Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Hulk vs Wolverine

Zaczęty przez Leon Kennedy, 03 Lipiec 2009, 09:40:44

Leon Kennedy

Całkiem przypadkiem wpadłem ostatnio na tą produkcję animowaną i muszę przyznać, że po obejrzeniu byłem nią zachwycony. Ba... Nawet origin Logana jest tutaj lepiej ukazany niż w filmowej produkcji. Co mnie najbardziej urzekło: akcja, krwawa, porządna i przez cały film. Logan ostry, wredny i z porządnymi odzywkami jak przystało na tą postać, Hulk, który nie irytuje swoim wyglądem i całkiem sporo gada, oraz cała masa przeciwników ze świata Logana i zapomniałbym... humor, który jest tutaj świetny, zwłaszcza dzięki jednej przezabawnej postaci :). Zatem polecam wszystkim, którzy narzekali na film o Loganie i nie tylko im :D.

PS: Filmik trwa około 40 minut.

Poprawiłem już błędy, więc proszę już rozmawiać na temat :)

:P

Maxie Zeus

CytatHulk, który nie irytuje swoim wyglądem i całkiem sporo gada
.. sporo gada to tu Deadpool ;) Ale, czy kogoś to dziwi?
Cytat..oraz cała masa przeciwników ze świata Logana
Racja. Najbardziej mnie cieszy, że w końcu dane nam jest zobaczyć Omega Red poza komiksem.. (no nie licząc gry na SNES). Zarówno Wolverine, jak i Hulk, jak i cały odział Weapon X prezentują się naprawdę świetnie. Deadpool jak zwykle 'gada' jak najęty, Deathstrike wymachuje pazurkami na prawo i lewo, a Sabretooth przywarkuje pod nosem jak prawdziwy dziki kot. Czyli jak w komiksie.

Film jest baardzo luźną adaptacją ''The Incredible Hulk #181'', gdzie Wolverine ma swój debiut.

We flashbacku pojawia sie również origin Wolverina.. znacznie krwawszy niż ten z filmu pełnometrażowego. Wogóle, największą zaletą 'Hulk vs Wolvie' jest to, że co chwilę leje się tu krew. I to już od pierwszych minut filmu.. Na brak akcji również nie można narzekać ;)

Nie chce mi się pisać recenzji, więc powiem krótko:

[ + ]
+ dobry dubbing
+ animacji raczej nie można nic zarzucić
+ dużo akcji
+ Blood, blood, blood..

[ - ]
- coś co mnie najbardziej irytuje w tym filmie:
Spoiler
każdy praktycznie ma zdolność samoleczenia.. Przy Deathstrike i Omega Red, jeszcze można to przełknąć, bo są oni cyborgami, ale scena z Deadpoolem, który składa sobie rękę jest po prostu żałosna ::)
[Zamknij]
- muzyka czasami jest źle dobrana
- trochę za mało rozwinięte postacie z Weapon X

Ocena: 8/10

Zaraz biorę się za 'Hulk vs Thor'.. Może jutro coś napiszę ;)

Leon Kennedy

Cytatsporo gada to tu Deadpool  

Dopóki jest zabawny... to mu wybaczam ;D

CytatWe flashbacku pojawia sie również origin Wolverina.. znacznie krwawszy niż ten z filmu pełnometrażowego.

I po co to ukrywać... Znacznie lepiej ukazany niż w filmie. Dokładniejszy.

Spoiler
każdy praktycznie ma zdolność samoleczenia..
[Zamknij]

Trcohę mnie to źdzwiło, a szczerze to nawet nie wiem czy w komiksie również wszyscy mieli tą wspaniałą zdolność. Zatem mieli??

Spoiler
ale scena z Deadpoolem, który składa sobie rękę jest po prostu żałosna
[Zamknij]

No przy tym to ja prawie umarłem ze śmiechu :)

CytatZaraz biorę się za 'Hulk vs Thor'..

Na to brakło mi miejsca na płytce :P.

Filer

CytatNajbardziej mnie cieszy, że w końcu dane nam jest zobaczyć Omega Red poza komiksem..

Fakt, po co liczyć obecność w X:TAS i X:EVO :).

Leon Kennedy

No faktycznie gościu pojawił się już w jednym z seriali animowanych o mutantach i był to właśnie emitowany swojego czasu na Jetixie ( wtedy ten program miał inną nzawę ) X:TAS ;).

Maxie Zeus

My bad. Właśnie sprawdziłem źródła, i <ku mojemu zaskoczeniu> zgadza się.. Omega Red pojawił się już m.in. we wielu grach..
(X-Men: Mutant Apocalypse, X2: Wolverine's Revenge, X-Men Legends II: Rise of Apocalypse, X-Men: Children of the Atom, Marvel Super Heroes vs. Street Fighter, and Marvel vs. Capcom 2),
..no i w X-Men: TAS (którego nigdy nie oglądałem).
Dzięki Filer, że zwróciłeś uwagę. Zwracam honor ;) Przynajmniej wiem teraz, co mam do  nadrobienia.

vincent

Obejrza?em w?a?nie przed chwil? i jestem bardzo zadowolony :)
Animacja jak na zachodni? produkcj? znakomita, ?wietna kreska, du?o krwi, no i dialogom nic nie mo?na zarzuci?. Z pocz?tku my?la?em, ?e paplanina Deadpoola b?dzie irytowa?, ale by?o ca?kiem ok.
Jedyny minus to taki, ?e rany za szybko znika?y z postaci (np jak Logan wbi? szpony w Bruce'a, a po chwili nie by?o nawet ?ladu)
Wiecie mo?e, czy wysz?o co? jeszcze w tym stylu? Nie licz?c Hulk v Thor.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA