Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ben Affleck nowym Batmanem

Zaczęty przez b.p., 23 Sierpień 2013, 07:09:26

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Adriann

Czyli hejtujmy sile się da!! hejt hejt
Im więcej hejtu tym lepszy będzie Batman.:D
hejt hejt

Johnny Napalm

Hejt Hitler! ;)

Nooo... nie?le, wybór Afflecka nie jest tym najgorszym z mo?liwych. Z Wayne'a mo?e i co? on w sobie ma. Zobaczymy jak poradzi sobie jako Batsy.
Teraz ?eby by?o idealnie, powinni zwolni? z roli Supermana Cavilla i da? t? rol? Mattowi Damon'owi. I b?dzi? git.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

A o co chodzi właściwie z Mattem Damonem?
Wszyscy o nim wspominają i mam wrażenie że tylko ja o czymś nie wiem

Doctus

CytatA o co chodzi właściwie z Mattem Damonem?
Wszyscy o nim wspominają i mam wrażenie że tylko ja o czymś nie wiem

Pewnie jakiś żart, albo chęć iście hollywoodzkiej obsady w filmach DC.

Cavillowi dajcie spokój - jest świetnym Clarkiem Kentem i dobrym Supermanem. Mimo kilku wad w MoS, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć że żadną z nich nie był główny bohater. Henry Cavill jest moim zdaniem godzien kontynuować to co zaczął legendarny Christopher Reeve. Wizualnie jest najlepszym Supermanem jakiego mieliśmy do tej pory, a jego osobowość również (przynajmniej dla mnie) zdała egzamin bo pokazał nam jednocześnie harcerzyka i twardziela. Dobra i realistyczna mieszanka, i akurat o kreacje Supermana w movieversum DC jestem spokojny. Martwi mnie jednak Batman, choć nie skreślam Afflecka, to uważam że przewinęło się kilka o wiele ciekawszych nazwisk.

Nightrain

Matt Damon fajny koleś, mogliby go gdzieś wsadzić... ;D Może niekoniecznie na miejsce Cavilla, ale fajnie byłoby go zobaczyć.
Ja nie wiem o co chodzi wam z tym Affleckiem. Jak dla mnie jest to dobry wybór i jestem spokojny o jego występ ;) Wierzę, że potraktuje to poważnie i będzie nie najgorsze widowisko.

Valar Morghulis

Johnny Napalm

Nie wiem jak inni, ale ja pisałem to z przekąsem, dla jaj. W końcu kiedyś panowała opinia o tym, że gdzie Affleck tam i Damon. Mało brakowało a nie z Jennifer, tylko z Mattem by się ożenił.
Hm... Damon ogolony na łyso. Luthor? ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Doctus

CytatHm... Damon ogolony na łyso. Luthor? ;)

Nie. Luthor dla movieversum DC jest tylko jeden:


Adriann

Oby tylko nie wyszedł z tego Walt Luthor

Johnny Napalm

Ależ ten pojedynek byłby epicki!  :) Affleck kontra Damon, a gdzieś pomiędzy w to wplątany Cavill. No no... to byłoby mega! Ciekawe czy Batsy dostanie jakąś potencjalną dziewczynę, do której mógłby startować, bo zakładam, że Lois w tym wybitnym dziele się pojawi.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

b.p.

Cytat: AntyDoctus w 25 Sierpień  2013, 00:27:24
<-----

Najpierw piszesz, ?e aby zagra? poprawnie Bruce'a Wayne'a wystarczy obj?? dwie dziewczyny i zgrywa? playboy'a, a kiedy ja ?mia?em si? z tym nie zgodzi?, nagle obni?am poziom forum. Najpierw piszesz jedno, a kiedy ja si? odnosz? do tego to nagle okazuje si? ?e chodzi?o Ci o co? zupe?nie innego. Skoro faktycznie tak by?o, to nie rozumiem dlaczego napisa?e? co? zupe?nie odwrotnego.
PW, czyli to, co powinno by? od samego pocz?tku.

Co do Afflecka - pod wp?ywem newsa mijaj?cego tygodnia rzuci?em okiem na jego ostatnie dokonania i okaza?o si?, ?e nie mog?o to by? ledwie rzucenie okiem, a d?u?sze i g??bsze spojrzenie.
Je?li plotki co do dealu na kilka filmów, w tym na zagranie i wyre?yserowanie solowych filmów z Batmanem s? prawd?, to mog? nas czeka? kolejne - po Nolanie - lata t?uste.

RemiRose

Cranston powinien pojawi? si? w Batman/Superman i nie wa?ne czy zagra Luthora, czy Gordona(OBY!!!) to s?dz?, ?e mo?na by? o jego gr? spokojnym. Je?li chodzi o Damona to móglby zagra? Nightwinga, chocia? to Gordon-Levitt bardziej pasowa? mi do tej roli, ale mniejsza o to. Skoro Batman ma ju? 40 lat, to jest to idealna okazja, aby wprowadza? do fachu swego nast?pce. Zamiast ch?opca w pstrokatych slipkach, mo?na by od razu zacz?? od funkcji Nightwinga. Skoro re?yseruje Snyder to mo?na by? pewien, ?e postawi na realizm, dlatego, zamiast 9-latka, mo?na by wprowadzi? Dicka jako funkcjonariusza policji w Bludhaven, szukaj?cego po godzinach oprawcy swoich rodziców. Dick prowadzi? by ?ledztwo na w?asna reke i z czasem odkry? kto za tym stoi. Teoretycznie po drodze móg?by zacz?? ?ledzi? Bruce'a Wayne'a, aby sprawdzic, czy tajemniczy milioner nie dopusci? si? zabójstwa i tym sposobem odkryc to?samo?? Batsa. W dobrych r?kach to mog?oby sie sprawdzic. :)
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Kadaver

#42
Cytat: RemiRose w 26 Sierpień  2013, 00:36:07
Cranston powinien pojawić się w Batman/Superman i nie ważne czy zagra Luthora, czy Gordona(OBY!!!) t
Gordonem mógłby być, ale na Luthora mi w ogóle nie pasuje. Na Luthora by pasowali: Julian Sands, Arnold Vosloo,James Nessbit, John Cusack, Luke Goss.

Funky

Jako że do przyszłego filmu z Batmanem podchodzę z ogromną rezerwą wybór Afflecka jest mi obojętny. Chociaż to dobry reżyser ale w następnym filmie zobaczymy Supermana latającego kosmitę który kiedy walczy potrafi rozwalić całe miasto. I pewnie cały film będzie w takim klimacie dlatego też nie ważne czy to będzie Orlando Bloom czy Ben Affleck skoro koncepcja całej produkcji będzie nie dla mnie.

Doctus

@RemiRose, nie wiem po co tak niepotrzebnie miesza? w wydarzeniach i biografiach postaci. Mam ma 40 ma karku, a ?e wg prawie wszystkich wersjach jego pocz?tku zaczyna? jako 25-latek, to spokojnie Dick mo?e ju? by? Nightwingiem b?d?c wcze?nie Robinem/uczniem Bruce'a. Gordon-Levitt faktycznie by?by ?wietnym odtwórc? roli Graysona (ze wszystkich partnerów Batmana, w?a?nie do tej postaci pasuje mi najbardziej) Jednak jego udzia? w TDKR uci?? mu raczej drog? kariery w filmach DC, bo zwyczajnie widzom móg?by si? dalej kojarzy? z poprzedni? postaci?. Poza tym, JGL jest moim wymarzonym kandydatem do roli Dr. Strange'a w filmowej adaptacji tego komiksu, i w?a?nie tam chcia?bym go widzie? a nie w kolejnym filmie Warnera.