Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Oceń okładkę komiksu z Batmanem

Zaczęty przez XIII, 05 Maj 2019, 21:54:26

Juby

8/10

Bardzo barwna, dynamiczna i podoba mi się, że ukazuje tyle różnych wcieleń Batmana.

Ode mnie dwie nowości. Oficjalna okładka jubileuszowego DC #1027 oraz exclusive sklepu Multiversum na polski rynek .


Johnny Napalm

Muszę podzielić zatem swoje oceny i tak, ta po lewej dostaje 7/10, ponieważ, chociaż nie spektakularnie wykonana, to zachowuje ducha komiksu – czyli pewne odwołanie się do przeszłości. Ta po prawej, niby więcej pracy, ale jest dla mnie sztuczna. Niezrozumiałe jest dla mnie pokazanie na niej aż tylu średnio znanych postaci, akurat na tą jubileuszową okoliczność. Ocena 4/10.

Ode mnie to:
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

elwis1982

9/10 uwielbiam prace Goldena.

I jedna ode mnie


Juby

6/10

Dolna część z Batmanem w porządku, ale góra z Robinem i tytułem serii taka aż za bardzo, za dużo. Ode mnie prawdziwy klasyk, czyli okładka, która reklamowała serial z Adamem Westem.


elwis1982

4/10 nie jestem fanem serialu, a tym bardziej designu batmana z tamtego okresu.

Ode mnie ta

Juby

9/10. Breyfogle w najlepszej formie! Jedynie to oko Batmana niepotrzebne, resztę uwielbiam.


elwis1982

Jak uwielbiam, Wagnera tak ta okładka nie jest moja ulubiana jego twórczości 6/10.

Oraz jedna ode mnie:




Johnny Napalm

Mimo tego, że to Breyfogle daję maksymalnie 5/10. Koncepcja fajna, ale wykonanie takie sobie – zbyt uproszczona, widać, że szybko wykonana.

Ode mnie to:



THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...