Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oceny filmów o Batmanie

Zaczęty przez Juby, 18 Kwiecień 2008, 14:54:53

Który film fabularny o Batmanie jest najlepszy?

Batman: The Movie
Batman (1989)
Batman Returns
Batman Forever
Batman & Robin
Batman Begins
The Dark Knight
The Dark Knight Rises

Shadow

CytatBatman Begin  10%
Batman Returns  30%
Batman The Dark Knight 60%

Na 100%?
You think you won and then it's all gone...

Juby

Nieco żal. :P Albo ktoś tu kompletnie się nie zna na filmach, albo ktoś nie jest fanem Batmana, tylko stworzył tu konto, aby prowokować. Raczej to drugie, bo jaki miłośnik Batmana, obejrzałby tylko 3 o nim filmy.

Leon Kennedy

Co do tego ile oglądał części to już jego sprawa... Ale bardzo czekam na jakiekolwiek uzasadnienie tych ocen.

kelen

Cytat: BAT MAN w 02 Styczeń  2009, 21:14:11
Nieco żal. :P Albo ktoś tu kompletnie się nie zna na filmach, albo ktoś nie jest fanem Batmana, tylko stworzył tu konto, aby prowokować. Raczej to drugie, bo jaki miłośnik Batmana, obejrzałby tylko 3 o nim filmy.
Ty normalnie jestes fanboyem :)

Filer

Witam, pierwszy post na forum.

B66 - bez oceny, poza logiczną skalą ;).
B89 - 9/10
BR - 10/10
BF - 7/10
BiR - 3/10
BB - 8,5/10 może 8/10...
TDK - 9/10

animowane:
SubZero - 2/10
Mask.. - 9/10
RotJ - nie widziałem
Mystery.. - 7/10
BiS - 8/10
BvD - widziałem zbyt dawno temu, żeby ocenić.
GK - 7,5/10

Altair

Chyba konwencje Nolana nie przypadła Ci do gustu Filer ;)

vincent

Filer wystawił oceny:

BB - 8,5/10 może 8/10...
TDK - 9/10

Gdzie Ty tu widzisz, że mu do gustu nie przypadło? Co, słabe oceny? Nie każdy musi dla BB i TDK 10tki wystawiać ;) Po ocenach Filera to raczej mu BiR do gustu nie przypadł.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Filer

Nie przypadły? Uwielbiam te filmy. Tyle, że niestety znaleźć można tam kilka głupot, mają też swoje słabsze momenty. TDK wolę np od Bata 89, a że posiadają taką samą ocene? Cóż cyferki wszystkiego nie oddadzą.

A BiR też lubie, tylko, że to strasznie słaby film :P.

Altair

Wybaczcie mi,ale ja mam już w pokoju ołtarzyk ze zdjęciem Nolana,więc jeżeli widzę,iż TDK ma 9, a nie 10 to dochodzi do małej implozji gdzieś w środku :D Nie no jaja sobie robię. Tak sobie chciałem urozmaicić pogawędkę ;) .

(A)nonim

Ja powiem więcej Filer wszystkie filmy o Batmanie bardzo łagodnie potraktował, więc mu wszystkie konwencje przypadły do gustu.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

El Cornetto

Bo Filer to już tak czasem ma, że jak postać jakąś lubi to i wszystkie filmy połyka niezależnie od tego jak duże to są gnioty. :)

Filer

Odezwał się fan drugiego Jonesa ;P.

El Cornetto

Powiedział fan czwartego Jonesa :P

Filer


El Cornetto

#194
Ale ja skończyłem! Ha! Fanie czwartego Jonesa, za którego powinni wysłać Lucasa na Syberię a Spielberga wybiczować.