Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Punisher (filmy i serial)

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:54:27

Q

Trzecie podejście do filmowej adaptacji przygód Punishera. Tym razem w tytulową role wcieli sie znany z serialu "Rzym" Ray Stevenson. Rezyseruje Lexi Alexander na podstawie scenariusza autorstwa: Matthew Holloway, Art Marcum, Nick Santora, Kurt Sutter i Lexi Alexander.

Prowadzący swoją jednoosobową wojne na świecie ze zorganizowaną przestepczością, bezwzgledny straznik-bohater, Frank Castle kieruje swój wzrok na szefa mafii, Billy'ego Russo. Po tym jak Russo zostal strasznie oszpecony przez Castle'a, rozpoczyna on realizacje planu zemsty pod nowym pseudonimem - Jigsaw. Z "Punisher Task Force" na jego tropie i z FBI, które nie jest wstanie zając sie Jigsawem, Frank musi stawic czolo strasznej armii, którą z rekrutowal Jigsaw, zanim wiecej jego zlych czynów pozostanie nieukarana.


Obsada:







Ray Stevenson - Punisher
Domic West ("300") - Jigsaw
Wayne Knight ("Nagi Instynkt") - Micro
T. J. Storm ("BloodRayne") -  Maginty
Dash Mihok ("Kiss Kiss Bang Bang", "Pojutrze") - Detektyw Martin Soap
Colin Salmon ("Śmierc nadejdzie jutro", "Deklaracja") - Agent Paul Budiansky
Doug Hutchison ("Jezioro Salton") - Loony Bin Jim

Wedlug ostatnich zapowiedzi film bedzie nakrecony w mocnej kategorii R


Zdjecia z planu: http://www.punisher.batcave.in5.pl/film/index.php?id=punisher2_galeria_2
Aktualne informacje i szczególy o filmie na stronie www.punisherzone.prv.pl  
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Oby film przypominal gre komputerową i zeby byl brutalniejszy od poprzedniego. Mówiąc o grze chodzi mi o motyw "przeslucha?".

Breja

A mi sie wydaje, ze moze z tego wyjśc kolejna stracona szansa na filmowego Punishera. Nowy, mniej znany aktor, nowa obsada, nowy rezyser nie wrózą dobrze tej serii. Szkoda, ze Tom Jane juz nie gra Franka.

Q

Tom Jane równiez nie byl bardzo znanym aktorem, a udzial Raya i brak wielkich nazwisk, moze wyjśc filmowi na dobre.

Efekt poprzednich twórców nie zadowolil wszystkich, wiec czemu nowa ekipa nie ma spóbowac, zwlaszcza ze Frank zasluguje na dobry film.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

#5
Film oglądnę z milą checią. Jednak ciągle jestem zly, że w roli Punishera nie zobaczymy już Jane'a, który w moim odczuciu byl świetnym Punisherem. Co do zdjeć, to jak na razie nie są one jakieś powalające. Mimo wszystko jestem dobrej myśli ;).

(A)nonim

Stary Punisher byl świetny ten nowszy to totalna porazka, na kazdym kroku, zal glównego aktora ze musial w czymś takim grac. Mam nadzieje ze z tego wyjdzie coś lepszego bo tej postaci sie to nalezy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatStary Punisher byl świetny

Mowa o tym z Lundgernem? Bo ten film to byla dopiera mega porazka... az zal bylo na to patrzec.

Mr.G

Ze zdjec widac juz, ze bedzie film brutalniejszy od poprzednika. Chociazby patrząc na tą egzekucje w ciemnym zaulku.

Marquss

Zaje*iście go ustylizowali takiego filmowego Punishera chialem zobaczyc kiedy pierwszy raz ujrzalem mściciela w Spider-Manie. Daje zielone światlo. Popatrze poczekam i potem ponarzekam. :P 

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

sasky

Zepsują film zmianą aktora.

Marquss

Nie. A wiesz dlaczego?? Bo po ostatnim Punisherze nie da sie niczego zepsuc. :D (No chyba ze bedzie chodzil w rózowej koszulce, bedzie gejem i strzelal pistoletem na wode :P) A tak wogule to mi sie podoba zmiana aktora, chociaz to sprawdzimy dopiero po obejrzeniu filmu, ale jak narazie z fotek mozemy wywnioskowac ze jest bardziej mroczny, a to dla filmu bedzie dobre, poniewaz nie bedzie to (moze) film dla zjadaczy popkornu tylko dla fanów (w co wierze po ostatnim filmie, bo moze sie zmobilizują).

Q

Premiere filmu przesunieto na 5 grudnia 2008.

Tymczasem w kwietniu po premierze w TVN "Batman Begins" i po zblizającej sie premierze w Polsacie "Spider-Mana 2", czekac nas jeszcze bedzie premiera (21.04.2008 Polsat) "Punishera" z 2004 roku.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mr.G

Czy ten 5 grudnia to premiera zarówno ameryka?ska, jak i polska?