Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ben Affleck nowym Batmanem

Zaczęty przez b.p., 23 Sierpień 2013, 07:09:26

Kadaver

Skoro Chrisowi Evansowi udział w FF nie uciął kariery w filmach Marvela, to Gordonowi-Levittowi występ w TDKR wcale nie musiał uciąć kariery w filmach DC.

Doctus

Kompletnie nietrafione porównanie.

Evans zagrał postać zupełnie niezwiązaną z Avengers i Kapitanem Ameryką, a JGL miał już spory udział w filmie o Batmanie i może się to widzom mocno ze sobą kłócić. Poza tym te nieszczęsne filmy o F4 robił Fox a nie Marvel Studios, a ostatni film Nolana oraz MoS2 z nową wersją Batman robi Warner Bros, czyli dalej to samo studio. To samo studio, a w dodatku część starej ekipy w postaci Goyera czy Nolana - nie sądzę żeby ani włodarze Warnera, ani ludzie odpowiadający za poprzednią serię filmów z DC zgodzili się na wykorzystanie aktora który już odegrał znaczącą rolę w poprzednich filmowym świecie Warnera. Wykorzystanie Josepha Gordona-Levitta miałoby sens tylko wtedy, gdyby to nolanowski Robin miałby być nowym Batmanem, lub film miałby kontynuować nawet w luźny sposób trylogię Nolana. A że Snyder dąży do stworzenia zupełnie nowego świata, nie widzę sensu aby dobierali już znane i zaszufladkowane twarze.

Kadaver

A czy ja napisałem, że miałby zagrać w filmie o Batmanie? Może zagrać w filmie o Flashu, Hawkmanie, albo o np. Potworze z Bagien.

Doctus

A co to ma do naszej dyskusji o Batmanie? bo właśnie o tym elemencie movieversum DC rozmawialiśmy jakbyś nie zauważył. Nie o innych filmach z superbohaterami, tylko właśnie o przebiegu wydarzeń związanym z postacią Batmana, stąd też nasza dyskusja o JGLu i jego potencjalnym udziale w którymś z bat-filmów. Nie widzę przeciwwskazań żeby Gordon-Levitt zagrał kiedyś którymś filmie DC, choć póki co nie widzę dla niego żadnej roli w której mógłby się sprawdzić i wykrzesać w niej z siebie coś interesującego. Za to czeka już na niego inna fantastyczna postać do odegrania - Stephen Strange (moim zdaniem jest do tej roli stworzony tak samo jak Robert Downey Jr. do swojej). Głupio tak na forum fanów Batmana kierować aktora do konkurencji, ale wolę go zobaczyć w bardziej pasującej do niego roli niż tak jak mój przedmówca wciskać do go do movieversum Warnera.

Kadaver

A mnie do roli Strange'a bardziej by pasowa? Christian Bale.  My?l?, ?e Joseph Gordon Levitt by?by fajnym Ridlerem. Oczywi?cie pisz? to w perspektywie pó?niejszych filmów.

Doctus

CytatA mnie do roli Strange'a bardziej by pasowa? Christian Bale.

Rola w takim filmie na pewno nie zainteresowa?aby Bale'a. Dr. Strange ma by? now? czo?ow? mark? Marvela w zast?pstwie za Iron Mana, a nie s?dz? by ten aktor chcia? by? zaszufladkowany w kolejnej komiksowej roli na lata. Osobi?cie uwa?am ?e Batman by? jego ostatni? podobn? rol?, i b?dzie chcia? si? raczej realizowa? w innego typu filmach, a ju? na pewno nie b?dzie to nic z wytwórni Marvela. O zatrudnienie raczej nie musi si? martwi? bo dam sobie r?k? uci??, ?e Nolan za par? lat zaanga?uje go do roli w jakim? swoim filmie. To do?? typowe dla niego ?e stawia na sprawdzonych aktorów, a jeszcze bardziej dla WB.

JaRo II

 Podobnie jak i większość, to tak samo ja byłem na początku zdziwiony, gdy to Bena Afflecka ogłoszono nowym Batmanem. Lubię tego aktora i mam nadzieję, że się sprawdzi w tej roli. Obawy oczywiście są, tym bardziej, że Ben nie jest zbyt utalentowanym aktorem (aczkolwiek ostatnio lepiej sobie radzi w zawodzi niż kiedyś). Ciekawi mnie w jaki sposób podejdą do barwy głosu Batmana.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Doctus

CytatCiekawi mnie w jaki sposób podejd? do barwy g?osu Batmana.

Nie widz? innej opcji jak modulator g?osu. Nie zdzier?? znowu Batmana z gru?lic?.

Mi?ym uk?onem by by?o, gdyby zmodulowany g?os by? dubbingowany przez Kevina Conroy'a.

Adriann

Nie przesadzajmy z tym Conroyem:P Ale modulator głosu to dobry pomysł, w Arrowie świetnie to wyglądało

Johnny Napalm

Ha! No no... dubbing byłby czymś nowym i zaskakującym, tylko czy nie wyszłoby to zbyt sztucznie? Oj, coś niebezpiecznie ocierałoby się o plaktikowość.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Proteus

Bezczelnie pozwol? sobie podlinkowa? swój felieton w sprawie Bat-Afflecka na KMF.

Too Long, Didn't Read: to ?wietny wybór, który wbrew pozorom jest perfekcyjnie sensowny z kilku powodów.

http://film.org.pl/a/ludzie/ben-affleck-jako-batman-czyli-komu-pekla-zylka-39000/

Rado

#56
Bardzo interesuj?cy artyku?. Troch? si? rozpisa?e? i poruszy?e? chyba wszystkie aspekty zagadnienia pt. "Affleck si? nie nadaje". Fajnie te? zahacza?e? o trylogi? Nolana. Podoba?o mi si? stwierdzenie, ?e pomimo jak Nolan wiele zaczerpn?? z komiksów, to trylogia jest i tak Elseworldem.

Anyway...

Ten concept art kostiumu Steve'a Scotta nawet mi si? podoba. Kaptur te? - taki podobny do tego z Injustice. Tutaj przeróbka z naniesieniem aktualnego symbolu.



A tutaj, podczas wywiadów dotycz?cych nowego Riddicka, o wyborze Afflecka wypowiedzia? si? Vin Diesel:

http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=86452

A tutaj, o wyborze Afflecka, wypowiedzia? si?... sam Batman! Epickie.

Batman's Message to Ben Affleck


franek

Nie wiem dlaczego wszyscy mieli taki butthurt jak się okazało że Affleck będzie Batmanem. Nie rozumiem tych ludzi, większość z nich argumentowała to Daredevilem, nagle wszyscy pamiętają 2003 rok. No ludzie przesada. Nikt jeszcze nic nie wie na żaden temat, ale jakoś wszyscy już są przekonani że to posunięcie było słabe. Proteus napisał bardzo fajny artykuł który polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek "ale" do Bena Afflecka. Tyle z mojej strony ;)


Show Must Go On!!!

Rado


LelekPL

Co mi się podoba w tym wywiadzie to to, że Affleck ledwo mieści się już w tym garniturze. Z tego co wiem, Ben zagra jeszcze w trzech filmach przed Batmanem, jeden został nakręcony zanim go zakontraktowano, kolejny już kręcą, no i jeszcze jeden jeszcze nie ruszył, być może zostanie przesunięty nawet po BvS. ale myślę, że już mógł zacząć przygotowania fizyczne do roli.