Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Universe - wątek ogólny

Zaczęty przez Doctus, 04 Marzec 2016, 03:36:11

Jakich bohaterów chcielibyście zobaczyć w ramach filmowego świata DC Comics?

Nightwing
2 (18.2%)
Red Hood
4 (36.4%)
Huntress
0 (0%)
Red Robin
1 (9.1%)
Batwoman
0 (0%)
Robin (Damian Wayne)
0 (0%)
Robin (Carrie Kelley)
0 (0%)
Azrael
2 (18.2%)
Batgirl (Barbara Gordon)
2 (18.2%)
Batgirl (Cassandra Cain)
0 (0%)
Batgirl (Stephanie Brown)
0 (0%)
Talon
0 (0%)
Batwing
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Rado

Niestety, ale mając do dyspozycji Flasha przeskakującego pomiędzy światami, mogą zrobić praktycznie wszystko i specjalnie nie przejmować się logiką. Deep może być Jokerem z Ziemi 69 i nie mieć nic wspólnego z Nicholsonem, który byłby Jokerem z Ziemi np. 12. Flash zabrałby ich obu ze sobą (Nicholsona przed śmiercią) i przeniósł się do świata Afflecka i w ten sposób by się połączyli.

Juby

Zdjęcia do Black Adam nie zaczną się jednak tego lata, być może w ogóle w tym roku. Premiera zaplanowana na grudzień 2021 raczej nie wypali.

https://filmozercy.com/wpis/czarny-adam-nie-trafi-do-kin-w-2021-roku-zdjecia-do-filmu-opoznione

Leon Kennedy

Cholera, szkoda. Czekam na ten film i na ostre wejście The Rocka do universum DC!!! A tu ciągłe obsuwy.

Q

Ben Affleck powróci jako Batman w filmie "The Flash". Czyli mamy Keatona i Afflecka w jednym filmie. Tego chyba się nikt nie spodziewał. Jak tak dalej pójdzie to pozwolą nakręcić Snyderowi kontynuację "JL".

Źródło: vanityfair.com
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Jeśli się to potwierdzi, to i ja z mega ciekawości pójdę na tego Flasha. Zapowiada się w pełni pokręcony film.

THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Chociaż brzmi to jak plotka, to informacje potwierdza też już serwis Deadline, więc już czas odliczać do 3 czerwca 2022 roku.

Teraz ciekawe co ogłoszą podczas DC FanDome, czy mają jeszcze w zanadrzu jakąś bombę?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

To są jakieś jaja. W takim wypadku zupełnym bezsensem jest wprowadzanie nowego Batmana w reżyserii Matta Reevesa. Warner zawsze formie, oni nigdy, NIGDY, nawet 7 lat po starcie ich kinowego uniwersum, nie nauczą się tego prowadzić i robić jakiś szerszy plan.

Cieszy, że mimochodem potwierdzili powrót Keatona, ale o wiele bardziej od Afflecka wolałbym Cavilla/Supermana we Flashu.

Johnny Napalm

A ja bym jednak nie chciał niszczyć tak fajnej postaci jak Cavill/Superman, skoro z nim filmy można jeszcze robić w przyszłości w miarę poważnej konwencji. Ten Flash z kolei zapowiada się trochę jak Szop z ferajną ze Strażników Galaktyki.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

WB może udać się stworzyć filmowy Multiverse. Po co ograniczać się do jednego Batmana? Możemy mieć Batmana działającego solo oraz takiego z JL, a także starego i doświadczonego. Chce filmu z Keatonem - będzie. Chcecie powrotu Afflecka - załatwione. Czekam na więcej szczegółów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

No w sumie. Marvel stał się pionierem tworząc pierwsze tak duże kinowe uniwersum, a Warner mógłby pójść o krok dalej z Multiwersum. Z tym, że to Warner, więc na 95% nie wypali. ;D

LelekPL

Zaskakujący news... Ale zaskakująco mnie nie zasmucił. Myślę, że to głównie dlatego, że i tak film o tym Flashu mnie nie obchodził, a jeszcze bardziej przez to, że mamy wreszcie nowego Batmana, więc niebatmana mogą sobie pokazywać ile chcą, jeśli ktoś chce to jeszcze oglądać (choć jak sugeruje Variety będzie to raczej pożegnanie Bena - pewnie zrobią reboot całej serii po tym filmie)

Powrót Keatona jest tutaj znacznie większym wydarzeniem (i to że jeszcze nie zwolnili Millera po pobiciu kobiety :P ). Ze względu na Michaela ten film brzmi w miarę ciekawie, ale tak jak wspominałem wcześniej tylko jeśli z nim wróci stylistyka tamtego świata.

Cytat: Juby w 20 Sierpień  2020, 22:18:48No w sumie. Marvel stał się pionierem tworząc pierwsze tak duże kinowe uniwersum, a Warner mógłby pójść o krok dalej z Multiwersum. Z tym, że to Warner, więc na 95% nie wypali. ;D
Tyle że DC nie będzie pierwsze :P Marvel wcześniej wypuści Doctor Strange'a i Wandavision.

Q

Ale to Warner pod władzą AT&T, więc nie ma co stawiać na ich planach krzyżyka. I tak to co zapowiadają bardziej mnie interesuje niż filmowe plany Marvela.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Nie wierzę w to co czytam!!! Ben i Michael w jednym filmie!!?? We Flashu! Jak do tego doszło? Jeśli to wszystko na 100 % się potwierdzi/dojdzie do skutku, to ja cię pierdziele 🤠 Sobota już za rogiem 😎

LelekPL

Cytat: Q w 20 Sierpień  2020, 22:31:37I tak to co zapowiadają bardziej mnie interesuje niż filmowe plany Marvela.
Umówmy się, nie byłaby to żadna nowość, jeśli chodzi o Ciebie :P

Póki co DC ma większy potencjał, bo nadal może używać swoich flagowych postaci. Marvel bez Kapitana i Iron Mana trochę straci, ale z mutantami i Deadpoolem powinni to nadrobić i zdecydowanie można ufać bardziej im jeśli chodzi o jakość filmów.

Juby

Jestem fanem MCU, to jedna z najlepszych serii filmowych obecnie. Ale tym razem zgadzam się z Q. Projekty DC są na tyle pokręcone i występują w nich moi ulubieni superbohaterowie, że czekam na nie o wiele bardziej niż na cokolwiek z Marvela, którego zaczynają rozumieniać na drobne, a po Endgame i tak już nic nie będzie równie ekscytującego.