Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ultimate Batman

Zaczęty przez (A)nonim, 26 Czerwiec 2008, 21:41:09

Mel

Raczej odraza...

Wielokrotne reaktywacje, dodatkowe zmiany, a czasem pernamentne psują ogól postaci czy histori..

Dlatego u mnie ta skwaszona mina...

(A)nonim

Bo wiesz Mel reaktywacje i zmiany trzeba zrobic w dobrym stylu (czyli tak jak to robią w Ultimate). To czy nam to wychodzi to inna sprawa.
Stwierdzam ze Jokera najlepiej zostawic jako niewiadomą, to najmniej odbiera tej postaci.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Niemniej wypadaloby dac chociaz jakieś minimalne wyjaśnienie, czemu taki kolorek skóry i wlosów posiada..
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Hmm.... Aby dodac mu pozorów realizmu, których zabraklo m.in. w Spiderman Ultimate?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

(A)nonim

Rozwi?. W US akurat dzieki wyjaśnianiu realizmu nie brakuje. A brak przeszlości Jokera to wynalazek typowo DC'owski.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Tzn. uwazam, ze faktycznie dobrym pomyslem jest rozwiniecie tematu "początków" Jokera-czyli nie przeszlości czlowieka, który sie nim stal, a zaczątków jego przestepczej kariery, wytwarzanie Smilexu... Coś w tym guście, miast powtarzac ten nieszczesny wypadek w zakladach chemicznych.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Huntersky

Realistyczny origin Jokera...no nie przychodzi mi na myśl nic innego, jak malujący sie wariat i terrorysta, który zamiast smilexu uzywa noza do robienia ofiarom uśmiechu. I zamiast chemikaliów, mozna by wprowadzic konfrontacje Joker vs Batman, w której tej pierwszy dostaje sierpowego po twarzy szpikulcami na rekawicach, co ko?czy sie...wiadomo. Permanentnym uśmiechem. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

kelen

Czyli cos jak polaczenie aktualnego originu Jokera i jego zachowania z TDK? :P

(A)nonim

Grim to samo u mnie, pokazanie pierwszej akcji Jokera jak najbardziej.
Huntersky, tez o tym myślalem, z tym ze ja bym to troche zmienil pre-Joker ma rozciete usta z jednej strony (czy to z powodu Batarangu, kolców, czy nawet nie Batmana, niewazne), ale wlaśnie mu odbija i docina sobie uśmiech z drugiej strony.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

Albo jeszcze lepiej: Joker nie pozwala, zeby zagoily mu sie policzki i co jakiś czas na nowo je sobie rozcina. I nie uzywa szminki - czerwony uśmiech tworzy zaschla krew...
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Grim Knight

Jezu, czlowieku, bez przesady- taki hardcore nie jest nawet w stylu Jokera.

Poza tym, on kocha teatr, wiec kosmetyki są wskazane.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Huntersky

Jaki hardcore? Koleś jest po prostu świrem i tyle. Zresztą w komiksie nie musi to bezpośrednio pokazane. Ty chcialeś Rachel udlawic rozpylaczem ze smilexem, wiec mi nie mów o hardcorze.  :)
Aha, to jest Ultimate, wiec nie musi kochac teatrów.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Grim Knight

O, tutaj to byś go skrzywdzil mocno i odebral mu mase atutów, chociazby karty :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Huntersky

No chyba, ze chodzilo Ci o teatralnośc dziala? i bycia, a nie zamilowanie do teatru jako takiego. Az takim sadystą nie jestem, zeby go tego pozbawiac. ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford