Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Terminator

Zaczęty przez Juby, 18 Lipiec 2008, 21:11:24

Która część Terminatora jest najlepsza?

The Terminator
7 (24.1%)
Termiantor 2: Judgment Day
21 (72.4%)
Terminator 3: Rise of the Machines
0 (0%)
Terminator Salvation
1 (3.4%)

Głosów w sumie: 29

Mihcim

Z tego co gosciu napisal co mnie zaciekawilo to to ze Skynet bedzie mowil ; )

Kadaver

Tak jak Matrix w Matrix:Rewolucje?Nie wiem,czy to dobry pomysł.

Mihcim

Moim zdaniem ciekawy ; )
Zawsze mnie ciekawilo gdzie jest Skynet, jak wyglada jakis glowny komputer itp.

Kadaver

Zależy,jakie będzie miał teksty.

Mihcim

Gosciu co napisal Recenzje mowil ze Fajne ; )
W tym trailerze co dalem jest wlasnie jeden tekst co (chyba) Skynet gada cos takiego
" This is the end, of Humanity "

Mr.G

Gadający Skynet? To może niech się zmaterializuje do człekokształtnej postaci i będzie głównym przeciwnikiem z długim paskiem życia nad głową, to ucieszy wielu popcornojadaczy... Skynet to program, sieć, coś co uaktywniło maszyny, a one już tam się same zbuntowały... Kurcze, boję się o ten film.

EL-Kal

Wręcz odwrotnie, w nowelizacji T2 i scenach wyciętych z filmu było wyraźnie powiedziane, że Skynet nie chce, aby maszyny za dużo myślały. Szczególnie bał się o modele 800, gdyż po dłuższej nauce mogłyby stać się... ludźmi.

OK, wizualizacja Skynetu wydaje się pomysłem głupiutkim, ale w świecie Terminatora był on zawsze czymś na wzór imperatora.

Lubi? rzodkiewki

Juby

Mihcim fajny avatar, jesteś już trzeci na tym forum, z Terminatorem (Ale na twoim miejscu pozbyłbym się tej ramki, a przynajmniej zastąpiłbym ją jakąś cieńszą i ciemniejszą, jak u Huntersky'ego).

A teraz taka moja, mała prośba - ostrzegajcie przed rzuceniem SPOILERA. :P

Po oddanych 20 głosach na RT, film ma ciągle, zaledwie 25% ocen pozytywnych. Zaczynam poważnie martwić się o ten film, choć na imdb ma cięgle ocenę 8.7.

Mihcim

Dzieki Juby
Tak ramka jest za duza ale nie mialem czasu juz jej zmieniac ; )

Juby



Ja znalazłem wolą chwilę. Ustaw go sobie jeśli ci odpowiada. ;)
Posted on: 20 Maj  2009, 15:30:44

 

T4 na RT ma już po ponad 90 głosach ma zaledwie 35% pozytywnych głosów i tak pewnie zostanie, więc film jest oceniany gorzej niż T3. :P

Mr.G

Niech to... szkoda. Filmu nie wiedziałem, ale wszystko wskazuje na to, że to taki tam typowy letni filmik dla rozrywki, niezbyt ambitny, nie mający wiele wspólnego z poprzednikami pod tym względem. Na pewno jego seans nie będzie czasem straconym, dostarczy dużo rozrywki, ale jednak oczekiwałem od niego trochę więcej... Choć kto wie, może Ci głosujący się nie znają?

Gieferg

CytatT4 na RT ma już po ponad 90 głosach ma zaledwie 35% pozytywnych głosów i tak pewnie zostanie, więc film jest oceniany gorzej niż T3

Zważywszy na to że T3 był kontynuacją całkiem udaną  jakoś mnie to wcale nie dziwi i nie spodziewałem się, by miało być inaczej.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

LelekPL

No cóż film nie zbiera złych recenzji, zbiera mieszane. Mnie natomiast cieszy fakt, że często argumentując swoją niską ocenę recenzenci piszą o braku humoru... POWAŻNIE??? Humor w post-apokaliptycznym świecie? I recenzje traktowane jako złe na RT, są głównie mieszane, nie złe, podczas gdy pozytywne, a wśród nich Variety i jeden z moich ulubionych recenzentów Berardinelli (i wole się sugerować nimi niż ogółem) naprawdę wychwalają ten film. Tu jest recenzja http://www.reelviews.net/php_review_template.php?identifier=1642 - NO SPOILERS także spokojnie...
Ebert jest co prawda w Cannes i nie podał recenzji poza oceną - 2/4, czyli też mieszana, ale nie najgorzej. A fani są w większości jak najbardziej zadowoleni: tutaj recenzja wielkiego fana Arrowa z Joblo.com http://www.joblo.com/arrow/reviews.php?id=1306 Ogólnie nie jestem ani trochę zniechęcony i w czerwcu będą siedział w przysłowiowym pierwszym rzędzie.
Oczywiście szkoda trochę strajku scenarzystów, cięć filmu i niekończących się zmian scenariusza, ale z tymi wszystkimi przeciwnościami, film i tak wygląda na 100x lepszy od T3, przynajmniej dla mnie, a możliwa wersja reżyserska może naprawi błędy montażowe wersji kinowej i rozwinie wątki bohaterów, zwłaszcza chciałbym soczysty wątek Connora i Kate, którego niby w kinie prawie nie zobaczymy...

Crane

Cytat: Air Jordan w 21 Maj  2009, 20:44:01możliwa wersja reżyserska może naprawi błędy montażowe wersji kinowej i rozwinie wątki bohaterów
Po raz kolejny kłania się pytanie po co idziemy do kina: żeby zobaczyć film czy wstępną wersję której patałachy nie potrafiły zmontować?

Zresztą nigdzie nie ma mowy o żadnej wersji reżyserskiej, nie wiem skąd bierzecie te informacje. Sceny usunięte na dvd =/= dir cut.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Juby

http://www.youtube.com/watch?v=36dzGfcShT0&translated=1

Trzy najnowsze tv spoty, nie wiem, czy już ktoś dawał. W środku chyba widać, jak jakaś kałuża, w której jest terminator mówi kobiecym głosem (tak przynajmniej ja to widziałem. To może być ten cały Skynet.

EDIT:
http://www.filmweb.pl/%22Terminator+Ocalenie%22+ju%C5%BC+z+3+milionami+na+koncie,News,id=51715

Ale w tym, w przeciwieństwie do recenzji idzie filmowi nieźle. ;)