Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gotham City Impostors

Zaczęty przez Q, 16 Maj 2011, 23:35:01

Q

Warner Bros. Interactive Entertainment i DC Entertainment ogłosiły dzisiaj powstanie gry "Gotham City Impostors". Będzie to oryginalna gra FPS do pobrania, w której gracze walczyć będą o kontrole nad Gotham opanowanym przez naśladowców bohaterów DC Comics Batmana i Jokera. Stworzona przez Monolith Productions gra dostępna będzie poprzez Xbox LIVE Marketplace na Xbox 360, Windows PC i PlayStation Network.

"Gotham City Impostors" to gra multiplayer inna niż wszystkie, daje graczom możliwość buntu przeciwko konformizmu. Gracze będą się wcielić w naśladowców Batman i Jokera. Tworząc swoją postać będą mieli możliwość wyboru szalonych kostiumów, ręcznej roboty gadżetów, czy też różnego rodzaju broni.


Oficjalna strona: www.GothamCityImpostors.com


Pierwsza fotka promująca grę:
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

m2reily

OK Batman w kilcie, ta gra już zaczyna ciekawie wyglądać:-)
Poza tym to dobrze że PC znalazł się na liście możliwych platform będę miał szansę zagrać, co ostatnio nie często się zdarza.   
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jeśli mam być szczery to ta gra w ogóle mnie ciągnie do siebie i zwiastun tylko to potwierdził.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Altair

To dla mnie totalnie poroniony pomysł, coś jak odcinanie kuponów z okazji premiery TDKR w 2012 roku...

BlackBat

Jak dla mnie wygląda fun :) Trochę jak TF wersja Gotham :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Udało mi się dziś w końcu zagrać i jestem zadowolony. Gra się bardzo przyjemnie, ale pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim się do wszystkiego przyzwyczaję. Na pewno będę do gry wracać :)