Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Muzyka

Zaczęty przez Funky, 23 Czerwiec 2008, 14:54:45

(A)nonim

CytatJednak i tak uwazam za idiotyzm jego postawe- silenie sie na indywidualizm poprzez sluchanie muzyki.... Ech, Hipsterzy.
To jest krety?skie, a koleś nie byl metalem tylko sezonem i pozerem jakimś, muzyke sie slucha wlaśnie dlatego ze sie podoba, a nie zeby sie wyrózniac, w ogóle nie rozumiem jak mozna przyjemnośc jaką jest sluchanie muzyki traktowac w ten sposób jako obowiązek..
CytatPrzebywając na wakacjach, mam nieprzyjemnośc byc narazony na ciągly atak moich uszu przez muzyke elektroniczną w postaci techno, dance'u, house;u czy czegoś tam jeszcze i ze smutkiem zauwazam, ze ta muzyka w zaden, absolutnie zaden sposób do mnie..... za malo powiedziane, ze nie przemawia. Po prostu rani moje uszy.
To zalezy, w Polsce w tej sprawie mamy totalną wieś, Techno to badziewie puszczane na dyskach dla tepawych drechów, w Anglii np. masz świetne imprezy techno na jednorazowych squatach. Techno nie jedno ma imie (ale imion nie podam bo sam sie nie orientuje). A powiem ze np. w Polsce mozna sie ze świetnymi imprezami electro spotkac na niektórych squatach, klimat nie z tej ziemi.
Tarzan boy rządzi. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

No cóz, chodzi mi oczywiście o te z gatunku "lup lup lup" :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Funky

Albo "umc umc umc" szczególnie latem slysze to w co drugim aucie dresiarza ::)

Grim Knight

"Bans, bans" tez sie od czasu do czasu trafia :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

Cytat: (A)nonim w 13 Lipiec  2008, 21:47:22
Tarzan boy rządzi. ;D

sie wie :)

Cytat: Grim Knight w 13 Lipiec  2008, 23:10:19
"Bans, bans" tez sie od czasu do czasu trafia :D

pojawia sie jeszcze jeden, ale jest dośc niecenzuralny, wiec sobie podaruje xD
: 14 Lipiec  2008, 13:54:59

 powiem tak: stare ale w dalszym ciągu powala mnie na kolana: http://spalonybakus.wrzuta.pl/audio/tNjmOmMhvJ/enrique_iglesias_-_mini_playback_show
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Grim Knight

Dzisiejszy wieczór spedzilem z music hallem Webbera w rezyserii (tak, tak!) Joela Schumachera.... chodzi oczywiście o klasycznego "Upiora w operze".... Uwielbiam ten kawalek.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

EL-Kal

Smashing Pumpkins, The Cure, Mogwai, Sigur Ros, Joy Division, Dzem, ale i Faithless, Massive Attack, Pink Floyd, Achive...

Lubi? rzodkiewki

(A)nonim

El-Kal z wyjątkiem Dzemu (nienawidze!) świetnej muzyki sluchasz.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Caly wieczór z Królem i Królową, czyli Elvis i Queen.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

batek_88

Przez ostatnie kilka dni slucham glównie tego (i narazie mi sie nie nudzi :) ):

Dj Aligator Project - The Wistle Song (jeden z wielu utworów które Fanky'emu kojazą sie z dresiarzami, a Grimowi ranią uszy ;) czyli jak to zostalo nazwane 'umc umc umc' ;D )

Guru Josh Project - Infinity 2008 (Klaas Remix) (mozna powiedziec ze kolejna lupanka, ale bardziej spokojniejsza)

Jakarta - One Desiere (cud, miód i orzeszki, jak dla mnie wypas)

Max Farenthide - Slice Me Nice

a to przy okazji bo tez mi sie podoba :)

Nexx - Syncronize Lips

Eddy Wata - I Love My People

Dj Remo - Eo Ea

Jeśli chodzi o metal to nigdy nie lubialem tej muzyki i napewno nigdy nie polubie.






Funky

CytatDj Aligator Project - The Wistle Song (jeden z wielu utworów które Fanky'emu kojazą sie z dresiarzami, a Grimowi ranią uszy  czyli jak to zostalo nazwane 'umc umc umc'  )

Och tam o wiele gorzej to doświadczyc takiej muzy w nadjezdzającym aucie lysego umiesnionego "miśka" czyli dresa. Jak ktoś sobie to slucha w domu lub na odtwarzaczu mp3 to co innego ;)

batek_88

No ja auta nie mam, lysy nie jestem i w dresach nie chodze ;)
Muzy slucham w zaciszu swojego pokoju z glośnikami podgloszonymi na full ;D

Funky

batek_88 - W domu to rozumiem ;)

A co do muzyki to chodzi za mną utwór ze ściezki "The Dark Knight" "Why So Serious". Świetny motyw przewodni dla Jokera, kawalek tak nieprzewidywalny jak sam Joks. Reszte soundtracku sobie darowalem bo licze na pierwszy i lepszy efekt w kinie.

(A)nonim

http://www.lastfm.pl/user/Myrkull77 Muzyka jakiej slucham chociaz nie czasami sie coś nie wgra, albo puszczam np. z youtube'a. Oprócz tego katuje teraz http://www.myspace.com/miguelandthelivingdead kawalki takie jak Batcave i Graveyard Love Songs mówią wiele, czekam az dojdzie plyta. No i White Rabbit mi chodzi po glowie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Firm

Eminem - nie nie standardowo, od niego sie zaczelo dla mnie
N.W.A
Dizzee Rascal
Sway
The Streets
Skill Mega
O.S.T.R
The Beatles
De La Soul
Gorillaz
Coldplay
Paul Oekenfold
Massive Attack
Tenacious D
(Wszelka muzyka filmowa od Danny'ego po Zimmera)
Public Enemy

i bardzo duzo innych...wyszedlem z zalozenia, ze jezeli muzyka jest dobra to bede sluchal.