Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Mój nick !?

Zaczęty przez Maxie Zeus, 22 Maj 2008, 23:20:47

van hellsing

van - od ruuda van nistelrooy'a-mojego ulubionego pilkarza
hellsing- od mojego ulubionego serialu animowanego
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

Grim Knight

I calkiem przypadkiem wyszlo z tego nazwisko znanego z powieści Stokera wampirologa?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Oj Grim...Jedna literka robi róznice :D
O ile pamietam ten wampirolog nazywal sie van Helsing...

Grim Knight

"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

van hellsing

ja bym to nazwal zbiegiem okoliczności
When where you run, when where you hide, I'll see that place through from your eyes
Who will survive, let's get in on and find it out

Hunter

A ja to sie tak nazwalem bo kiedyś tam myślalem o takiej postaci  jak Hunter lecz nie doko?czylem jej. No ale nick zostal.

MJ

A cyfry to wiek data urodzenia? Czy tak sobie wymyślileś?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Silent Dark

To juz wiemy dlaczego twoje posty są takie a nie inne ;) a co? nazywasz sie Maciek?

codic

#23
na imie mam Konrad, a nick jakos tak wymyslilem jak pierwszy raz zakladalem konto na jakims forum ;)
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Mihcim

a moj nick to jest swietna historia i dziekuje mojemu najleprzemu Przyjacielowi za ten nick i mojej mamie ;)
Mialem 8 lat i moj przyjaciel Kolowroteq pokazal mi swietna gre MMORPG Runescape
i nie mielismy dla mnie nicka Kolo zaproponowal Minich moja mama Ciemna masa.Komibonwalismy godzine wkoncu kolo krzyknal Mihacim a moja mamusia poprawila na Mihcim i tak juz zostalo, wszyscy na mnie od tamtej pory nazywaja Mihcim

vincent

vincent vega, pulp fiction ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

naz_

Panie Vincent pozdrawiam, wielbię ten film bardziej niż moją stara :D

naz_ to w sumie skrót od "nazriel" co znowu jest zapożyczone z książeczki której tytułu już dzisiaj nie pamiętam.
"-To, co mogę uczynić ze sobą, zależy tylko ode mnie. Nie mogę być pewny tego, co zależy od wroga." - sun tzu

vincent

Również pozdrawiam i witam na forum naz ;)
Tarantino rlz.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

kozio

Tak krótko mówiąc, to moja ksywa pochodzi od mojego znaku zodiaku. Poza tym, wielu twierdzi, że jestem podobny do kozy, no i mam wiele wspólnego z koziołkiem matołkiem:P
Batman is a legend, but the legend will never die!!

heros65

Więc to wszystko było tak.Każdy w mojej klasie wie że lubię komiksy i bohaterów.I pewnego dnia na J.P mieliśmy temat o herosach.Ja oczywiście przez całą lekcje o nich opowiadałem.
Na W-F gdy graliśmy w nogę jedna dziewczyna mówiła do mnie przez cały mecz
"Heros podaj" i tak to się wzięło.Chociaż w szkole na mnie mówią:
-Dymek
-Gałacz
-Sowa
-Muminek
To najbardziej podobał mi się Heros,a 65 tak sobie przygarnołem.