Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o komiksowe uniwersum Batmana

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:13:12

MJ

Z tego co wiem było coś takiego jak rok drugi, ale nie jestem pewien na sto procent.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

(A)nonim

Jest Year Two, ale historia jest niekanoniczna. Konkretnej i tej jedynej słusznej, właściwej kontynuacji brak.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

naz_

Kontynuacji nie ma, ale według mnie od razu po Year One warto zabrać się za Long Halloween.
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

MJ

naz mam taką prośbę, zacznij czytać posty innych zanim napiszesz swoje. Dzięki z góry.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Krzysztof116

Warto kupić za 5 dyszek wszystkie komiksy batmana wydane w Polsce w latach 1991-92??

naz_

50 złotych za dwa roczniki Batmana to BARDZO opłacalna sprawa imho. Zależy jeszcze w jakim stanie, ale 2 zeta za zeszyt...sam pomyśl ;]
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Krzysztof116

Ja nie czytałem ani jednego komiksu z lat 91-92 i oprostu nie wiem czy były one dobre:)

MJ

W sumie to chyba się opłaca z 1991 jak kiedyś szukałem to nie mogłem wszystkich znaleźć, ale te które kupiłem były dobre a 92 to nie pamiętam już dokładnie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Ściągnij i tyle.

Jestem zabójcą klimatu.

MJ

Nie ściągam takich rzeczy ;] .Chyba że to było do Krzysia.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Do was obu.

Ja myślę i czynię ekonomicznie. Dwa w jednym, po co kupować jak żyję w XXI wieku, mam internet i chamskie zapędy na rapidach.

Mathes

A co słychać tam u Jokestera z Earth 3?

Mel

Nie żyje od dłuższego czasu. Został zamordowany w Countdown to Final Crisis #23

kelen

Cytat: Krzysztof116 w 31 Lipiec  2009, 16:50:01
Warto kupić za 5 dyszek wszystkie komiksy batmana wydane w Polsce w latach 1991-92??
Kupuj, bo oplaca sie niesamowicie. Sam kupilem jakis czas temu tylko rocznik 91 za 50 zl. Poza tym, sam rocznik 91 juz jest teraz bardzo cenny (nie mowiac o Zabojczym Zarcie, chociaz to zawsze zalezy jaki jego stan).

Mathes

Powiem szczerze, że gdybym dorwał taką aukcję, to bym sam ją kupił. Dwa roczniki za jedyne 50 złotych, to naprawdę kusząca oferta. Korzystaj Krzysztof!