Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Porownanie Jacka Nicholsona oraz Heatha Ledgera

Zaczęty przez Altair, 23 Sierpień 2008, 14:44:54

Funky

CytatTo Nicholson nie lączyl humoru z sadyzmem?

Oczywiście ze tez lączyl ale Heath jakoś bardziej mi sie podobal (szczególnie przebranie pielegniarki ;D )

CytatO co chodzi z tym makijazem? Fanatyk permawhite?

Zawsze byl zwolennikiem Jokera z bielutką twarzą, i to mi sie u Nicholsona podobalo. Zresztą uwazam ze na fotkach promocyjnych Ledger lepiej wyglądal z dokladnym kredowo-bialym makijazem.

Crane



Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mel

Hahahaha! Brawa dla Corna ;D Świetne odpowiedzi na orgazm związany z Nolanverse ;D

Mr.G


(A)nonim

Genialne jest. ;D
"Wiesz, gdzie maly Timmy jest?"
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Smilerka

#20
Mój ulubiony film Joker vs Joker :

http://uk.youtube.com/watch?v=dqAvubu70Yc&feature=related


zeby off-topu nie bylo:

Wole Ledger;owskiego Jokera, ale  Nicholson byl bardziej podobny do komiksu.
Otóz w komiksie bylo ze Joker ma bialą skóre i w filmie Nicholsona tez to ''niby'' jest skóra.
Natomiast w TDK Joker mial Makijaz...

Mel

Makijarz? Predzej makijaz...

A do komiksowego pierwowzoru i tak mu bylo daleko... Postura, uczesanie...Nawet twarz.

Szczególy, których lubie sie czepiac...

Wiesz...Perfekcjonistka ;D

Crane

Cytat: Smilerka w 23 Sierpień  2008, 19:56:55Otóz w komiksie bylo ze Joker ma bialą skóre i w filmie Nicholsona tez to ''niby'' jest skóra.
Natomiast w TDK Joker mial Makijaz...
Co nie ma absolutnie zadnego znaczenia ani wplywu na fabule. Skąd to dziwne przywiązanie do permanentnej bieli ???


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Dawid

Cytat: Gieferg w 23 Sierpień  2008, 16:47:55
WOW, to jest dopiero minus. Ale w tajemnicy powiem ci ze postaci Nicholsona tez prawdopodobnie nie bedzie w 3 cześci wiec powinieneś mu to dopisac do minusów.
Po 1 - WOW, cóz za plus, jest kultowy, moze od razu powiemy jest super bo jest super?
Po 2 - Joker Nicholsona podobny z wyglądu do tego z komiksów? A, fakt, ma bialą skóre i zielone wlosy...


1.sorka ale wiesz co joker nicholsona zdechl od razu (w pierwszej czesci) wiec napewno nie bedzie go w 3 czesci ( ???)
2.a co moze nie jest kultowy?
3. nic a nic podobienstwa?
HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!

isild87

Ktoś kiedyś dobrze ująl ze Nicholson  "ma śmiech diabla śmiejącego sie ze świata"  :)
No i doskonale pasowal do wizji Burtona,mial wzbudzac przerazenie u widza,ale takze śmieszyc


Leon Kennedy

Nicholson mial jedną rzecz, której Ledgerowi brakowalo i równiez odnosze sie tutaj do świetnego specificznego i przerazającego śmiechu :D.

Funky

Moim zdaniem Nicholson mial śmiech... Nicholsona a Ledger ze swoim glosem brzmial jak prawdziwy psychopatyczny Joker.

(A)nonim

Jak dla mnie to byly dwa rózne śmiechy, oba "wyśmienite".
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Jednak śmiech Nicholsona bardziej zapadl mi w pamiec ;). Ale bylo to równiez spowodowane tym, ze Ledger dośc malo raczyl nas śmiechem w TDK.

Dawid

HA! HA! HA! WHY SO SERIOUS?! HA! HA!