Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Anarky

Dobra dobra, ale nie rysujesz jak amator (komplement) może nie znam ale tak stwierdzam
Ja wam pokażę!

RafBat

 Mel, przekonałaś mnie, że warto zacząć oszczędzać na tablet (w sumie to jest też oszczędność, pod warunkiem, że rysuje się dosyć regularnie... wtedy już po dwóch latach powinien się on zwrócić, bo przecież nawet tak prosty "sprzęt" jak kredki czy flamastry też nieco kosztuje, oczywiście w większej ilości). Przy okazji można uniknąć "wizyty" Hajzera, który wparowałby do naszej chałupy z Vizirem, żądny uprania mankietów...  ;D
PS: wiem, że warto zaoszczędzić sobie na tableta, ale pewnie u mnie skończy się tak jak zawsze z tym oszczędzaniem... hehe

Mel

Jest jedna wada dotycząca tabletów - uzależniasz się od nich i po jakimś czasie możesz zauważyć pewną zmianę (na gorsze) w swojej umiejętności rysowania ołówkiem na kartce. Lepiej jest sobie pozostawić tablet tylko do ewentualnego kolorowania.

RafBat

 Tablet na razie mi "nie grozi". Rzeczywi?cie jednak przyda?by mi si? przy kolorowaniu, rysunek o?ówkiem+poprawki cienkopisem wol? "za?atwia?" w bardziej "humanitarny sposób"...
Aha, wspomn? jeszcze tylko, ?e postaram si? do ko?ca tygodnia wrzuci? do tego tematu moje rysunki z Bane'm w roli g?ównej, niestety... jeden z nich jest dosy? ?mieszny (...przynajmniej dla mnie, ale ja raczej nie charakteryzuje si? "wysokim"poczuciem humoru ;) ), sprawia to to, ?e przewracam si?  ze ?miechu rysuj?c... co opó?nia znacznie jego doko?czenie.

Mel

Ja wkrótce rzucę tu link do mojego bloga, który będzie całkowicie poświęcony właśnie gryzmołom. Taki własny kąt, bo brzydzę się DeviantArtem, Digartem i y!Gallery

RafBat

 Z niecierpliwo?ci? b?d? oczekiwa? na tego linka, Mel. Ju? teraz wiadomo, ?e warto troch? poczeka? i "narobi? sobie smaczku", bo rysujesz po prostu rewelacyjnie (?wietne samo wykonanie prac, jak i kompozycje umiej?tnie zrobione, tak?e ?wiadome wykorzystywanie kolorów zas?uguje na oklaski).
CytatRafBat musz? cie pochwali? za fan art ''Joker zawsze bije wszystko'', ma to te? karciano-hazardowy symboliczny wymiar. Chocia? powszechnie równie? wiadomi, ''kto gra w piki ten ma wyniki''
Dzi?ki Anarky, kolejne arty prawdopodobnie te? b?d? zawiera?y pewn? symbolik?... tym razem filmow?. Ale jak wcze?niej ju? wspomina?em, doko?czenie ich zajmie mi jeszcze nieco czasu.

Altair

Dobra, tył okładki gotowy. Nie wiem czy trzyma poziom "przodu" dlatego daję Wam linka. Powiedzcie co myślicie. :)

PS.Wiem, że podpisy pod obrazkami nie są super jakości, ale niestety to już przez wymiar obrazu. Jeżeli się Wam spodoba to zajmę się tym później ;)
Posted on: 17 Lipiec  2010, 01:40:27

 PPS. Bezpośredni link : http://www.voila.pl/index.php?dod=1&pid=1657501
(tak będzie lepiej widoczny)

lady_ozzy

#457
http://zapodaj.net/b4157511c72c.jpg.html

efekt nudy... dawno się tym nie zajmowałam.

P.S. Nie udało mi się wkleić bezpośrednio na forum
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

RafBat

 Lady Ozzy, jestem pod wrażeniem. Sama wykonałaś wszystkie rysunki postaci? Są po prostu genialne. Teraz to ja się zastanawiam czy wrzucać tu moje rysunki... przy Twojej pracy wyglądały by "paździerzowo". :(

lady_ozzy

Nie no, bez przesady. Rysunki postaci niestety nie są moje. Zapożyczyłam je z różnych źródeł. Niektóre ciut przerobiłam itd Ale sam pomysł na całość jest w 220% Mój :)
Pracuje nad rysunkiem mojej ulubionej postaci ale zapewne zajmie mi to troche czasu.
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

RafBat

 Pomysł jest najważniejszy! Oczywiście świetne wykonanie zasługuje na oklaski, normalnie chapeau-bas.
CytatPracuje nad rysunkiem mojej ulubionej postaci ale zapewne zajmie mi to trochę czasu.
Chyba się domyślam o jaką postać chodzi...

lady_ozzy

<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Mel

Nabazgrane na szybko, bo potrzebowałam jakiegoś materiału do wyszlifowania nowej techniki w photoshopie (wyblakłe, obrzydliwe kolory, retro look i te sprawy):
prawy przycisk myszy -> pokaż obrazek.

Bez fabuły, bez jaj, ale przynajmniej już wiem, jak nadać pracy trochę tego oldschoolowego wyglądu.

Altair

@ Lady Ozzy:
Bardzo udany rysunek :) Kompozycja ciekawa,mroczna i lekko groteskowo co wygląda fajnie.
@ Mel
Majstersztyk ;) Obrazek jak żywcem wyjęty z komiksu. Dajesz jakieś korepetycje po zakupie tabletu? ;)

Mel

Sama ich potrzebuję.