Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Muzyka

Zaczęty przez Funky, 23 Czerwiec 2008, 14:54:45

Chibi

Cytat: Grim Knight w 11 Lipiec  2008, 13:50:35
Nckelbacka ostatnio wciąz slucham trzech kawalków:
"Hero"
"Savin me"
"If everyone cared"

fajne utwory, jednak ja uwazam, ze najgenialniejszym utworem jest animals :D
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Funky

#31
Sabaton - Metal Crue

Kolejny świetny kawalek mojej ulubionej kapeli. Tym razem jest to hold dla innych metalowych zespolów. W tym roku, a konkretniej w pa?dzierniku Sabaton przyjezdza do naszego kraju. Bedą grac w Warszawie i Krakowie, cholera gdyby tylko grali w Trójmieście napewno wykupilbym bilet...

Grim Knight

Dzisiaj odbylem pogawedke z pewnym (bylym) metalem, który stwierdzil, ze juz nie slucha rocka i metalu, bo kazdy teraz tego slucha, a zwlaszcza dzieci emo. Na moją odpowied?, ze slucham tego, co lubie, a nie na sile doklejam sobie indywidualnośc, dowiedzialem sie, ze do tego sluzy muzyka. Ciekawe...
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

wlasciwie, nie ze sie czepiam, ale ten byly metal sam zaprzeczyl swoim slowom  ....
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Grim Knight

Dokladnie tak.

Jednak i tak uwazam za idiotyzm jego postawe- silenie sie na indywidualizm poprzez sluchanie muzyki.... Ech, Hipsterzy.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

popieram Grim... Muzyka powinna byc odskocznia, czymś co pozwala sie wyluzowac... trzeba spojrzec prawdzie w oczy... ja w ''sileniu sie na indywidualizm'' widze chec szpanowania i zal mi ludzi którzy to robią
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Grim Knight

Przebywając na wakacjach, mam nieprzyjemnośc byc narazony na ciągly atak moich uszu przez muzyke elektroniczną w postaci techno, dance'u, house;u czy czegoś tam jeszcze i ze smutkiem zauwazam, ze ta muzyka w zaden, absolutnie zaden sposób do mnie..... za malo powiedziane, ze nie przemawia. Po prostu rani moje uszy.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

ja   wychowalam sie na techno i metallice wiec przywyklam i lubudubu mi nie przeszkadza xD
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Grim Knight

Ja na disco polo :D

Co wiecej, wiele mu z swoim zyciu zawdzieczam :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

disco polo zyje i ma sie dobrze xD co wiecej, podobno era dp wraca :d
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Grim Knight

Wystarczy przejśc sie na dwa czy trzy wesela :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Chibi

wystarczy iśc na pierwszą lepszą dyskoteke xD
czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Funky

To prawda Disco-Polo trzyma sie mocno, szczególnie w mniejszych miasteczkach. Obecnie zespoly te nabraly jakiejś oglady to mimo ze udają wielkich hip-hopowców i metroseksualistów to wciąz jest to ta sama wiejska i prywmityna muzyka. Jak ktoś sobie chce poprawic humor to wystaczy sobie wyszukac na YouTubie teledyski z lat 90. Ubaw po pachy :D

Chibi

czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w bladym świetle księżyca?

Grim Knight

Swego czasu sluchalem kapeli o nazwie "Toy Box". Nazwa nad wyraz trafna, bo przypomnialy mi sie przy jej d?wiekach rozliczne kinderbale w przedszkolu i w pierwszych klasach podstawówki :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."