Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wielka Kolekcja Komiksów DC... W Polsce!

Zaczęty przez Leon Kennedy, 15 Lipiec 2016, 01:44:27

Maragast

A ja mam pytanie z innej beczki, głównie do kolegi z forum, który współpracuje z Eaglemoss: Czy wiadomo coś o kolejnym numerze specjalnym???
W marcu była ankieta czy chcemy "Kryzys na nieskończonych ziemiach" czy "Najczarniejszą noc". Wiadomo coś na temat?
Bo "Najczarniejszą noc" to chętnie bym przytulił nawet za te 120zł i myślę, że wielu innych czytelników także.

kelen


Leon Kennedy

"Gwóźdź" polecam każdemu. Niezła historia, z paroma mocnymi scenami, ładnie zilustrowanymi akcjami i Gackiem, któremu każdy będzie współczuć... Komiks przeczytałem prawie na raz. Świetny elsworlds. Polecam jeszcze raz.

Leon Kennedy

Kiedyś planowałem ten zakup u Egmonta, jak dobrze, że postanowiłem poczekać i tak o to w końcu Trójca znajduję się w moim posiadaniu! Oby komiks wytrzymał oczekiwania jakie mam względem ten historii. Ktoś jeszcze zakupił?

Leon Kennedy

Ło jezu drogi! Nikt nic tutaj nie pisał od 120 dni! Czyżby mało kto z forumowiczów zbierał kolekcję? Jeśli tak, to może trza by coś kupić, prawda? Od wczoraj posiadam Green Arrow Rok pierwszy, ktoś mi coś powie o tej historii? Twórcy serialu się na nim wzorowali z tego co pamiętam... Zaś gorąco polecam poprzedni numer o Plastic Manie. Muszę przyznać, że z początku kreska mnie odstraszyła, ale historia jak sporo zabawnych momentów sprawiło, że i kreskę polubiłem. Polecam!

Leon Kennedy

No szkoda, że nie bardzo kto chce się podzielić jakimiś opiniami o chodźby ostatnich tomach... Co do Arrowa, to jest to mocno przyziemna historia, bez żadnych udziwnień, sprawnie poprowadzona i fajnie narysowana. Jasno widać, co zaadaptowano na potrzeby serialu. Sam komiks czyta się praktycznie jednym i tchem. Ogólnie bez jakiś mega rewelacji, ale śmiało mogę polecić. Teraz czas na "Nową Granicę"! Nigdy nie czytałem, a znane mi opinie są tylko i wyłącznie pozytywne.

Leon Kennedy

Nie wiem czy w ogóle ktoś tu czyta tą kolekcję, ale została przedłużona o 20 numerów, czyli będzie sobie liczyć 80 tomów, co dziwne ostatni numer to Hawkman vol 1... https://m.facebook.com/KolekcjeEaglemoss/photos/a.771939716194433.1073741832.770168576371547/1698549030200159/?type=3

Q

Zapewne później przedłużą o kolejne tomy, a w tej nowej 20 jest kilka ciekawych pozycji.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Chciałoby się większego jednak zróżnicowania... Brak Lobo, czegoś o Constantinie i innych mniej znanych postaci. Dobrze, że chociaż Swamp Thing będzie!

PS:Jeden z poprzedniejszych numerów (49), opowiadający o początkach Diany, ale w sumie i całej nacji Amazonek, to niezła perełka dla kogoś mało o czytanego wśród Amazonek. Gorąco polecam. Tylko czemu ten Steve tak jakoś staro wygląda? ;D

Johnny Napalm

Cytat: Leon Kennedy w 04 Sierpień  2018, 19:17:40
Chciałoby się większego jednak zróżnicowania... Brak Lobo, czegoś o Constantinie i innych mniej znanych postaci. Dobrze, że chociaż Swamp Thing będzie!

Na Lobo w tej serii bym nie liczył. To nie są komiksy dla zbyt młodych ludzi. Zresztą, najlepsze rzeczy z Lobo stworzył Bisley, a to zdecydowanie nie są historyjki dla małych dziewczynek. No chyba, że masz na myśli tego ugrzecznionego nieLobo z N52 (który jest chyba fanem Tokio Hotel).

A wracając do tego co już zostało wydane w ramach kolekcji.
Ja prdl! Toż to szok! W jednym zeszycie Człowiek, który się śmieje i Azyl Arkham. I to wszystko w skandalicznie przystępnej cenie. Oj, chyba nie prędko nabiją sobie sakiewki na sprzedaży klasyków dilerzy komiksów z olx czy innych allegrów. Dzięki ci Eaglemoss!
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Cytat: Johnny Napalm w 15 Sierpień  2018, 12:05:46
(który jest chyba fanem Tokio Hotel).
Nagroda za komentarz spóźniony o 10 lat wędruje do... Johnny Napalm

Johnny Napalm

Dziękuję, dziękuję za nagrodę. Dedykuję ją wszystkim małym zwierzątkom z planety Ziemia i ludziom, chcącym przyczynić się do zmniejszenia efektu cieplarnianego.

Serio, polecam ten album z WKKDC. W 2015 roku sam Azyl Arkham kosztował oficjalnie 80 złotych. W 2012 roku zaś jego ceny przebijały nawet 150 zł, a słyszałem nawet o 200 zł. Dodajmy do tego Człowieka, który się śmieje to trzeba by zabulić 200-250 zł wtedy. Także polecam.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

#132
Ugrzeczniony Lobo zdecydowanie odpada! Nie wiem na co on komu... Klasyka, ale faktycznie może ta kolekcja nie jest dla niego odpowiednia, chodź chyba w takowej się pojawił... W ktorejś z zagranicznych wersji... Co do "Człowiek który się śmieje" i "Azylu", to w sumie trochę szkoda, bo posiadam wersję Deluxe i teraz nie wiem czy ją sprzedać czy jednak zostawić, ale inne duble rozdałem...

Leon Kennedy

#133
Wow. 120 dni bez żadnego posta.  A ja mam jedno pytanko... Czy jest ktoś na forum kto zbiera cała kolekcję od początku do końca?

8azyliszek

@UP
JSA była dobra, choć mam nadzieję, że JSA International za tydzień, będzie jeszcze lepsza. Ja zbieram ile mogę, ale pomijam pewne duble - np Oczy Gorgony czy JLA Nowy Wspaniały Świat bo Egmont wydał to w bardziej korzystniej cenie.