Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Śmierc Bruce'a Wayne'a?

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:11:39

Czy usmiercenie Bruce Wayne'a/Batmana przez DC to:

Świetny pomysł
3 (4.8%)
Może z tego wyjść coś ciekawego
13 (20.6%)
Nie interesuje mnie to
2 (3.2%)
Jeden z najgłupszych pomysłów w historii DC
32 (50.8%)
Oznaka, że w DC brak świeżych pomysłów
13 (20.6%)

Głosów w sumie: 60

Mr.G

Oni nie zabijają- oni uczą jak byc dobrym i przekomarzają "tych zlych" na swoją strone  ;)

Maxie Zeus

Panowie, wy sobie tu jaja robicie o Power Rangers  ;) a śmierc Bruce'a to sprawa bardo powazna. Ale cóz... z drugiej strony... why so serious? :)

Marquss

Ta, juz to widze Salomon Grundy wymachujący rekami a potem zmieniający sie w Rangersa ( ito rózowego) XD

Adamu!

Wybaczcie moje braki i byc moze glupote pytania, ale:

jak to bylo w komiksie ze śmiercią Bruce'a? Na stronie pisze ze zabil go Bane. I co bylo dalej? Odrodzil sie, czy w innych ciągach fabularnych pozostalych autorów po prostu pominieto ten wątek?

Super Robin

No to bedzie historia w serii ''Justice League of America''.Bedzie historia ''End Justice League''.
Part 1-Justice League toczą walke z Bane.Przegrywają Bane porywa Batmana.Justice League mają plan.
Part 2-Bane morduje Batmana.Justice League dają mu wciry.Pó?niej jest pogrzeb Bruce.
 Wypisywanie ciąglych glupot...
 Wypisywanie ciąglych glupot.

MJ

Niechcem ,ale muszem to powiedziec wszedzie gdzie czytam wypowiedzi Super Robina zaczyna sie glupie gadanie o glupich glupotach.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Maxie Zeus

Mam to same odczucie MJ. Jego posty są trudniejsze do zrozumienia niz fizyka kwantowa (bez obrazy) :/

Marquss

Cytat: Adamu! w 17 Marzec  2008, 19:00:35

jak to bylo w komiksie ze śmiercią Bruce'a? Na stronie pisze ze zabil go Bane. I co bylo dalej? Odrodzil sie, czy w innych ciągach fabularnych pozostalych autorów po prostu pominieto ten wątek?

Wedugl mojej wiedzy ( a mam niejaką napewno wiekszą niz Super Robin XD ) to Bane polamal po prostu Batkowi kregoslup a ten skazany na wuzke poprosil Azraela o przejecie tymczasowo ochrony Gotham . Gdy Buruce sie wyleczyl stoczyl walke z Azraelem którego metody staly sie brytaln i bezwzgledne i nie chcial oddac prymu Protektora Gotham. Zgadnij kto wygral ?? ;)

Cytat: Super Robin w 17 Marzec  2008, 20:03:24
No to bedzie historia w serii ''Justice League of America''.Bedzie historia ''End Justice League''.
Part 1-Justice League toczą walke z Bane.Przegrywają Bane porywa Batmana.Justice League mają plan.
Part 2-Bane morduje Batmana.Justice League dają mu wciry.Pó?niej jest pogrzeb Bruce.

Idz sie lecz i oglądaj Power Rangers ;/ Prosze o OSTa dla Super Robina Kto jest za tym niech napisze .

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Super Robin dostal ostrzezenie i ma 30 dni na poprawe, temat uznaje chwilowo za zamkniety.

Marquss

Tak sobie myślalem nad tym jak chcialbym zeby wyglądala śmierc Batmana to zeby to byla śmierc podobna do tej w której zgninela postacBruce'a Willysa ( nie wiem czy dobrze nazwisko napisalem) czyli np. Coś zatakowalo Ziemie Superman chce poświecic zycie np. detonując bombe która zabije i to coś i jego samego. A tu nagle przychodzi Baatrk który jak dotąd szedl z nim i pokonywal hordy tego czegoś i niby chce siepozegnac. A tu nagle Bruce nokaltuje supermena dajmy na to zamyka drzwi a eS mozego tylko patrzec i idzie w strone  glównego czegoś mówiąc : - Powiedz Afredowi ze bedzie mi brakowac jego herbatki, a Dickowi zeby przestal naśmiewac sie z Tima, i przpopomnij Timowi ze ma umyc batmobil za to ze dostal pale w zeszlym tygodniu. I nie zapomnij o wybraniu obro?cy gotham. Helena sie napewno sie ucieszy ( tak se napisalem zeby bylo ;) ).Narazie harcerzyku- Po czym uśmiecha sie do niego i Clark krzyczy zeby batek wracal , a na batka leci to coś i batek mruga do eSa i detonuje bombe.

MJ

Wiesz co coś podobnego wydarzylo sie w Dragon Ball'u gdy Vegeta chcial uśmiercic Bubu i znokautowal Goku .
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Marquss

A co Vegeta byl Majin i ale przestal byc zly i sam sie poświecil ale Bubu i tak przezyl ?? Cos mi sie zdawalo ze oprucz armagedonu gdzieś to widzialem ;)

Dominic

#43
Szczerze mam nadzieje,ze Bruce'a nie uśmiercą to by byl bezsens.
PS.Sorki dobrze nie poszukalem na forum....

Marquss

Dominic przecie to fan film ;/ Juz dawno wszyscy go widzieli .