Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o animowane uniwersum Batmana.

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:15:14

heros65

Dzięki kelen
Posted on: 27 Październik  2009, 19:55:52

 Czy ktoś zna nazwę odcinka TASu gdzie pojawia się po raz pierwszy Robin?  :P

kelen

Wg kolejnosci produkcji byl to "Christmas with the Joker"

heros65

Czy ktoś wie jak się nazywa odcinek TASu.Gdzie pewien naukowiec przemieniał ludzi w zwierzęta na pewnej wyspie.Chyba Selina była w jakieś zwierzę zmieniona? ???

(A)nonim

"Tyger Tyger", tytu? jest nawi?zaniem do wiersza Williama Blake'a, chyba si? tam nawet pojawia cytat z niego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Pojawia się dokładnie na samiutkim końcu. A Selina została przemieniona w dużego Kociaka ;). Co zdziwieniem dla nikogo na pewno nie jest :P.

heros65

Czy ktoś zn nazwę odcinka,gdzie koleś zamienił pewnego sportowca w wilka.Chyba ten sportowiec na końcu odcinka gdzieś ucieka.Oraz Batmana chyba jakoś uwięzili? ???

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

BD96

Czy Bat-Mite naprawdę pojawił się w Batman TAS? bo myślałem że oglądałem wszystkie odcinki, a tu zobaczyłem screen gdzie pojawia się owy stworek. W tym wypadku proszę o nazwę odcinka ;D.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

kelen


franek

Pamietacie moze jak TAS lecialy na TVP? Bo sporo o tym slyszalem.


Show Must Go On!!!

(A)nonim

Tak. Miałem pięć lat chyba. Ale co w związku z tym?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

franek



Show Must Go On!!!

(A)nonim

TNBA jest o wiele młodsze i pojawiło się już na Polsacie.
Czemu zadajesz takie pytania?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

franek

Z ciekawości. Urodziłem się w 1998 więc albo byłem za mały albo juz tego nie było


Show Must Go On!!!

(A)nonim

Ok, ale nie wiem co takie ciekawostki Ci dają?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.