Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

nighty

dzisiejsze zakupy w forbidden planet;



lepiej ofoce jak wroce do polski :D

BlackBat

nighty kocham to wszystko, nie trzymaj ich blisko kaloryferów bo przyrzekam, że spłynę rurą i zmacam Ci tego Owla <3
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

ja tam uwielbiam album z trylogii dark knighta *o* genialnie zmontowana encyklopedia wiedzy o filmie ze szkicami, mapami, naklejkami, notatkami, case file'ami, naprawde, nie jestem jakas wielka fanka ekranizacji nolana, ale zaliczylam niezly szczenopad jak to otworzylam, jesli ktokolwiek bedzie mial szanse nabycia tego cuda to goraco polecam :D~ poza tym kupilam flasha, jl, hunress, kilka batmanow, na wierzchu jest limitowany variant zerowki tt, ktory kupila sobie kasia :)

a maske chcemy odlac i zrobic pare duplikatow zeby chodzic jako court of owls na jakims konwencie ?

kelen

Nawet nie pytam ile dałaś za maskę, bo z tego co pamiętam, niezłe sumy osiągały na ebayu. ale i tak jej zazdroszczę :D

Johnny Napalm

Cytat: Kujaw w 29 Październik  2012, 18:15:26
Dwa z trzech komiksów, które kupi?em ostatnio na Ebay'u.

"Night Cries" Goodwina i Hamptona. Nie ukrywam, jeden z najbardziej po??danych przeze mnie komiksów z Batmanem. HC z pierwszego druku, jeszcze w firmowej folii :D
No no, pi?kna rzecz. Pewnie szarpn??o ci to mocno kies?, piracie stu dziesi?ciu mórz. Sam bym co? takiego kupi?, je?li by by?o w rozs?dnej cenie oczywi?cie. Wi?c pytania do ciebie Kujaw:
- ile to w sumie kosztowa?o, razem z dostaw??
- jak d?ugo musia?e? czeka? na ten album?
CytatNo i komiks, który jest równie? dla mnie jest bardzo szczególny. Detective Comics Annual 1994 - Captain Leatherwing :D To co cholernie lubi?, czyli Batman i piraci w jednym komiksie.

Se?or Joker :D Zgodnie z tradycj? pirackich stereotypów g?ówny adwersarz musi by? hiszpanem :) Jest te? Robin Redblade - ch?opiec okr?towy, Capitana Felina (to nie literówka) i s?u??cy kapitana, Alfredo :D Jak tu nie uwielbia? elseworldów.
Ha! Czyta?em kiedy? sporo o tym elseworldzie, chocia? jego samego go nie przeczyta?em, czego oczywi?cie ?a?uje. Na pewno gwarantuje ?wietn? zabaw?. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

@nighty
Jak kiedyś będę "piękna, bogata i sławna" też sobie kupię XD

Flasha? Co masz z Flasha? Ty zakupowiczko Ty!!*__*

A mogłabym reflektować na jedną sztukę? Oczywiście zapłacę :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

też się strasznie cieszę, że udało mi się ją dorwać (była ostatnia XD). jak tylko opracuję jakąś sensownie wyglądającą technikę jej replikacji to dam znać :)
a co do flaha to wzięłam road to flashpoint, chciałam jeszcze limitowany variant zerówki bo wyglądał mega, ale wolałam te pieniądze wydać na normalne komiksy zbiorcze w tej samej cenie ;;

Kujaw

@Johnny
Night Cries i Leatherwinga kupiłem u jednej osoby. Za wszystko zapłaciłem łącznie ok. 120 zł, - 60 zł za Night Cries, 8 zł i za Leatherwinga i 52 zł za przesyłkę z USA. Czyli generalnie nie jest to jakaś horrendalna suma jak za takie unikaty, przesyłka mocno podbija kwotę. Na paczkę czekałem około dwóch tygodni.

CytatHa! Czytałem kiedyś sporo o tym elseworldzie, chociaż jego samego go nie przeczytałem, czego oczywiście żałuje. Na pewno gwarantuje świetną zabawę. :)

Jest kurde, przepiękny :D Choć nieco durnawy, ale to tylko dodaje mu uroku :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

@nighty

Ekstra, będę czekać z utęsknieniem!! :D

Wahhh, miałam kupić sobie na MFKiG Road to Flashpoint D: Muszę odczekać i się odkuć T^T W sumie nie dziwię się, skoro bardziej się opłacało :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

pewnie się tymi maskami zajmę na dniach bo chcielibyśmy zrobić małą grupkę sówek na hellcon jak się uda *o* poza tym jeśli kiedykolwiek dostanę szansę zdobycia autografu snydera to bym chciała, żeby się właśnie na tej masce podpisał :D

co do flasha to chciałam wziąć więcej, ale nie było zbyt dużego wyboru, a tu przynajmniej jest bart ♥ generalnie to większość komiksów średnio się opłacało kupować tam, bo dosyć drogo wyszło po przeliczeniu cen w funtach na złotówki, ale upolowałam parę pozycji, o które w sklepach już ciężko no i naprawdę miałam ciśnienie na wydanie kasy po tym, jak na expo nie znalazłam NIC co by mi się podobało D: (poza cut-outowymi okładkami z death of the family, ale cena 15-30 funtów za zeszyt była mało zachęcająca :/)

BlackBat

To jest bardzo zacna idea!! :D

No niestety Brytyjczycy mają trochę inne standardy cenowe :/ Ale i tak masz fajnie, ciekawe jest to że na expo zupełnie nic nie było D: Chociaż w sumie na "expo" Magni wynudziłam się chyba gorzej jak na B-4 i za bardzo się nie obkupiłam xD Ale za to był fajny panel DC vs Marvel :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


nighty

hm, mo?e to idzie bardziej tym, ?e tam s? t?umy ludzi, robi?am kilka podej?? do przej?cia si? po stoiskach, ale zazwyczaj szybko rezygnowa?am, bo przeciskanie si? przez t? nieogarni?t? dzicz to by?a jaka? katorga ;; no i tam g?ównie jednak sprzedawali gad?ety, figurki, rzeczy handmade'owe, a ja liczy?am obkupi? si? w komiksy, które w sklepach s? ju? niedost?pne - pewnie i co? bym dla siebie znalaz?a, gdybym najpierw przedar?a si? przez tych wszystkich ludzi, a potem sp?dzi?a godziny przekopuj?c tony towaru na tych wszystkich stoiskach D: ju? nawet by?am prawie zdecydowana kupi? figurk? batgirl z tej serii lasek zaprojektowanych przez yamashit?, ale by?am rozdarta pomi?dzy ni?, a zestawem polly pocket'owych ivy, catwoman i harley i w ko?cu nie wzi??am nic :/ za to na plus by?a sekcja przeznaczona dla artystów amatorów, szkoda, ?e przez wi?kszo?? expo by?am zaj?ta pomaganiem kairi przy rzeczach zwi?zanych z eurocosplayem i nie mia?am wi?cej czasu, ?eby tam si? troch? pokr?ci? :(

BlackBat

Kurcze, to widzę, że faktycznie niebardzo :/ Ale przynajmniej obkupiłaś się w komiksy :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado



Ostatnio doszło : Black and White volume 3, Batman Prey, Night Cries i 75 numer od TM-Semic.

Night Cries przywiózł mi kolega z Anglii (dostałem jakieś powiększone wydanie SC), pozostałe komiksy kupione klasycznie, czyli albumy z MvM, a zeszytówka z Allegro.

Kujaw

Pogratulować, Rado :) Zwłaszcza "Night Cries", bo ten komiks jest po prostu arcygenialny.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"