Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

Altair

Cytat: Mel w 06 Marzec  2009, 19:39:45
Wy tu takie dziadostwa jak PS3

Dziadostwo Mel? Do tego sprzętu brakuje tylko rakiety w komplecie :P Graj w Mario,ja śmigam w Assassin's Creed! ;D

Mel

A żebyś wiedział, że będę grać! :P
A jak! Wiesz, że teraz styl retro jest w modzie? I gdzie indziej znajdziesz takie plansze kreowane na kwasie, jak nie w Mario? ;D


Mihcim

ja tam wczoraj gralem w RE, RE2 i dzisiaj w RE3 Nemesis ; ) Wszystko na PSX ;)

Adolf

Też miałem kiedyś Nintendo 64. Ach, te gierki, ten klimat... Bond, Quake 2, Super Smash Bros, Mario Kart, Mortal Kombat... Idealne na sesje z kumplami. No i Mario i Zelda, Star Fox, 1080 Snowboard, Joanna Dark. Wtedy gry miały klimat. Jaki byłem głupi, sprzedałem to cudo:(

Mihcim

Za pare lat za PSX moze miliony bedzie mozna dostac ; )

El Cornetto

CytatZa pare lat za PSX moze miliony bedzie mozna dostac
Chyba śnisz ;). Technologia tanieje, a nie drożeje. Dziś Nintendo 64 można kupić za mniej niż 100 zł ;)

Mihcim

Kiedys bedzie inaczej, moze bedzie tak
Eee kurde ale bym pogral w RE2 ale PSX nie mam, wchodzisz na Ebay a tam beda po miliona hehe ; )

Adolf

Miliony to może nie, ale parę stówek na pewno. Za jakieś 20 lat nie będzie już zbyt dużo PSXów na rynku, a na pewno znajdą się kolekcjonerzy konsol, co zapłacą za niego każde pieniądze. Obecnie tak jest z limitowanymi grami na NES/SNESa, albo różnego rodzaju kolorowymi konsolami.

Altair

Moim marzeniem jest otworzenie małego muzeum konsol,każdy wchodzi i może pograć na każdej konsoli.Od N64 do PinPina ;)

Mihcim

Moim marzeniem jest REmake RE2 i RE3 ; )

Silent Dark

Zawsze zostaje emulator PSX ;)

Planuje za jakiś czas zmienić konsole, prawdopodobniw na PlayStation 3, może zanim uzbieram to już trochę stanieje. Myślałem nad X'em 360 ale chyba PS3 jest lepsze. Chociaż kusi mnie też sprzedanie mojego PlayStation2 i kupienie Nintendo DS i od razu GTA Chination Wars :D Z drugiej strony Killzone 2 na nowym PS3 też mnie kusi :D. No i Gears of War II na X... naprawdę mam dylemat, zwłaszcza że niedługo będzie mała obniżka cen konsol :).

Altair

Jest!PS3 dostaje Crysisa jako exclusiwa,zobaczcie tylko jak wygląda woda na najnowszym silniku graficznym Cry Engine3,obsługiwanym tylko na PS3:
To jest boskie!




Mel

Yeah...Dobrze, że planuje zakup PS3 ;D

Altair

Jeden user PS3 więcej.Tak trzymać!

Mel