Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Avatary i Sygnaturki.

Zaczęty przez Silent Dark, 20 Marzec 2008, 18:09:40

Funky

Dzięki za avatar, świetna robota ;)

Leon Kennedy


Juby

A, dziękować, dziękować. Nie wiem czy przy nim zostanę, może wrócę do rysunku Keatona z BR, albo Bane'a, których nosiłem wcześniej, a może wykombinuję coś nowego. Na razie niech tak pozostanie. ;)

@Funky - nie ma sprawy, choć sam nie jestem do końca zadowolony. Ten awatar wydaje mi się jakiś "pusty", sądziłem, że wybierzesz moją propozycję z ojcem Oswalda C. z BR. Jakbyś miał jeszcze jakiś inne propozycje, to pisz śmiało, lubię bawić się z grafikami. Ostatnio stworzyłem layout na stronę boxoffice-bozg.pl. Mogę np. spróbować uchwycić Jacka Napiera z kapeluszem, który tak bardzo ci się podobał.

Funky

@Juby - Jak ci się uda uchwycić Jacka w kapeluszu to byłoby wspaniale. Obecny avatar bardzo mi się podoba i jeszcze raz dziękuję ;)

Johnny Napalm

Cytat: Johnny Napalm w 30 Październik  2013, 09:22:10
Ok, czy ktoś mógłby dostosować ten obrazek do wymogów strony, żeby przy okazji nie stracił bardzo na jakości? Będę wdzięczny.


Podobnie jak powyżej, nie wiem dlaczego nie mogę wgrać tego awatara na stronę BC. Wszystko robię zdaje się prawidłowo (rozmiar, wymiary), a tu nic. Proszę o zmodyfikowanie tego awatara, bo tak chodzę po forum bez mojej gizmowej gęby. Z góry bardzo dziękuję.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby


Johnny Napalm

Stokrotne dzięki, Juby.
Chociaż lewe uszko Gizmo ma przycięte, ale może być. Ważne, że widać od razu, że to właśnie on.

Funky, ten koleś na twoim awatarze jest jakiś dziwny. Poprzednik był typowym dżentelmenem, a ten jest gustownie ubranym ale typem z horrorów.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

#382
No ucięło, bo chciałem zachować proporcje 120x150 i żeby Gizmo był na środku. Jeśli wolisz z całym uszkiem, proszę. Przygotowałem też dwie propozycje od siebie, jeżeli chciałbyś nosić nowy awatar ;)




Funky

@Johnny Napalm - Właśnie chodziło mi o to żeby mój nowy dżentelmen był troszkę upiorny jak z horroru ;)

Juby

#384
Gdyby ktoś chciał wrócić do poprzedniego awataru / sygnaturki, przy pomocy webarchive udało mi się odzyskać kilka grafik.

Funky



kelen



Rado


BlackBat


Altair


Deuce


Johnny Napalm


Bless


Shadow of the Bat


MJ


Dezerter


Leon Kennedy


Hydro


Grim Knight


Rarian


The Dream


Proteus


mrPARADOKS


camel


Mr. G



Zdaję sobie sprawę, że większość z tych użytkowników od dłuższego czasu nie loguje się na forum. Uznałem jednak, że wkleję je mimo wszystko, bo może Q uda się jakoś dopasować / poustawiać im te awatary i forum nie będzie wyglądać jak wyludłe. :(


Funky

Dziękuje bardzo Juby (to bardzo szlachetne z twojej strony), myślałem że nigdy nie odzyskam swojego starego dżentelmena i sygnaturki z Pułkiem Wartowniczym im. Fryderyka Engelsa Narodowej Armii Ludowej NRD. Do swojego starego avataru powrócę jak znudzi mi się obecny i zastanowię się nad przywróceniem żołnierzy pierwszego Niemieckiego Państwa Robotników i Chłopów :P

Funky

Mam takie pytanie, czy jest możliwe zrobić sygnaturkę z NRD-owskich baretek w takiej kolejności obok siebie , , .

Juby


Funky


Johnny Napalm

Dzięki za nowe propozycje avatarów, Juby. Zastanawiam się nad środkowym Gizmo, nie jest może on tak ostry na zdjęciu, ale za to to dużo lepsze ujęcie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...