Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Przywitaj się!

Zaczęty przez Pytajnik, 21 Czerwiec 2011, 12:48:40

kelen

Tak, miałem na myśli Azyl. Niestety minie jeszcze trochę czasu zanim ja będę mógł poświęcić tyle pieniędzy na komiks.
Jeśli wychwycisz dobry moment to i oryginalny wydania z USA też szybko robią się cenne. 1 print Detective Comics #1 czy Batman #1 z New 52 już stoi po roku za dobre 100 zł jak nie więcej.

Maskotka

#61
Alohaa, jestem Maskotka. Dzieckiem w kolebce zaczytywałam się komiksami o spider-manie (prawdę mówiąc, to raczej oglądałam obrazki), a od pewnego czasu pochłaniam wszystko, co tylko związane jest z batmanem. Mam naście lat, za długie włosy i kotkę. Lubię: bawić się, batmana, balet, Bułhakowa, biegać. Nie lubię: biologii, być smutna, brokułów, braci Quay. Dla przyjemności bębnię sobie w pianino albo rysuję. Chciałabym stworzyć komiks o batmanie, ale taki poważny, więc uczę się rysować. Póki co sama, ale pewnie niedługo zapisze mniemamana jakieś kursy. I w ogóle chętnie odpowiem na jakieś pytania, byle takie, na które chcę odpowiadać, więc piszcie:)) Pozdrawiam wszystkich,
Maskotka ;)

PieSzy

Witam szanownych użytkowników  ;D
Jestem PieSzy. Komiksami interesuję się od dawien dawna, wcześniej był to głównie Marvel, ale od jakiegoś czasu coraz bardziej wciąga mnie druga strona barykady (szczególnie batman), do tego stopnia, że trafiłem na to forum.
Dodatkowo konsola, dobra muzyka, a od niedawna w wolnym czasie tworzę sobie gadżety filmowe (głównie o komiksowej tematyce).
Staram się uczestniczyć w różnych komiksowych eventach. Kto ostatnio był w Łodzi na MFGiK to mógł mnie przez przypadek spotkać z maską War Machine pod pachą.  :P

kelen

O, pewnie, że minąłem Cie na MFK :) Chyba nawet załapałeś się na film z MFKi, który przygotowałem na BatCave Tube.

PieSzy

Faktycznie, przewinąłem się na samym początku filmu.
Fajna relacja, szkoda że dopiero teraz do niej dotarłem. :)

BruceWayne

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Jestem wielkim miłośnikiem komiksów a zwłaszcza tych o nietoperzu.Komiksami zacząłem się interesuję zanim jeszcze  w Polsce powstało Tm-Semic.Były to przygody Thorgala, Kajka i Kokosza no i oczywiście Tytusa:) Dopiero przy Tm-Semicach miłość do komiksów nabrała mocy.Posiadam prawie wszystkie serie jakie się ukazywały i jest to dziś mój mały skarb;)Po wielu latach moja miłość do komiksów odżyła na nowo. Czytam, nadrabiam zaległości głównie w wersji elektronicznej, ale jeśli się pokazuje wersja papierowa dostępna co jakiś czas  na rynku to nie  przepuszczam okazji:)

kelen

Witaj!
Nie martw się, nikomu nie powiemy o Twojej sekretnej tożsamości.

Vespertilio

Witam i ja. Zaczęłam interesować się Batmanem od niedawna, jednak cały czas się dokształcam, chociaż ciężko mi będzie wszystko nadrobić - jak na przykład wszystkie komiksy. Ogółem lubuje się w fantastyce - zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej. Myślę jednak, że na forum zagoszczę na dłużej, bo i tutaj na pewno sporo się dowiem. :-)

kelen

Witaj i baw się dobrze:)

Maskotka

Heej; fajnie widzieć dziewczyny na forum:)

Vespertilio

Dzięki za przywitanie. :) Właśnie do zarejestrowania się tutaj na forum zmotywował mnie tytuł tematu jakby kobiety nie interesowały się Batmanem. Jak widać jest inaczej. Całe szczęście. :-)
Może marne to pociesznie, ale Batmanem interesuje się więcej dziewczyn niż Formułą 1 co zauważyłam na innych forach w tym temacie.

Mel

Witam ponownie.

Pewna część zaawansowanych użytkowników tego forum doskonale mnie pamięta jako moda Mel. Niestety, coś mi odbiło, poprosiłam admina o zmianę nicka, a potem opuściłam forum na - jak się dowiedziałam - niemal 2 lata. Przyznaję, że głównym powodem był chwilowy brak mojego zainteresowania Batmanem oraz pełne oddanie się innemu, mniej mainstreamowemu  fandomowi (wczesna twórczość Wiktora Hugo, Dante Alighieri oraz Goethe).
No ale do rzeczy.
Myślę, że byłam w jakieś katatonii (czy coś w tę mańkę) rodem z The Dark Knight Returns, gdzie na wieść o powrocie Batmana u Jokera budzą się dawne instynkty, obsesje etc. W moim przypadku były to zapomniane rysunki sprzed niemal dwóch dekad, które przypadkowo znalazłam w zakurzonych książkach dla dzieci. Jedynie brakowało błyskawicy za oknem do wypełnienia klimatu tak zacnego momentu.

Na drugi dzień obudziłam się jako Batfan/Jokermaniac i tak ponownie wylądowałam tutaj.
The End.


Maskotka

#72
Yay, jestem tu zupełnie nowa, ale już zaczynam Cię lubić;)

Mel

That's so sweet

No có?, Batfanem si? pozostaje na ca?e ?ycie. Tak jak we wczesnych latach 90 ?ciga?am si? z kuzynem, przeskakuj?c szczeliny mi?dzy pufami oraz fotelami, wyobra?aj?c sobie dachy Gotham, tak dzisiaj nadal mam te ogromne ch?ci przywdzia? strój ulubionego bohatera lub villaina i pohasa? po konwentach.

Nightrain

Kurde tyle czasu na forum i jeszcze się nie przywitałem...





Cześć.

Valar Morghulis