Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman i tworczosc jego fanow

Zaczęty przez Leon Kennedy, 22 Luty 2008, 12:01:06

Adriann

Ciekawy film..niby nic się takiego nie działo a wciągnął..jak naj bardziej pozytywne.;)

Rado


Rafalinda

Rado na oba obrazki, jedna reakcja -> WOW

Nietoperz

#288
Cytat: Kwiatek w 30 Sierpień  2012, 22:48:21
Batman spotyka Avengers
http://hatak.pl/aktualnosci/filmy/24575/[wideo]_Batman_spotyka_Avengers/
Cytat: Johnny Napalm w 03 Wrzesień  2012, 17:50:05
A, i szkoda, że ten drugi film się nie otwiera - przynajmniej u mnie, bo samo hasło - Batman spotyka Avengers - robi dobre wrażenie. :)
Johnny Napalm, zwróć uwagę, że forum nie wyświetla całego adresu usera Kwiatek jako link. To już nie pierwszy raz taka sytuacja ma miejsce. Prawdopodobnie nawias kwadratowy w zapisie adresu strony spowodował, że w linku uwzględniony jest tylko fragment adresu. Na przyszłość zwróć uwagę, czy cały adres strony www jest objęty hiperłączem. Jeśli nie, to wiadomo - zaznacz całość, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję otwarcia strony www w nowym oknie.

Kwiatek, w tych sytuacjach warto, byś kłopotliwy link umieszczał/-a w hiperłączu - link wklejasz pomiędzy "url" a "/url" [wpisane w nawiasach kwadratowych], czy to wpisując te nawiasy ręcznie, czy to klikając przy dodawaniu wiadomości na ikonkę umieszczania odnośnika (trzecia od lewej w drugim rzędzie w menu tworzenia wiadomości).
EDIT: Miałem pisać, że teraz wszystko działa, jednak system złośliwie mi płata figle przy próbie właściwego zalinczenia wiadomości; nawias kwadratowy musi być przypadkowym "psujem" uniemożliwiającym prawidłowe podlinkowanie strony www, bo system najwidoczniej widzi słowo w tym nawiasie jako komendę, a nie część adresu www... Wrr.

Pozdrawiam! :)

Rado

Kilka, moim zdaniem, ciekawych fanowskich artów.








Johnny Napalm

Kurde, co to za Joker? Skąd się taki urwał? Niby są różne wizje tej postaci i każdy lubi co innego, ale jak dla mnie to jest on na tym obrazku... zbyt normalny. Trochę jakby to był wzór przebrania na bar karnawałowy.

Wcześniejszych obrazków nie widziałem - nie wyświetlały mi się, nie wiedzieć czemu - ale graffiti i fan poster z Bayonda... no miazga!  ;D Nazwałbym te obrazki pięknymi, ale że żyje w XXI wieku powiem tyle - zajebiste! Kurcze, ludzie to mają talent. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

CytatKurde, co to za Joker? Skąd się taki urwał?

To jest James Dean zrobiony na Jokera.

Leon Kennedy


Bless


LelekPL

Nie wiedziałem gdzie wrzucić, ale chciałem się podzielić tym całkiem fajnie zmontowanym filmem podsumowującym całą trylogię Nolana. Uwaga, może być wzruszająco ;)

The Dark Knight Legend

Rado

Też ostatnio oglądałem podobną rzecz. Różni się.

The Dark Knight Trilogy - Epic Retrospective


I jeszcze to. Trailer TDK zrobiony na komedię romantyczną. Może komuś się spodoba. Mnie nie bardzo.

The Dark Knight as a Romantic Comedy Trailer

Juby


Leon Kennedy

Kurczę Juby faktycznie masz sporo racji ;)

Rado

Ostatnio natrafiłem na photoshop battle dotyczącą zdjęcia z TDK z przesłuchania Jokera. Oto co ludzie nawyczyniali:






















Nightrain


Valar Morghulis