Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Śmierc Bruce'a Wayne'a?

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:11:39

Czy usmiercenie Bruce Wayne'a/Batmana przez DC to:

Świetny pomysł
3 (4.8%)
Może z tego wyjść coś ciekawego
13 (20.6%)
Nie interesuje mnie to
2 (3.2%)
Jeden z najgłupszych pomysłów w historii DC
32 (50.8%)
Oznaka, że w DC brak świeżych pomysłów
13 (20.6%)

Głosów w sumie: 60

Altair

Co do "Jokerowskiej ciszy",pan J słynie z tego,że wracając robi wielkie JEB ;) Mam nadzieję,że ta reguła sprawdzi się i w tym przypadku ;)

Mel

Zapewne.
Kiedyś coś tam pisało w newsie, że ci z DC pracują nad jego OSTATECZNYM wyglądem.
Az się boję...
Całkiem możliwe, że będzie wyglądać tak jak teraz, co tez mi nie do końca pasuje (fartuch, blizny na twarzy, brzytwy...) No ale nie ma co się łudzić znając obecne poczynania DC ;D

Man-Bat

Cytat: Mihcim w 06 Kwiecień  2009, 17:36:30
No mam tam komiksy w szafie ale nie moge ich znalesc
a tak mam strone gdzie sa wszystkie komiksy nie tylko Batman od poczatku do najnowszych numerow ale kurde cos sie stalo z forum i nie ma juz tego tematu z batmanem ; (
A możesz podać tą stronke ?/
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Altair

Mogę Ci podać inną:
peb.pl/komiksy
Ale NALEŻY je usunąć po 90 dniach użytkowania :]

Mihcim

ninjavideo.net
Ale z tego co zrozumialem od tej moderatorki to to ze Forum z komiksami jest prywatne i trzeba zaplacic 25 dolarow ; /

(A)nonim

Ja wiem jak nas zaskoczy Joker. Przybędzie z przyszłości z armią małp. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

A fakt. Zaskoczy.
Jest nieprzewidywalny co łatwo przewidzieć... ;D

naz_

Ostatnio postanowiłem nadrobić zaległości Batmanowe, bo po przeczytaniu R.I.P miałem taki natłok zajęć, że Wayne i całe reszta musiała zostać odstawiona na bok.

Miałem też nadzieję, iż R.I.P będzie miało duże znaczenie dla serii ( jak wszyscy wiemy, miało znaczenie zupełnie małe ). Potem, miałem nadzieję, iż powrót Azraela przynajmniej stanie na wysokości zadania. Po przebrnięciu przez jeden zeszyt nowego Azraela, zwątpiłem. Nie brałem się za drugi, poczekam na streszczenia.

A potem przeczytałem, co się stało z Batmanem w Final Crisis.

Nie wiem jak DC będzie chciało wybrnąć z tego miejsca w które samo się wpędziło, ale żeby zachować przy tym twarz, będą musieli się nieźle napocić.




"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

Arkham

W sumie, to winny w większości jest Grant Morrison. Na razie musisz się zadowolić Dickiem, chyba że zaczniesz czytać "Batman Confidential". A co do tej całej sytuacji, do chciałbym żeby powrót Bruce'a miał miejsce na łamach "Red Robina".

naz_

Dick jako Batman w sumie mi nie przeszkadza, problem dla mnie leży w tym, czy nie lepiej było Batmana jakoś epicko "wyeliminować" w finale RIP zamiast wysyłać go do absurdalnych, jak napisała Mel, Flinstonów :|

"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu