Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Under The Red Hood

Zaczęty przez The Man Who Laughs, 18 Grudzień 2009, 15:09:29

The Man Who Laughs

Ostatnio w internecie pojawi?a si? wiadomo?? jakoby zaraz po nadchodz?cej animacji od DC Crisis on Two Earth mia? si? pojawi? film Batman: Under The Red Hood. Wie kto? mo?e jaki mniej wi?cej b?dzie to film ? pono? mówi si? o pojedynku Batman z Jokerem ale nie wykluczone ?e b?dzie to walka z Jason Todd'em albo Black Mask jakie s? wasze typy?

kelen

CytatWie ktoś może jaki mniej więcej będzie to film ?

Zapewne w wiekszoci taki jak pierwowzor komiksowy.

The Man Who Laughs

to dobrze ciesze sie bo juz myslalem ze bedzie to adaptacja w stylu Brave And The Bold co jak co lubiałem wszystkie seriale z Batkiem nawet The Batman ale tego jakoś nie lubie jest denny i tyle

Leon Kennedy

Ciekawe... Red Hoodem był przeciez Jason, a zobaczyć go po raz pierwszy na ekranie to bedzie całkiem ciekawe doznanie :)

Roy_v_beck

Już sama historia jest słaba to wątpię, aby adaptacja była lepsza. Spieprzyli całkiem fajnych Wrogów Publicznych więc niestety brak mi wiary w ten projekt. "The Man Who Laughs" mogli by zekranizować, to jest konkretny tytuł, bez udziwnień i z dobrą historią, no i z Jokerem, to by się dobrze sprzedało.

The Man Who Laughs

ja bym chciał adaptacji Batman: The Killing Joke mam nadzieje ze kiedyś pojawi się taki film i bedzie tak samo mroczny i klimatyczny jak TKJ

Leon Kennedy

Mnie tam Under The Red Hood się podobał , a "Wrogowie Publiczni" lepsi niż komiks :). Więc jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony.
Posted on: 19 Grudzień  2009, 16:15:07

 I mamy pierwsze zdjęcie: http://latimesblogs.latimes.com/herocomplex/2010/02/new-batman-dvd-to-peek-out-from-under-the-red-hood.html

Nie wiem... Jakoś tak dziwnie się prezentuje :-\

Diablo

#7
Świetnie wygląda. Chyba nie myślałeś że Jason bedzie biekał w czymś w rodzaju stroju z Batman and Robin? owszem tamten jest świetny, ale przy pierwszym spotkaniu Batmana z Jasonem zza grobowej deski, Todd miał właśnie taki strój. Wygląda "very cool", przyktycznie, i na luzie. Na początek działalności Red Hooda II jest dobrze. Mam nadzieje że do tego sprzetu bedzie miał równie wymasiony pojazd [motor obowiązkowy!]

kelen

W końcu znów obejrzymy Nightwinga w jakiejś animacji. Fuck yeah!

Leon Kennedy

CytatŚwietnie wygląda. Chyba nie myślałeś że Dick bedzie biekał w czymś w rodzaju stroju z Batman and Robin?

Nie no Dick to będzie biegał w stroju Nightwinga ;).

PS: Tak w ogóle to trochę dziwnie ten post napisałeś...

Diablo

Drobny błąd, już poprawiłem.

CytatPS: Tak w ogóle to trochę dziwnie ten post napisałeś...

Wybaczcie błąd koledzy, zamiast Jason napisałem Dick, oczywiście już wszystko poprawiłem. Dziwnie? a może jakiś argument który poprze tą teorie? Oprócz tego drobnego błedu nic dziwnego nie napisałem. Jeśli chodzi ci o "Batman and Robin" to chodziło mi dość świerzą serie z nowym dynamicznym duetem Batman & Robin - Dick Grayson & Damian Wayne.

Seeya.

Leon Kennedy

Czytając go odniosłem wrażenie, że Dick jest w tej historii Batmanem...

CytatChyba nie myślałeś że Jason bedzie biekał w czymś w rodzaju stroju z Batman and Robin?

Oczywiście, że nie, to ma być Red Hood, przecież ;)

Diablo

#12
Stary jesteś zalany czy jak?

CytatOczywiście, że nie, to ma być Red Hood, przecież ;)

Ale Red Hood alias Jason Todd był w serii "Batman and Robin", tyle że w innym kostiumie, a moje porównanie odnosiło sie właśnie do tego! Boże, czytanie ze zrozumieniem sie kłania.

Anarky

Przed nami kolejny film animowany z Batmanem, tym razem przeciwnikiem b?dzie tajemniczy Red Hood. Potwierdzone postacie które maj? si? jeszcze pojawi? to np Joker, Nightwing oraz Ra's Al Ghul. Ca?o?? zwi?zana z komiksow? histori? "A Death in the Family", która ilustrowana by?a niezapomnianymi rysunkami Jima Aparo. Zapraszam do owocnej dyskusji  ;)

First look at Batman: Under the Red Hood
http://www.youtube.com/watch?v=9FNp3xdXsbY
http://www.youtube.com/watch?v=I8vkC-IxzA0&feature=related
Jensen Ackles jako Red Hood
http://www.youtube.com/watch?v=KcAxR7tMhZQ
Ja wam pokażę!

Mick Knight