Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sarah "SarahMay" Wellock - zadaj pytanie Community Manager z Rocksteady!

Zaczęty przez kelen, 19 Lipiec 2011, 22:01:51

kelen

Dzi?ki serwisowi ArkhamInfo, czytelnicy BatCave oraz ArkhamInfo dostali szans? na zadanie kilku pyta? Sarze Wellock (znana w internecie jako SarahMay) - Community Manager w Rocksteady, która odpowiada za kontakt mi?dzy twórcami a fanami w zwi?zku z nadchodz?cym „Batman: Arkham City”. To dzi?ki niej dowiadujemy si? m. in. o najnowszych nowinach zwi?zanych z gr? za po?rednictwem oficjalnego forum produkcji czy te? Twittera i Facebooka.

Chcesz wiedzie? jak wygl?da praca w takiej firmie jak Rocksteady? Pozna?, jakie to uczucie, gdy masz sporo informacji na temat gry, ale nie ujawniasz ich od razu fanom tylko si? z nimi „dra?nisz”? Lub spyta? â€" jak wygl?daj? wra?enia z gry w tak? produkcj? jak „Batman: Arkham City”?

Te i inne pytania mo?esz zada? (równie? od razu ze swoim t?umaczeniem po angielsku w miar? mo?liwo?ci) na naszym forum w tym temacie. Z ka?dego z for â€" BatCave oraz ArkhamInfo â€" zostanie wybranych 5 pyta?, które po?lemy Sarze. Na wymy?lenie pyta? dajemy wam ca?e 7 dni â€" pó?niej zostan? skompletowane, przet?umaczone i pos?ane do Sary. Odpowiedzi zostan? opublikowane jak tylko je dostaniemy.

Altair

1. Will "Batman: Arkham City" reward somehow players which finished "Arkham Asylum" and still has got a saves backup?
2. Does the equipment earned in the first game has got a meaning in the second part? (I mean some kind of save import.)


LelekPL

Ma?e poprawki:
1. Will "Batman: Arkham City" somehow reward players who finished "Arkham Asylum" and still have got a saves backup?
2. jest very gut ;)
Cho? nie wiem czy potrzebne, ju? w jakim? wywiadzie mówili o tym, ?e gad?ety z ko?ca AA b?d? grywalne od pocz?tku w AC i ?adne save'y nie powinny by? potrzebne...

Moje pytania:
1. Since Tim Drake's Robin is going to be a playable character in the challenge mode, can we also expect Dick Grayson as Nightwing to appear in a similar capacity?
2. Will the game be more modding friendly than it's predecessor? We would like to upload our own Batman suits. (Je?li mody s? jako? nielegalne - nie znam si? na tym - to mam zast?pcze pytanie)
2.5. Will we be able to play the main storyline with the Armored Suit from Arkham Asylum/it's new variation?

LelekPL

Tylko tyle pomysłów macie? Nie mamy na razie nawet 5 pytań...

Ja mogę dodać jeszcze jedno takie na szybko od siebie:
Can we expect a love triangle between Batman, Catwoman and Talia?

kelen

Czas zadawania pytań przedłużony 1 sierpnia.
Tylko pamiętajcie, do kogo zadajecie pytania - specjalnie napisałem jaką posadę obejmuje Sarah w Rocksteady, więc nie oczekujcie, że będzie mogła powiedzieć coś więcej na temat dokładnej struktury gry czy większych szczegółach :)

Megaloman

1. Is Arkham City sequel planned?:)
2. Are you planning to release other, non-Batman video games?

LelekPL

6) How difficult is it to get a job at Rocksteady?
7) Staying on the topic of a job at your company, is the atmosphere in the studio  loose or more uptight?
8 ) Does everyone in RS know the Batman Universe? Is this the most important factor when you're considering people to be a part of your team?

1) Is a sequel to Arkham City already in the plans?
2) ok

Altair

Usuwam posta swojego z pytaniami 6,7,8 żeby się nie kompromitować :P