Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ulubione programy i kanały telewizyjne...

Zaczęty przez BD96, 06 Listopad 2010, 21:12:23

Mr.G

A jednak dobrze pamiętałem, że istniał taki wątek...

Wydał mi się najbardziej odpowiedni, by to wrzucić - znalezione przypadkiem w sieci. Może i w polskiej edycji ktoś tak kiedyś zaskoczy?

HUDY

Szkoda ze na końcu nie wpadł Batek by ich zgarnąć  ::) Cały taki program to bym chetnie poogladał: Taniec z Szalencami , Szaleni tańcza na lodzie, Swiry skaczą do wody itp ;D

Juby

"Gwiazd "to tam nie ma od jakiejś trzeciej edycji, więc nie obraziłbym się na "Taniec z Cosplayerami" w wydaniu, jak powyżej. :)

LelekPL

Ooo proszę, zapomniałem o tym temacie. No ja z żoną mamy kilka programów co lubimy oglądać. Podczas pierwszych obostrzeń jak większość osób uzależniliśmy się od Love is Blind i Tiger King na Netflixie. Pierwszy to program gdzie ludzie najpierw się zaręczają, a potem poznają i starają się wytrzymać do ślubu. Ooo, a propos ślubów to jeszcze Cztery wesela, gdzie cztery kobiety chodzą do siebie na wesela i oceniają każde z nich. Zwyciężczyni wygrywa 25 000 zł, więc są bardzo surowe w ocenach i jest drama. Drama jest też w reality show Selling Sunset - ładne mieszkania, Los Angeles i reality drama pracownic biura nieruchomości (i te ich prowizje, szok). Poza tym w tradycyjnej telewizji oglądamy jeszcze Projekt Lady i Top Model. Są jeszcze programy kulinarno-podróżnicze, które lubię - Makłowicz, Restauracje na krawędzi, Kuchenne rewolucje i Somebody Feed Phil. Kobieta na krańcu świata jeszcze z tych czysto podróżniczych. Także trochę tego jest.

Kiedyś lubiłem jeszcze Deadliest Catch, o połowach krabów, i był taki reality show o gościach co sprzedają komiksy stworzony przez Kevina Smitha, Comic Book Men. Koncept polegał na targowaniu się jak w Lombardzie, ale może kogoś tutaj by zainteresowało, bo mieli tam sporo unikalnych komiksów i gadżetów i ciekawe wyceny.

Juby

Cytat: LelekPL w 02 Listopad  2020, 22:44:26Top Model

Uff. Czyli nie jestem jedyny. ;D Mój ulubiony program w tv, w którego wciągnąłem narzeczoną.

W trakcie lockdownu zabijaliśmy czas również Hotelem Paradise, ale obecny sezon to już nie to samo.

LelekPL

Jak myślisz kto wygra w tej edycji? Skoro w finale głosują widzowie to obstawiałbym kogoś z trójki Patrycja, Śmieszek albo Mariusz, w zależności, kto trafi do finału. Ernestowi, Weronice i Maji zdjęcia przychodzą z łatwością, ale są takimi życiowymi nieogarami, że pewnie sobie nie poradzą na fashion weeku.

W sumie polecam Wam Projekt Lady. Z początku myślałem, że to debilny program, nawet seksistowski, żeby z dziewczyn robić kury domowe, ale zupełnie nie o to chodzi. Raczej wydobywa z tych dziewczyn większą pewność siebie i lepszą samoocenę. Na odcinkach z rodziną zawsze płaczę :P

Juby

Projekt Lejdi też czasami oglądamy (choć nie co tydzień, jak modelki) i też lubię. Nie mam pojęcia kto wygra w tej edycji (w poprzedniej wiedziałem, że jeżeli do finału dojdzie David, to wygra, bo ludzie zagłosują choćby za to, że tak dobrze mu idzie mimo choroby), ale trzymam kciuki za Śmieszka. :) Od kilku odcinków liczę, że Maja w końcu odpadnie, bo jej marudzenie i dołowanie się brakiem wygranych jest męczące.

Mr.G

Ot i się wrażliwsza strona waszej natury ukazała, Panowie :) Niewiele śledzę programów telewizyjnych, jeszcze do zeszłej edycji żonka namawiała mnie skutecznie na MasterChefa i nawet miło się oglądało, ale najnowszy sezon odpuściłem po pierwszych odcinkach - nie zapałałem sympatią do żadnego z uczestników, a konkurencje wydały mi się wtórne.

Jeśli chodzi o wszelkie śpiewno-tańczone programy, to też nie śledzę, ale jak już natrafię, to obejrzę "Twoja twarz brzmi znajomo". Z początku wydało mi się kpiną przebierać facetów w sukienki i odtwarzać muzyczne sławy, ale jednak dobrze się bawię to oglądając. Bywam pod wrażeniem tego, co uczestnicy potrafią osiągnąć, zarówno wokalnie, jak i aktorsko, a jak jeszcze trafi się na szczególnie lubianego wokalistę/kę, to w ogóle frajda. Przy okazji można też przypomnieć sobie kilka kultowych utworów.
W tego typu show ważnym elementem jest też jury i tu ekipa jest całkiem dobrze dobrana, nie są nachalni ze swoim śmieszkowaniem i mądrościami, jak to często bywa. Szczególnie dobrze wypada Kacper Kuszewski, którego warto kojarzyć nie tylko z Markiem Mostowiakiem. Nie wiem na ile dobry z niego aktor w teatrach, w których grywa, ale w programie wypowiada się naprawdę niegłupio i robi bardzo pozytywne wrażenie.

LelekPL

W Twojej twarzy niektórzy aż szokują mnie tym jak dobrze potrafią wokalnie naśladować. Ta trenerka też jest świetna pod tym względem. Nie podoba mi się tylko ta przesadna charakteryzacja twarzy. Tak strasznie ich przerabiają, a i tak nie są podobni do oryginału :P mogliby pójść na bardziej ogólną umowność i pozwolić uczestnikom zachować przynajmniej cechy własnej twarzy. Jak kobiecie potrzebna jest broda do grania faceta, po prostu powinni dać jej brodę i perukę i tyle. Bez sztucznego nosa, itp bo to i tak nic nie daje :P

Juby

Lubię "występy" w TTBZ, ale cukrzenie przez jurorów i dwóch prowadzących (Dowbor i Gąsowski - po co aż dwóch, czemu tacy fatalni i po co ta szopka z udawaniem wywiadów przed występem i windą?) sprawiają, że dopóki ktoś nie włączy (niegdyś mama, teraz przyszła teściowa, lub narzeczona) sam do niego nie siadam.

A w TapMadl niezła akcja, odrzucili Mariusza, ale zapowiada się, że na kolejny odcinek wróci (i nie tylko on ...).

LelekPL

Cytat: Juby w 07 Listopad  2020, 22:54:13A w TapMadl niezła akcja, odrzucili Mariusza, ale zapowiada się, że na kolejny odcinek wróci (i nie tylko on
Niezłe akcje to dopiero przed finałem były :P

Dominic niezły agent się okazał. Co do TVNu to nie znam szczegółów ich screeningu przed programem, ale na koniec wybrnęli jak mogli przez usunięcie go z programu i nie wspominanie o sprawie poza początkowym ogłoszeniem. Jedyna rozsądna decyzja w takiej sytuacji dla firmy.

Ale koleś nieźle chciał uciec od przeszłości. Próbował kariery w Europie po tym jak w US był spalony. Teraz i w Polsce nie da rady i podejrzewam nigdzie indziej. Gdyby starał się znaleźć mniej medialną pracę, pewnie by mu się upiekło, a tak to ma za swoje.

Juby

Dominic bardzo mnie rozczarował (cokolwiek zrobił miało miejsce 9 lat temu, teraz może być zupełnie innym człowiekiem, jako uczestnik wypadał bardzo pozytywnie, z niesamowitą energią, więc szkoda że takie fakty wyszły na jaw). A czy TVN poradził sobie z tym dobrze... Polemizowałbym. Wyłączyli go z finału - okej, ale jaki sens miało wycinanie go zewsząd, skoro i tak przywołali jego sprawę na początku? Postąpiono tu jak w WWE, gdy pokłócą się z którąś ze swoich superstars - wycięli wszystko, każde ujęcie, nawet z czołówki, udając że człowiek nie istniał, choć jeszcze 2 dni wcześniej występował w reklamach. ::)

HUDY

#27
Up
Może ostro a nawet za ostro ale moim zdaniem: Każdego pedofila należy usuwać, usuwać z powierzchni Ziemi, usuwać na amen, zakopać i zaorać!
Ostatnio familijnie oglądamy Lego Masters. Dzieciaki dostają takiego dodatkowego bagcyla by budować z klockow  ;) a i mnie się podoba owy program, mam jeszcze w kartonach trochę Klasyki z lat 90tych 8)