Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Juby

Czy to oznacza, że forum nie wróci do poprzedniego wyglądu? Nie ukrywam, przyzwyczaiłem się przez te 7(?) lat. Jedyne co mi w nim nie pasowało, to źle posklejane logo na górze (tak jakby ktoś zmniejszył napis "BatCave", ale już nie dosztukował pod nim jasnego oświetlenia, czarnego symbolu Batmana).


Jeśli potrzebowałbyś jakieś pomocy przy nowych grafikach na forum, pisz na pw, w wolnych chwilach służę pomocą.

Q

Elementy poprzedniego forum, jak niepierzaste oznaczanie, czy tło wrócą. Ale nie będzie ten sam styl, ale kolorystyka będzie zapewne zbliżona.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

O kurczę... Widzę, że i tutaj nastał w końcu czas zmian i dobrze, bo jednak te pewne problemy na forum zaczynały już powoli irytować. Mam tylko nadzieję, że te zmiany zostaną szybko wdrożone.

Juby, faktycznie mój awatar przepadł, a miałem go wiele lat... :'(

Juby

#618
No przecież już ci go odzyskałem ;) Your welcome.

Cytat: Q w 07 Luty  2019, 19:07:55Elementy poprzedniego forum, jak niepierzaste oznaczanie, czy tło wrócą. Ale nie będzie ten sam styl, ale kolorystyka będzie zapewne zbliżona.

Jakie? ;D

Jeśli mogę coś zasugerować, to tak jak już pisałem, sprawa logo forum. Poza tym, chyba lepsze były gwiazdki pod awatarami od tych kwadracików (rangi). Ew. mogę zaprojektować nowe, bardziej Batmanowe i podesłać ci swoje propozycje. Więcej sugestii, gdy już forum przybierze bardziej nietoperzaste kształty. ;)

Nie wiem jak u was, ale u mnie, od zmiany na (białe) forum, problem ze "ślaczkami" zamiast polskich znaków w nowych postach, znikł. Pozostał jedynie problem z wyświetlaniem forum - często zaglądam w jakiś temat, a wszystkie 15 postów na stronie jest pustych, albo uciętych po jednym zdaniu i muszę odświeżyć, żeby wczytało się poprawnie. Tak więc, nie wszystko jeszcze działa jak należy, ale jest lepiej. :)


EDIT: Na forum wróciła większość wygasłych awatarów! :D Super, od razu lepiej to wygląda.


Leon Kennedy

Dzięki, Juby. Ale dlaczego nie wyswietla awatarów? Inne problemy jak na razie sa u mnie nieobecne.

Juby

#620
A nie wyświetla ci? U mnie awatary są widoczne, wróciły nawet te, które zniknęły z forum przed 18 stycznia.

Obecnie jedyne problemy jakie mam, to niepełne wczytywanie się wątków (czasami muszę odświeżyć, żeby pokazało mi pełne treści postów) oraz to, że klikając na głównej BC i głównej forum w rubryce "Ostatnie wiadomości" w dany temat, potrafi mnie przenieść do tego tematu, ale na górę strony (albo do mojego ostatniego posta), a nie do faktycznie ostatniego posta w danym wątku. Myślę, że to może być kwestia świeżej wersji forum, która jest jeszcze w fazie dopracowywania. Reszta wydaje się być naprawiona. Część starych postów ma nadal pytajniki w miejscu polskich znaków, ale to detal, który każdy w swoich postach - jeśli chce - może poprawić.


Q

Część avatarów została przywrócona. Z resztą jest większy problem. Ale jeśli Juby jeszcze odzyska kilka innych to nie problemu z ich dodaniem

Działa też już tag "spoiler"

Co do reszty rzeczy, to będą stopniowo dodawane. Przed premierą nowego, solowego filmu o Batmanie forum powinno mieć już ciemny styl  8)

Co do kwestii błędnego wczytywania strony - to nie jest jeszcze rozwiązane.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

No nie wiem, czy spoiler tag już tak do końca działa. Na pewno ukrywa treść, tak jak powinien, ale niestety, nie można jej w ogóle otworzyć. W miejscu spoilera widnieje Sorry but you are not allowed to view spoiler contents. :/

Postaram się poszukać jeszcze starszych awatarów, choć póki co webarchive szwankuje. Wielu się nie odzyska, bo wygasły lata temu, ale i tak jest już zdecydowanie lepiej. Dobra robota, Q. :)


Q

U mnie tag spoilera działa:

Spoiler
Spoiler
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Tak, u mnie też już jest w porządku. Może po prostu dłużej wgrywała mi się zmiana. Zamykam mordę. ;)

Leon Kennedy

Nie wyświetla mi awatarów, w ogóle...

Juby

Na komputerze, czy w telefonie? Bo wersja na smartfony nie wyświetla awatarów i sygnatur-obrazków, jeśli jednak na kompie, to rzeczywiście jest u ciebie jakiś problem.

No i z tym postem wrócił mi problem ślaczków w miejscu polskich znaków. Musiałem edytować. :(


Leon Kennedy

Na telefonie. Czyli na kompie powinno być wyświetlane, ok.

Juby

Tak, sprawdź na komputerze, wszystko powinno być okej.

Mr.G

Jupikajej! Wraz z regeneracją forum udało mi się nareszcie zalogować pierwszy raz od... roku? Jak do tej pory przy wszelkich próbach dostawałem komunikat o wygaśnięciu mojej sesji (czy coś w tym stylu) i nie mogłem nic poza obserwowaniem Waszych rozmów, niczym dzieciak za witryną sklepu ze słodyczami. Liczę, że błąd nie powróci i zostanę z Wami na dłużej.