Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Scenariusz do....gry

Zaczęty przez Adriann, 18 Styczeń 2011, 17:11:16

Adriann

To pytanie nie pasuje do żadnego z działów chyba więc napisałem tutaj.
Pytam narazie hipotetycznie,który z komiksów czy opowieści o batmanie wg was najbardziej nadawałby się na scenariusz gry,najlepiej coś...wmiarę realistycznego jeśli można.
Dziękuję za uwagę.

ps:jeśli jednak ten temat pasuje do innego działu to proszę o przeniesienie

Altair

Do "Ogólnie o Batmanie" proponuję ;)

Drawski

Raczej nie przebije autorytetu moderatora, ale ja osobiście bym propował skierowaniem tegoż tematu do działu z grami o Batmanie. Dobrym materiałem na gre jest moim zdaniem "Batman vs. Predator", jako świetne komiksowe s-f.

Adriann

Bo majstruję małą platformówkę,coś bardziej...realistycznego szukam,fabuła byłaby najważniejsza.

Drawski

#4
W tym wypadku - "Dark Knight, Dark City" (Mroczny Rycerz Mrocznego Miasta) z występem Riddlera! Świetny komiks detektywistyczny który został również wydany przez TM-Semic na naszym polskim, wtedy bardzo okazałym rynku komiksowym ;). Jeżeli chodzi o dostępność to BATMAN 8/1991. Jeżeli chcesz to zapraszam na PW w celu znalezienia wersji elektronicznej (legalnej droga administracjo BC!) jeżeli nie posiadasz.

Adriann

No niestety nie mam wcale komiksów z gackiem..
Dlatego zgłaszam się do was,chciałbym przede wszystkim skupić się na przerywnikach filmowych,tak więc jeśli ktoś ma komiks o którym marzy by został zekranizowany to proszę pisać,może nie będzie to jakaś super wersja porównywalna do np.TASa ale zawsze to coś.

Deuce

Do gry ?wietnie pasowa?aby tryolgia Knight -fall, -quest, -send. Nie wiem czy gra?e? w The Death And Return Of Superman, ale gra mog?aby by? zrobiona w podobnym stylu. Najpierw Bruce'em ?apiemy uwolnionych szale?ców z Arkham, nast?pnie Jean Paulem pokonujemy Bane'a, aby na koniec znów wcieli? si? w Wayne'a w starciu z Valleyem.
To bardzo lu?ny pomys?, ale w tak? gr? zagra?bym z wielk? ch?ci?.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

(A)nonim

Knightfall to ?wietny pomys?, ja bym jeszcze doda? Robina, da? kilka misji Azraelowi (z coraz lepsz? zbroj?), trening Bruce'a powracaj?cego do zdrowia i dopiero jego konfrontacj? z Azraelem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Adriann

Ooo,to jest dobrzy pomysł,o tej historii słyszałem wiele razy,ma ktoś może dostęp do wersji elektronicznej?:D

(A)nonim

#9
Regulamin ujawniania takiego dostępu zabrania, musisz sobie sam poradzić.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Adriann

Szkoda..to poszukam,a narazie ma ktoś jeszcze jakieś propozycje?

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Adriann

Myślałem jeszcze nad nową historią jeśli nie znajdę nic ciekawszego,bo chciałbym żeby znalazły się tam przede wszystkim takie postacie jak Joker,Bane,Black Mask
Ale to się jeszcze zobaczy :)

(A)nonim

Dobrym pomys?em b?dzie jeszcze No Man's Land, okres po trz?sieniu ziemii w Gotham, kiedy miasto zosta?o odci?te od reszty USA. Ci co zostali musieli sobie radzi? w postapokaliptycznych warunkach. Czyli równie? Batman, jego sprzymierze?cy i przeciwnicy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.