Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

Q

O to i DragonBall Z - Saiyan Saga (DBZ Live Action Trailer)

DragonBall Z - Saiyan Saga (DBZ Live Action Trailer)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

jakura

Fajne, ale jednak jestem zdania, że DB w wersji innej niż kreskówkowa nie będzie miało tego klimatu co oryginał:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Q

15 marca o 21:30 "Dragonball: Ewolucja" na Polscacie - kto nie widział będzie mógł się przekonać co Hollywood zrobiło z DB.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

blackout

Jako? pod koniec marca pojawi si? po latach pierwsza kinówka czyli DB: Battle of gods :) Wystarczy wej?? na yt by si? zapozna? z ubogim trailer'em.
Akcja dzieje si? par? lat po zako?czeniu Z. Ca?kiem prawdopodobne, ?e jest ona w 'continuity' Z ale nie w syfiastej continuity GT. Zatetm mo?na traktowa? to tak jakby GT si? nigdy mia?o nie wydarzy? i ten film to zako?czenie Z :) A i sam Akira przy tym robi wi?c mo?na si? spodziewa? czego? naprawd? dobrego i na poziomie :)

Leon Kennedy

Cytat15 marca o 21:30 "Dragonball: Ewolucja" na Polscacie - kto nie widział będzie mógł się przekonać co Hollywood zrobiło z DB.

O matko po 100 kroć odradzam!!

Anonimowy Grzybiarz

Najnowsza kinówka wypada całkiem nieźle na tle pozostałych. Bliżej jej do klimatu pierwszego Db niż Zetki. I choć przeciwnik jest bądź co bądź dziwny, a niektóre rozwiązania fabularne (nowy poziom Super Saiyana) mnie nie przekonują, to dobrze się to ogląda. Zapraszam do recenzji:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2013/09/358-dragon-ball-z-battle-of-gods.html

Leon Kennedy

No właśnie kumpel mnie wczoraj uświadomił! Jakoś mam pecha do kinówek, ale tej za nic w świecie nie przegapię!! Zarówno czas akcji, jak i czas produkcji bardzo zachęcające.

A to robił Toriyama?

Cytatjednak powinna usatysfakcjonować wszystkich miłośników twórczości Akiry Toriyamy (który brał udział w produkcji filmu, co wyraźnie jest odczuwalne).

Hehe, dzięki :)

Leon Kennedy

Po pierwszej kinówce od Toriyamy, dostaliśmy drugą "Resurrection of F", która już wkrótce powinna być dostępna... A już w lipcu dostaniemy nową serię!! Toriyama w pełni zaangażowany, a czasowo będzie zaraz po Buu, oczywiście! Jej tytuł brzmi "Dragon Ball Super"! Jego emisja ma się rozpocząć już w lipcu!

http://www.ppe.pl/news-35425-powrot_do_korzeni__serial_anime_dragon_ball__super_zapowiedziany.html

PS: Pewnie już większość wie, ale i tak warto to odnotować ;D

Leon Kennedy


Anonimowy Grzybiarz

A ju? w niedziel? ameryka?ska premiera najnowszej kinówki "Ressurection 'F'", wi?c wreszcie b?dzie mo?na obejrze?.

Pono? nowe anime neguje ostatnie 2 filmy kinowe, czyli "Battle of Gods" te?, aczkolwiek bohaterowie tam wyst?puj?cy (Bills) pojawiaj? si? w anime - dostaniemy alternatywne wersje pe?nometra?owych filmów, czy fabu?a zostanie po prostu rozszerzona i rozci?gni?ta na wiele odcinków?

Pierwszy epizod bardzo ustanawiaj?cy - pokazuje rodzin? Goku, ma?o si? dzieje. Drugi b?dzie analogiczny o Vegecie (tytu?: Vegeta na rodzinnej wycieczce...  na pewno b?dzie zachwycony :D ), b?d? ogl?da? z sentymentu, cho? brakuje mi francuskiego dubbingu z RTL7 ;)

Leon Kennedy

Anime ma się dziać pół roku po pokonaniu Majin Buu, a następnie dojdzie czasowo do tych dwóch kanonicznych filmów kinowych.

Cytat
Pierwszy epizod bardzo ustanawiający - pokazuje rodzinę Goku, mało się dzieje. Drugi będzie analogiczny o Vegecie (tytuł: Vegeta na rodzinnej wycieczce...  na pewno będzie zachwycony :D ), będę oglądał z sentymentu, choć brakuje mi francuskiego dubbingu z RTL7

Można było się spodziewać, że pierwsze odcinki będą tak trochę o niczym, ale w ogóle mi to nie wadzi ;D
Zaś od francuskiego dubbingu wolę jednak japoński :D A z sentymentu czy nie... to jaram się jak młody bachor :)

LelekPL

Ja też bym wolał francuski dubbing. Pierwszy odcinek dupska nie urywa, ale nie jest tragiczny. Można się było spodziewać spokojnego wstępu. Wiadomo, że ta seria lubi STRASZNIE długo budować historię.

Leon Kennedy

CytatJa też bym wolał francuski dubbing

Rozumiem sentyment, ale chwila z oryginalnym dubbingiem robi swoje ;). A swoją drogą to wersję ocenzurowaną też byście bardziej woleli?  :P



LelekPL

Tutaj mógłbym nawiązać do pierników i wiatraków ale chyba już nie muszę ;)

Leon Kennedy

#494
Wiatrak to by mi się w sumie przydał ;D Ale spokojnie może będzie kiedy DBS po francusku :)

Post Merge: 09 Lipiec  2015, 15:03:31

Pierwszy epizod nowej serii bardzo przyjemny i spokojny. Wręcz idealny jak na pierwszy odcinek po tylu latach. Pokazano równierż dość sporo postaci, a następny odcinek zapowiada się mega zabawnie... Vegeta z rodziną na wakacjach :)