Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

MJ

Wie ktoś może mniej więcej jakie wymagania będzie mogła mieć ta gra bo mam zamiar kupić sobie laptop i nie chciałbym żeby był zasłaby, pewnie to trochę za wcześnie na takie pytania ale wolę zapytać.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Huntersky

Chcesz laptopa do gier? Zbieraj 11 tysi.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mel

Widziałeś gameplay? Nie lepiej odczekać do premiery i dopiero potem ciężko pogłówkować, czy się opłaca cokolwiek robić w kierunku tej gry (ale na pewno odradzam laptopa...Nie wiem czy ci gra wejdzie nawet na minimalu w takim zintegrowanym gówienku);D

MJ

W takim razie będzie trzeba zainwestować w nowy komp albo wygrać w totka.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

A zaraz tam nowy komp. Ram i grafa starczy, a reszta ci pójdzie na oparach ;D

kelen

Laptopa do gier to Ci sie nie oplaca, bys musial szukac z dobra karta graficzna.
Co do wymagan gry - nikt nie ma pojecia. Zapewne wysokie :P

Altair

Zapewne podobne do tych z GTA 4 :P

El Cornetto

Zainwestuj lepiej w konsolę do gier. Nie dość, że frajda większa z grania to i problemów żadnych, a jak kupisz PS3 to i blu-ray masz :]

Altair

Dokladnie zrob jak El mowi.PS3 jest po prostu swietne.Zaraz po odpaleniu konsoli czujesz niesamowite mozliwosci.PS3 wykorzystuje obecnie ok. 30-40 % mozliwosci,zato X360 85 :P Granie w nextgenowe gry jest po prostu swietnym przezyciem.Jak El wspomnial masz Blu-raye i poza tym nie martwisz sie o wymagania systemowe ;)
PS.nie wiem jak jest to zrobione ale plyty BD sa po prostu o wiele wytrzymalsze od DVD.Polecam ten sprzet.Jezeli masz jakies pytania to pisz w temacie ''Xbox360 czy PlayStation 3?'.'

MJ

Dzięki, zdecyduję się na którąś z opcji jak już gra wyjdzie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Altair


Mihcim

Obecnie warto kupic Xboxa : )   
Zawsze jak masz kupic Xboxa patrz na Date wydania zawsze kupuj z 2007

bad_wolf

Każdy lubi, to co lubi. Jedni kupują PS3, inni X360. Dużo zależy od tego, w co chce się grać. Ktoś kupi specjalnie konsolę dla Killzone 2, ktoś inny dla Gears of War 2.

Cytat: bruce95 w 19 Luty  2009, 22:50:30PS3 wykorzystuje obecnie ok. 30-40 % mozliwosci,zato X360 85 :P
Nie przesadzałbym jednak z takimi stwierdzeniami, bo jak na razie ciężko to udowodnić!

Nie lekceważyłbym też pecetów. Gram ostatnio w F.E.A.R. Project Origin na swoim blaszaku (niedawno kupiony) i graficznie jest zdecydowanie lepiej niż na PS3. To samo na X360. Żeby nie było, że to wyjątek, takich przykładów mógłbym wymienić jeszcze kilka. ;)
Niestety, działa też to w drugą stronę. Jak ktoś chce np. zagrać w GTA4, to niech lepiej kupi next-gena. Na next-genie pewnie też lepiej grać się będzie w Arkham Asylum. :P

Altair

#73
Ahh mając nextgena tylko czekam na wydanie tej gry!!! No i wreszcie gram na HD :P
Okładka gry jest świetna!

Shadow

You think you won and then it's all gone...