Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Johnny Napalm

Nie! To nie możliwe! Taka cena za wszystkie numery?! Arrrgh...  :-X Ludzie, jak znajdziecie coś w tym stylu buszując po allegro, ale stwierdzicie, że te komiksy Wam się nie podobają, czy też nie macie akurat hajsu, albo zwyczajnie je już macie to mam do Was gorącą prośbę - podeślijcie mi linka na priva do tej aukcji.
CytatWypakowałem je z paczki, a tam jeden komiks wydaje się czytany, a reszta stan idealny (gdyby nie ten zapach i szorstki papier mógłbym uznać, że to komiksy z tego roku)! :o
Też coś takiego kiedyś miałem. Komiks był świeżutki i dodatkowo ładnie pachniał, bo leżał przez kilka lat niekupowany obok proszku do prania w kiosku.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Nie ma to jak komiks o zapachu lawendy :)


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Ja tam lubię jak komiks ładnie pachnie - zapach świeżej farby drukarskiej... mniam. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

 Te? to lubi?, ale jak ostatnio kupi?em Essential Spider-Man Tom1 to wcale nie pachnia? :'(


Show Must Go On!!!

DeltiX

Mam pytanie. Nadarzyła sie okazja i kupiłem sobie taniej dwa nowe zabójcze żarty. Jednego oczywiście od foliowałem w celu przeczytania, ale jest jeszcze drugi. Zastanawiam się czy warto go trzymać nie odpakowanego, czy może otworzyć, sprawdzić czy nie ma błędów w druku i schować do koszulki. Co mi radzicie?
http://perspektyma.blogspot.com - moje atelier

https://www.facebook.com/Perspektyma - i trochę więcej tekstu.

franek

Jak bym zostawił w folii i sprzedał.


Show Must Go On!!!

kelen

Jak już masz drugi w folii to go sobie zostaw albo sprzedaj. Zapewne nie sprzeda się za dobrze jak faktycznie będzie dodruk, ale zawsze coś.

Corso

"Batman The Killing Joke" nie będzie w dodruku, tylko "Joker". ;) Poczekaj z 1,5 miesiąca i sprzedaj ten zafoliowany komiks. Znajdą sie "łacnicy" co kupią go za 80-100zł.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


franek

Corso ma racje, zrób jak on radzi.


Show Must Go On!!!

kelen

Nowy nabytek, "chwale się" późno z powodu Pyrkonu, na którym byłem:


franek

W tym Jokerze będzie na bank Killing Joke i Joker`s Millions.


Show Must Go On!!!

kelen

Nie ma :P Zabójczego Żartu nie drukują w takich zbiorach, chociaż nie jestem pewien czy tak się nie stało w czymś rodzaju zbioru historii Moora albo Bollanda.

Corso

A kto rysuje w "The Joker The Greatest Stories Ever Told"?
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Kane, Schwartz, Sprang, Moldoff, Rogers, Simonson, Byrne, Sale, Ross, Lee i Kramer

Corso

OOOooo Sale i Ross!  :D Nawet nie wiedziałem, że Ross coś narysował o Jokerze. Chyba, że chodzi o okładkę. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."