Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Crane

Chciałem zarejestrować się na amerykańskiej stronie ale automatycznie przekierowuje mnie na Polską.

Co za gówno. Po co mam instalować GFWL skoro i tak nic z tego nie mam?!


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Bunch

Cytat: Jaruto w 09 Październik  2009, 07:29:58
Zarejestruj się tu: http://www.xbox.com/en-US/live z Polską są same problemy w Live.

Zrobiłem to i nie działa. No co jest do jasnej, pieprzonej cholery?!
Ani z najnowszej aplikacji GFWL z Clienta, ani w grze. Ani nic.
Zarejestrowałem się na to konto Xboxowe, z linku który mi podesłałeś. Wpisuje te same rzeczy przy logowaniu i "nie można się zalogować".

kelen

Polska zazwyczaj dawala dupy jesli chodzi o takie udogodnienia w grach, ponoc ma sie to zmienic. Ponoc.

Ralf

Ja mam podobnie jak Bunch. Zarejestrowałem się z nanowszej aplikacji GFWL z Clienta oraz loguje się w grze  i ciągle pojawia się komunikat że jest błąd.



Jacko



czy ktoś wie co jest w tym miejscu bo mam zagadkę do rozwiązania, zrobiłem już tą "Czego potrzebuje ptaszek,gdy pada deszcz" no i nie wiem. Włączam tryb detektywa i skan i nic. Ostatnio mi się spodoabało rozwiązywanie zagadek i sobie biegam po arkham. :]

Crane

Nic. Pokaż lepiej mapę gdzie konkretnie jesteś.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Bunch

Next Generation Walktrough, posuzkaj ich konta na YT - klipów gdzie grają w Batmana i z linku z opisu udaj się do danej strony, tam są wszystkie zagadki rozrysowane. I nawet filmiki są.

Altair

Przede wszystkim w tej samej sali na jednej ze ścian jest narysowany znak zagadki.Jednak jest on niekompletny-nie ma kropki pod spodem.Twoim zadaniem jest odnaleźć odpowiednie miejsce (perspektywę) gdzie do tej pory niewidoczna kropka "ustawi się" pod znakiem zagadki.I wtedy skanuj.
Posted on: 18 Październik  2009, 00:35:23

 Mogłem pomylić miejsca,bo w Batmana dawno już nie grałem,aczkolwiek zagadki Riddlera rozwiązałem wszystkie.

Ralf

Mam pytanie w sprawie zagadek riddlera. Skończyłem fabułę i chciałem rozwiązać wszystkie tylko że nie mogę dostać do podziemi Medical Facility żeby się tam dostać trzeba windą zjechać w dół ale ona nie działa. Wie ktoś jak można się tam jeszcze dostać ?

Mihcim

Wentylacja : )

Tyle ci podpowiem

Ralf

Dzięki za informacje Mihcim :) Znalazłem już wejście do podziemi przez wentylacje :)

Mihcim

Stay Batman : )

Pytanko dla was użytkownicy. Z czym się męczyliście najbardziej?

EL-Kal

Pewnie odpowiedź gdzieś znajdę, ale nie chce mi się szukać:

Czy warto kupić Arkham Asylum na PC, jeżeli laptop ma taką konfigurację:

Intel Core 2 Duo T6400 (2x 2.1. GHz)
4 GB RAM
ATI HD4330 512 MB?

Wszyscy dookoła gadają o tej grze, a ja może w końcu zagrałbym w jakiegoś akcyjniaka zamiast przy erpegach tylko siedzieć.

Lubi? rzodkiewki