Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Doctus

Jakim cudem heroes65 ma tak ogromny awatar?


Q

Był to drobny błąd, który został już naprawiony.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Coś niedobrego stało się z moim awatarem. Czemu go tak ścisło do kwadratu? :P

Q

Nowe ustawienia sprawiły, że za duże avatary są automatycznie dopasowywane, co może zaburzać proporcje.

W twoim przypadku problem ten został rozwiązany.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Doctus

Ile Juby Wam zapłacił za możliwość posiadania tak dużego awatara?

Q

Dla każdego max rozmiar awatara jest taki sam 120x120 px.

Ale jeśli składasz ofertę na możliwość posiadania większego awatara...  8)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#576
Cytat: Q w 22 Marzec  2017, 23:09:09
Nowe ustawienia sprawiły, że za duże avatary są automatycznie dopasowywane, co może zaburzać proporcje.

W twoim przypadku problem ten został rozwiązany.

No nie do końca, bo po otworzeniu jakiegokolwiek wątku, przez kilka sekund dalej miałem kwadrat 120x120, a dopiero po chwili wracał do odpowiedniej skali (choć zmniejszony, bo miał 120 pxl wysokości, a nie 150 jak wcześniej). Ale już nie ma problemu, zmniejszyłem stary ze 150x120 do 120x96 i wstawiłem od nowa. Jest mniejszy, ale działa jak należy.

Juby

Coś niefajnego zadziało się w założonym przeze mnie wątku o akcjach z udziałem Batmana w Batfilmach. Wypraszam sobie nazywanie mnie trollem i twierdzenie, że się do bycia nim przyznałem (najpierw proszę się zapoznać z tym kim jest troll). Już pamiętam czemu jakiś czas temu opuściłem forum na długie miesiące. Nadgorliwa moderacja, gdy moderatorowi nie spodoba się dyskusja, to nie jest dobra moderacja.

Dziękuję.

Doctus

Posty poszły do kosza, i tak naprawdę ani reszta moderacji ani forumowa brać nie wie o co chodzi. Ale jako że rozmawiasz tylko z Lelkiem, to puzzle właściwie same się układają.

LelekPL

Do kosza poszły trzy posty nie na temat (w tym jeden mój), odnośnie trollowania. Ot cała historia. Żaden z postów Jubego na temat nie został usunięty, nawet te w których się powtarzał. Dostał też wyjaśnienie na PW.

Juby

Przydałoby się usunąć licznik odliczający do premiery WW i ustawić nowe, odliczające czas do premiery JL i Aquamana. :)

Leon Kennedy

Czas ustawić czas na Justice League!!  :D

Juby

Czy jest możliwość blokowania jakiegoś IP przy komentarzach na stronie głównej? Bo znowu zaczyna się pod moimi newsami o box office. Dzisiaj usunąłem już chyba 6 komentarzy.

LelekPL


Juby

Nie, przypierdalanie się do mnie i do moich newsów, jak to rzekomo szlag mnie trafia, gdy filmy DCEU odnoszą sukces. Jeden z komentujących podaje takiego maila gdy pisze komentarze: juby@najlepszyrecenzentswiata.pl

Oczywiście komenty totalnie nie na temat, więc wylatują. Dzisiaj poszły kolejne dwa.