Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Beware The Batman

Zaczęty przez Q, 04 Październik 2011, 16:50:01

Funky

#15
Już sam wygląd jest żałosny, przeciwnik z głową świnii WTF?! Marzy mi się serial w klimacie neo-noir (nawiązanie do TAS) z normalną, realistyczną kreską z Batmanem bez fatalnego szarego kostiumu z majtkami i mocnną kryminalną fabułą. No ale taki serial animowany byłby praktycznie dal dorosłych, no ale Warber Bros wyda każdy shit aby tylko zarobić na dzieciarni ::) A sama kreska wygląda na adresowaną do dzieci w wieku 7-12 lat. Czyli pewnie kolejne "dzieło" na poziomie "The Brave and the Bold".

m2reily

To mo?e by? w pewnym sensie retro Batman. Wygl?d nietoperza jest podobny do wizerunku z wczesnych komiksów Kane'a i Fingera, a i w tamtych historiach Alfred sam dzia?a? jako detektyw amator, nie by? jedynie lokajem, ani powiernikiem jakiego dzi? znamy. Tak?e mo?e nawet dostaniem neo noirowego Batmana.   Wydaje mi si?, ?e to b?dzie Batman lat 40-tych, lawiruj?cy do m?odszej widowni, co nie oznacza, ?e od razu musi by? g?upi. Scenarzy?ci powinni stara? si? wywa?y? odpowiednio humor, akcje i mrok. To da si? zrobi?, je?li si? za?o?y jak?? konkretn? koncepcj? i nie potraktuje si? widza jak idiot?.     
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Q

Cytat: Funky w 06 Październik  2011, 13:44:16
A sama kreska wygląda na adresowaną do dzieci w wieku 7-12 lat. Czyli pewnie kolejne "dzieło" na poziomie "The Brave and the Bold".
O ile sama kreska, z tego co widać na jedynym dostępnym rysunku, specjalnie nie zachwyca, to gdyby umieścili akcję w lata 40-tych, o czym wspomniał m2reily, to nie byłoby tak źle.

Jeśli zaś chodzi o "The Brave and the Bold" to chociaż z pozoru był to serial skierowany do młodszej widowni, to twórcy wiele razy udowadniali, że w cale tak nie jest. Więc być może także przy "Beware The Batman" uda im się znaleźć odpowiednią równowagę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Mówi?c o neo-noir mia?em na my?li pewne elementy ''czarnego filmu'' przeniesione do dzisiejszych czasów ;) A serial o Batmanie dzia?aj?cym w latach 40 to by?oby co?! Tylko taka produkcja musia?by by? przesi?kni?ta klimatem z powie?ci Dashiella Hammetta i Raymonda Chandlera. Wiem wybredny jestem :P

Q

Udział Katana zwiastuje jednak, że nie otrzymamy aż takiego klimatu jak u Hammetta i Chandlera. Ale kto wie może jeśli nie serial, to chociażby film animowany z Batmanem w latach 40-tych?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Pierwsze oficjalne zdjęcie:


oraz opis
Nowe świetne spojrzenie na postać Mrocznego Rycerza, ,,Beware the Batman" obejmuje kluczowe postaci z uniwersum Batmana, a także nową galerię złoczyńców, którzy nigdy wcześniej nie pojawili się w animowanej formie. Wraz ze wsparciem ze strony tajnego ex-agenta Alfreda i mistrzyni miecza Katany, Mroczny Rycerz musi się zmierzyć z pokręconymi machinacjami podziemnego światka Gotham City na czele którego stoją Anarky, profesor Pyg, Mister Toad i Magpie.

http://www.batcave.com.pl/2012/03/pierwsze-zdjecie-z-beware-the-batman/

Niestety ani nie wygląda to zachęcająco, a sam opis, który wyraźnie sygnalizuje, że będzie to serial dla nowego pokolenia, również nie porywa. Zapowiada się, że będzie to zbyt "nowoczesna" kreskówka, ale być może twórcy pozytywnie zaskoczą też widzów, dla których kultowy jest "Batman TAS".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Po zobaczeniu grafiki, nawet nie chce czytać opisu. Animacja komputerowa w formie serialu zawsze jest dla mnie spalonym pomysłem. Wystarczy porównać animowane "Wojny klonów" w formie kreskówki i animacji. :P

Adriann

A co to są za postacie? Co to za Alfred agent,Katana jakaś? Co to Mortal Kombat(wiem że inaczej się pisze)Jakiś Prosiak,gość wyglądający jak z filmu V i żaba..ja dziękuję
Gdzie Joker ja się pytam! Wiecie coś więcej o tych postaciach? Jeśli są na poziomie...tęczowego stwora to ja podziękuję;>

kelen

Adriann, byś czytał komiksy to byś wiedział co to za postaci :)
Ja wstrzymuje się z oceną. Źle oceniłem Brave and the Bold i Spectacular Spider-Mana po grafice, nie chce znów tego błędu poprawić i po prostu poczekam na konkrety. Wspomniane przeze mnie wcześniej animacje okazały się być wyśmienite, oby tutaj było to samo.

Adriann

Nie czytam komiksów..nie lubię,wolę filmy i animacje dlatego nie mam takiej wiedzy jak wy;>
Co nie oznacza że nie mogę bardzo lubić gacka;p
Narazie widzę w czarnych barwach;<

Rado

#25
CytatGdzie Joker ja się pytam!

CytatBeware the Batman" obejmuje kluczowe postaci z uniwersum Batmana, a także nową galerię złoczyńców

Batman, na tym zdjęciu, wygląda lepiej niż na tym pierwszym, które dostaliśmy jakiś czas temu. Pomysł z tą nową galerią łotrów wydaje się ciekawy. Anarky jest spoko, ale poza tym plusów raczej nie widzę. Jestem pewien, że kiedyś dostaniemy serial z Batmanem skierowany stricte do starszaków, ale raczej jeszcze nie teraz. Pełnometrażówki są dobre, więc nie jest tak źle.

Leon Kennedy

Pomysł z nową galerią jest trafny, bo nie mam ochoty ciągle tych samych przeciwników oglądać. Serial kierowany do nowej publiki, oby dla starszej również się coś znalazło.
Cytat
A co to są za postacie? Co to za Alfred agent,Katana jakaś? Co to Mortal Kombat(wiem że inaczej się pisze)Jakiś Prosiak,gość wyglądający jak z filmu V i żaba..ja dziękuję

Alfred może być dobry, coś kształtem Earth One? Pyg, bombowo, do Katany jestem sceptycznie nastawiony, bo jak pomocnicy, to wiadomo jacy... ;).

Kwiatek

Twórcy tworząc Alfreda znającego sie na obsłudze broni palnej chyba zaczerpneli to z Batman TAS w którym nasz kamerdyner był emerytowanym agentem Britijskiej Służby Wywiadowcze MI-6.
Wybór Katanny jest troche dziwny chociaż ma konekcje z Batmanem przez Outsaiderów to twórcy jeśli chcieli żeby pomocnicą głównego bohatera była nastoletnia dziewczyna, a nie chcieli wybrać Barbary Gordon mogli wybrać Stephanie Brown lub Casandra Cain. Chociaż to dobrze że Robin ma sie pojawić w tym serialu chociaż kto nie wiadomo kto nim będzie to ja obstawiam Dicka Graysona lub Damiana Wayna.

kelen

Alfred już w komiksach należał do tajnych służb specjalnych, ale faktycznie w TASe jest mowa o MI-6. Tego drugiego akurat nie wiedziałem, musiałem sprawdzać na wiki :)

franek

Łał! Alfred w tym samym fachu co niejaki Bond, James Bond ;)


Show Must Go On!!!