Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Brotherhood of the Bat (Bractwo Nietoperza)

Zaczęty przez Maxie Zeus, 24 Kwiecień 2008, 17:52:07

Leon Kennedy

Wesołego! Dzień Batmana to nie w kij dmuchaj czy jakoś tak  ;)

Doctus

Wzajemnie panowie. Chociaż szkoda że Lelek nie ogląda w dniu Batmana tych lepszych filmów - od Burtona.

A chyba sam sobie zrobię Batmanowy dzień. Z okazji dnia Batmana. Trochę spóźniony, ale co tam. Jutro (w sumie to dziś w dzień) przeczytam sobie trochę komiksów z Gackiem. Filmu nie włączę żadnego, bo kurczę ja je na pamięć już znam. Nawet animacje. Ba, animacje nawet trochę bardziej, bo jestem animowanym świrem, i uwielbiam to medium. Nie mogę się doczekać animowanego Gotham w świetle lamp gazowych. Po tyn okropnym filmie z Harley Quinn raczej gorzej być nie może. Może z tej okazji zostawię kilka postów na forum na temat rzeczy które przeczytałem/obejrzałem.

LelekPL

Cytat: Doctus w 13 Październik  2017, 02:18:43
Wzajemnie panowie. Chociaż szkoda że Lelek nie ogląda w dniu Batmana tych lepszych filmów - od Burtona.
Niepopularna opinia to słaby baiting :P Ale spokojnie, filmy Burtona sobie też powtórzyłem. Schumachera też. Oba nadal gorsze od trylogii, ale nadal bardzo przyjemne,

Doctus

Ja te? sobie od?wie?y?em ostatnio Gacki Schumacheta na Netfliksie (to skandal, ?e jest tam Powrót Batmana a nie ma Batmana tak swoj? drog?). Nadal tak samo fajne i kiczowate. A B&R to nawet w polskim dubbingiem widzia?em, i stwierdzam ?e Andrzej Ferenc jest lepszym Batmanem od Clooney'a :P

LelekPL

Teraz sobie zdałem sprawę, że nie obejrzałem filmu z Westem, a w tym roku wypadało chyba najbardziej ten obejrzeć. No cóż, może w pierwszą rocznicę śmierci.

LelekPL

To się pochwalę Bractwu...

Wczoraj poślubiłem wybrankę mojego życia. W końcu jesteśmy oficjalnie i w przeciwieństwie do Batmana nie zostawiła mnie w dniu ślubu ;)

Jak będzie kiedyś jeszcze dzień Batmana to nie omieszkam się jej zabrać. Również jest fanką trylogii Nolana, a w święta nadrobiła ze mną Powrót Batmana.

Także ten, spełniają się moje wszystkie moje marzenia się spełniają!

Juby

#96
Po pierwsze, szczere gratulacje i najlepsze życzenia na nowej drodze ;)

Po drugie, chyba jeszcze cię trzyma po weselu, jak tak czytam twoje posty. ;D

Mr.G

Również gratuluję. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - niech Wam nie zabraknie w nim frajdy i pasji ;]

Leon Kennedy

LelekPL gratule!!! To był na pewno spory krok do przodu w Twoim i jej życiu. Gromadki dzieci życzę. Może jakieś Batmanowe imię? ;D

Johnny Napalm

Lelek, spóźnione gratulacje. Wszystkiego najlepszego dla Was na nowej drodze życia.

Leon Kennedy już Wam wszystko ładnie zaplanował.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Dziękuję za miłe życzenia. Mam nadzieję, że kiedyś Wam ją przedstawię.

Funky

Wszystkiego najlepszego tobie i twojej żonie. Samych szczęśliwych chwil i romantycznych uniesień :)

LelekPL


Johnny Napalm

O choooleraaa! Ale jazda! Prawdziwe złooo... A przekazać takie maseczki do szpitali lekarzom, to wszyscy pacjenci pouciekają.  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

No maska zajebista 😍 Nam tu wirus szaleje, a u mnie czekamy na narodziny pierwszego dziecka. Będę miał synka i to jeszcze w tym miesiącu.