo, ani czy w kontynuacjach też ma być Batmanem, czy będą do solowe filmy z Flashem.

Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Funky w 23 wrzesień 2021, 14:40:19
CytujAle co zaczynają mieszać? Czego nie zaakceptujesz? Niby w jakim kierunku to idzie?

Reżyser opublikował fotkę z planu z okazji Dnia Batmana. Nie wiadomo co ona oznacza, czy w ogóle taki strój pojawi się w filmie, ani kto go w takim wypadku założy. Może poczekaj na pierwsze materiały promocyjne zanim wydasz osąd i zaczniesz negatywnie się nastawiać? Do premiery ponad rok, daj filmowi i sobie szansę.

W filmie w której główny bohater umie się przemieszczać do innych światów obawiam się że ta fotka to totalny sci-fi i jakiś "flasho-batman" czy inne pomieszanie z poplątaniem. Nigdy nie byłem zwolennikiem aby Uniwersum Burtona w jakikolwiek sposób wykorzystywać w nudnym i nijakim DCEU. Oczywiście ta błyskawica i nietoperz mogą świadczyć o niczym ale łatwo mnie zniechęcić kiedy sam pomysł na film jest w moim odczuciu nietrafiony.

CytujAkurat estetyki Burtona może tu w ogóle nie być. Przypominam, że będzie to Batman-Keaton, ale 30 lat później, kiedy architektura, moda, styl, całe Gotham i jego mieszkańcy, mogło zmienić się nie do poznania.

To wtedy daruję sobie ten film i wykorzystywanie Keatona tylko żeby był bez największej siły filmów Burtona (estetyka i Gotham) jest w wg mnie kompletnie bez sensu. Oczywiście nie wymagam aby wszystko było jak w filmie z 1989 roku ale chciałbym aby to było to charakterystyczne miasto lekko zmienione przez czas (czyli np jeszcze większy syf na ulicach lub jeszcze więcej mroku).
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: newtime w 23 wrzesień 2021, 20:41:20
Powtarzam to film o Flashu tak jakby esencja tej postaci jest podróżowanie po liniach czasowych i spotykanie innych wariacji znanych nam postaci, wiec wszystko jest na swoim miejscu. To nie jest film burtona wiec nie widze sensu naśladowania jego stylu o zupełnie innm bohaterze jakim jest Flach. Mozliwe ze Gotham nawet nie zobaczymy, batman Keatona ma pełnić konkretną  rolę fabularna w tym filmie , możliwe jako mentora a nie być kontynuacją Batmana z 1989 roku.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 09 październik 2021, 10:12:29
Prawie 6 miesięcy, 124 dni zdjęciowe i w końcu mamy finisz.

https://www.batcave.com.pl/2021/10/zdjecia-do-the-flash-zakonczone/#more-33718

Czyli mają full materiału do zwiastuna na DC Fandome. ;)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 12 październik 2021, 19:37:08
Nie mogę się już doczekać na to co dla nas przygotowali!
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Q w 14 październik 2021, 15:10:29
Na FanDome reżyser "Flasha" zapowiada jakąś małą niespodziankę. Zwiastuna raczej nie wypuszczą, bo teraz jednak całą uwagę ma skupiać "The Batman", ale może jakiś materiał zza kulis, albo zdjęcia Keatona w kostiumie.

https://www.comicbookmovie.com/the_flash/the-flash-director-andy-muschietti-teases-a-little-surprise-for-dc-fandome-this-saturday-a188789#gs.dopar9
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Q w 16 październik 2021, 20:48:03
I jest pierwszy teaser


Wiele nie ujawnili, ale jest głos Keatona plus uszy Batmana, nowy strój Flasha, oraz zapowiedź powrotu Batmobila od Tima Burtona.
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Juby w 16 październik 2021, 22:34:00
Cytat: Q w 14 październik  2021, 15:10:29Zwiastuna raczej nie wypuszczą,
A jednak teaser ;) podobny do materiału Justice League z San Diego Comic Con z 2016 roku. Mało pokazali - bardzo dobrze. Nowy kostium Flasha mi się nie podoba, ale bardzo się cieszę że film kadrują w podobnym aspect-ratio co Batmany Burtona tak, jak chciałem (chyba będzie 1,90:1, jak The Suicide Squad Gunna). No i wyjaśniło się czyj jest ten kostium Batmana przemalowany na czerwono z żółtą błyskawicą - zrobi go sobie alternatywny Barry Allen ze świata, w którym Batmanem jest nie Affleck, a Keaton. :)
Tytuł: The Flash (2022) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem
Wiadomość wysłana przez: Leon Kennedy w 18 październik 2021, 16:11:46
Narobili ochoty, a raczej mało mieli do pokazania. Keaton jako narrator, trochę rezydencji czy jaskini i batmobilu, ale to wszystko w tle pobudzając naszą wyobraźnię... Jak i sam koniec i ON. Nowy strój Flasha ocenie jak więcej go zobaczę, ale chyba może być.