Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 Luty 2008, 18:51:32

Mel

Cytataleks mars.... hmm...Ola Marsjanka?
Bardziej Alf z planety Melmak, ale interpretuj to jak chcesz. I ponownie dzięki za ocenę.

CytatJak się dorwę do internetu z mojego laptopa to Cie dodam do obserwowanych na blogspocie
Jej...pierwszy follower~

Cowboy

Mel zainteresował mnie twój blog. Kiedy nowe arty? Bo żeby oglądać twoje rysunki muszę specjalnie wchodzić na forum, a jak nie ma o czym pisać to nie się nie loguje. Chyba że dasz mi link do twojego Digarta, lub Devianta, nie wiem co posiadasz. Pozdrawiam, Cowboy.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel

Nie posiadam ani digarta ani deviantarta. Jeżeli masz konto google lub na blogspocie, to możesz mnie tam dodać do obserwowanych. A uploadować będę tak często, jak mi czas na to pozwoli.

RafBat

 Ja szykuje 3 badziewne arty... wkrótce je tu wrzucę, właśnie poskanowałem te rysunki, jak starczy mi dziś czasu to "pobawię się" jeszcze przy nich w Gimpie... a co.

Cowboy

#484
Nie spodziewam się po tobie badziewnych artów. Nie używaj sekwencji kobiet...
mówią że są brzydkie, grube, a wszystko po to żeby usłyszeć że jest inaczej.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Mel


Jeszcze dodam tutaj Jokera, którego wykorzystałam do logo strony:


Pierwotnie kolorystyka była wyblakła, ale trochę manipulowałam w PS, aby nadać cieplejszy efekt i ostrość (btw, mam niezmienny styl rysowania Jokera...Trudno jest mi się tego pozbyć).

Narzędzia: tablet wacom i Corel Painter XI

RafBat

CytatNie spodziewam się po tobie badziewnych artów. Nie używaj sekwencji kobet...
mówią że są brzydkie, grube, a wszystko po to żeby usłyszeć że jest inaczej.
He he he, dobre... spadłem z krzesła (łamiąc sobie obydwie ręce... czyli nici z artów dopóki mi się kości nie zrosną ;) ). A poważnie to najlepiej samemu nie oceniać swoich prac (są dwie możliwości-albo ktoś wpada w samozachwyt, lub ciągle chciał by coś poprawić...).

Mel

Druga możliwość wydaje mi się najbliższa. Wręcz obsesyjna.

RafBat

Dobra, a teraz Bane ze swoją wesołą gromadką:

Jest zrobiony dosyć szybko, po zeskanowaniu już się nim nie "bawiłem", więc rysunek jest dosyć "brudny".
Patrzcie, oceniajcie i piszcie...
Pozdrawiam.

Deuce

Jako wielki fan Bane'a i Bird'a przyznam, ?e bardzo mi si? podoba. Sam nie zajmuje si? rysunkiem, ale dostrzegam dopracowane szczegó?y jak wyraziste mi??nie czy ?y?y. Bane móg?by by? nieco wy?szy i szerszy w ramionach, ale i tak wszy?o ?wietnie. No i mo?e jeszcze g?owa Talon'a mog?aby by? widoczna. W kolorze prezentowa?oby si? na pewno bardzo interesuj?co.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

RafBat

#490
 Dzi?kuje za opini? Deuce. Szczegó?y s? widoczne dopiero po powi?kszeniu (PPM-poka? obrazek), ale przyznaje, nie zaj??em si? akurat tym rysunkiem nale?ycie, mo?na by?o jeszcze nad nim troch? posiedzie?, có?...
CytatBane móg?by by? nieco wy?szy i szerszy w ramionach
W sumie mo?na powiedzie?, ?e Bane na obrazku jest jeszcze przed "napompowaniem si?" Jadem (mo?na te? powiedzie?, ?e Austin Powers nie chcia? si? z nim podzieli? swoj? pompk? od... ekhm  dobra, lepiej nie b?d? rozwija? ju? tego tematu... to nie moja pompka!). ;D
CytatW kolorze prezentowa?oby si? na pewno bardzo interesuj?co.
Nast?pne rysunki Bane'a b?d? ju? kolorowe... i nieco "wykr?cone".

Mel

Masz dobre oko do takich szczegółów, jak odbijające się światło od materiału, czy też sam jego układ, ale jest pewien szkopuł w tych wymuskanych pracach... Coś w nich brakuje, co nazwałabym elastycznością i samą duszą. Postacie wydają się być puste i nieobecne niczym manekiny stojące w butiku. Może na chwilę odstaw światłocień i kolorystykę i poćwicz mimikę oraz spróbuj nadać tych wyjątkowych cech postaciom - manipuluj ich oczami, odpowiednio je kształtując i nakładając warstwy odbijającego się światła. Masz potencjał, więc i doszlifujesz te drobne rysy.

Anarky

RafBat powiem tylko tyle -  RESPECT
Ja wam pokażę!

RafBat

 Wielkie dzi?ki za opinie, szczególnie zale?a?o mi na opinii Mel-która jest ekspertem w temacie Fan Art, chocia? sama temu, nie wiedzie? czemu, zaprzecza. Z brakami, które posiadaj? moje prac? b?d? si? stara? walczy? przy kolejnych rysunkach.
CytatPostacie wydaj? si? by? puste i nieobecne niczym manekiny stoj?ce w butiku.
Wiem, chocia? to jakby "zdj?cie rodzinne... robione na starej lustrzance, naprawd? starej... dlatego Bane+weso?a gromadka musieli wstrzyma? powietrze i si? nie rusza? do czasu zamkni?cia migawki".... he he... to oczywi?cie d?o?k.
Posted on: 21 Lipiec  2010, 10:12:14

  Sorry, ?e umieszczam jednego posta pod drugim (a swoj? drog? mo?e kto? co? dorzuci od siebie w Temacie Spider-man?). Tym razem chcia?em si? odnie?? do (oczywistego dla mnie.... hehe) zwi?zku mi?dzy koszulk? na... rami?czkach Bane'a a strojem Borata:

Tu pasuje tylko tekst z zespo?u Demolka z "Lobo Ostatni Czarnian":
"... na wielkiego sadomasocha!". ;)
PS: to zielone to oczywi?cie "legendarna broku?a" Mel... :D

Mel

Brokuła się przyjęła - czas założyć odpowiednią stronę internetową i rozpocząć produkcję koszulek i kubków z moim brokułem. A co do samego rysunku, to niezły i trzyma dawny poziom choć są pewne problemy z detalami (o których już dałam Ci znać). Szkoda, że skanery to zdziry, które pożerają kolorystykę i jakość. Założę się, że normalnie ta praca wygląda znacznie lepiej.
Tak zapytam z ciekawości...Jakich cienkopisów używasz? Jakiś firmowych, zwykłe, czy rapidografy?

Anyway, jest aktualizacja na moim blogu, ale raczej nic co by mogło zaciekawić fanów batmana. Taki se owoc zabaw z lustrem i magii obserwacji, ale efekt jest wg mnie zadowalający - fotogeniczna dokładność (I am proud of myself)