Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Xbox360 vs PlayStation3

Zaczęty przez Rexio, 29 Październik 2011, 09:19:03

Rexio

Witam, zastanawiam si? nad kupnem konsoli, i zupe?nie nie mog? si? zdecydowa?. Kumple z klasy wr?cz wychwalaj? Xbox'a i twierdz? ?e PS3 to ju? prze?ytek,nie wiem tylko jak to dok?adnie jest z tym abonamentem, mówili mi ?e mog? kupi? ta?sz? wersje Xboxa bez dalszych op?at. Je?li kto? ma wa?ne aspekty dlaczego jedna konsola jest lepsza lub gorsza od drugiej niech napisze swoj? opinie i spróbuje mi sprecyzowa? któr? op?aca si? kupi? bardziej.

kelen

Ja bym się przede wszystkim przyjrzał bibliotece gier i kupił tą, która ma dla Ciebie ciekawsze exclusivy :)

Rexio

Przyjrzałam się temu już na samym początku i szczerze powiem że to też mi nie zbyt pomogło, bo taki gry jak Mortal Kombat, Teken, Batman Arkham City, Fifa, Assasin Creed, czy nawet Crysis albo call of duty jest wydawane na obydwie kosole.

Adolf

Ostatnio kupiłem PS3 i nie wiem jak się ktoś jeszcze może zastanawiać nad Xpudłem mając taką bestię... Czarnula to same plusy:
- wi-fi - zaskoczyło mnie na starcie łącząc się z mym routerem
- blue-ray
- darmowa zabawa w internecie
- mocarne exclusivy (GoW3, GoW: Collection v.2, Heavy Rain, Infamous 1 i 2, Killzone 2,3, Uncharted 1,2,3, GT5, i wiele innych)
- DC Universe Online za free już niedługo!
- pojemne dyski twarde
- PS Home (dodatkowy bajer, ale zawsze)
- bezprzewodowy pad (w Xpudłach podobno też, ale w tych droższych)
- mniejsza szansa, że mi padnie... dużo mniejsza :P
- Sony nie porzuca swych konsol gdy wchodzi następca

Na minus tylko dam brak kompatybilności z PS2.

Żeby być obiektywnym trzeba też powiedzieć o plusach Xpudła:
- jakieś tak exy: Alan Wake, Halo 3, Forza...
- kinect (fuj:P)
- no i nie wiem co jeszcze dodać :P

Juby

Nie posiadam, ale jestem w podobnej sytuacji co ty Raxio i już od wielu tygodni wiem, że bezapelacyjnie wybiorę PS3!

Hydro

It's a funny world we live in.

Sky.ann

posiadam obie konsole i szczerze nie umiem wybrać która lepsza , ale częściej gram na Xboksie

Adolf

Xbox do piratów, a PS3 do gry w sieci?

TheBeatles

PS3 też złamali. A najczęściej piraci się na PC. Ten temat nie ma sensu bo dokładnie to samo było już w temacie o konsolach a niedługo temat będzie służył tylko do hejtowania konsoli której się nie ma

Adolf

Na nowym sofcie sie nie pogra w piraty. A zeby wejsc do neta to trza miec nowy...

lady_ozzy

Cytat: Adolf w 29 Październik  2011, 12:20:37
- bezprzewodowy pad (w Xpud?ach podobno te?, ale w tych dro?szych)

Radze si? doedukowa? w tej kwestii... Nie s?ysza?am, ?eby w Xbox'ie by?y przewodowe pady.

Obie konsole maj? swoje plusy i minusy. Kiedy? by?am jak najbardziej za xbox'em ale teraz kiedy od d?u?szego czasu mam obie konsole nie widz? ró?nicy. Obie maj? swoje exclusiv'y i obie s? fajne.
Co do ich awaryjno?ci... wszystko zale?y od ntensywno?ci u?ytkowania
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

franek

Ja słyszałem że konsolowcy wyśmiewają graczy PC-towych i mówią że PC to przeszłość. Otóż nie PC będzie na zawsze. Są gry robione na konsole i na PC. Jedne lepsze, drugie gorsze. Mój wujek jest graczem i gra na PC i owi że za Chiny nie kupi konsoli, PC jest wielofunkcyjny a konsole tylko do grania.


Show Must Go On!!!

Adolf

CytatRadze si? doedukowa? w tej kwestii... Nie s?ysza?am, ?eby w Xbox'ie by?y przewodowe pady.

Moja droga, kiedy? my?la?em nad kupnem puszki i pami?tam, ?e by?y dwa wersje, jedna ta?sza, nie mia?a dysku i mia?a w?a?nie przewodowy pad. Je?li co? si? zmieni?o to sorry, w ka?dym razie przewód mia?.

CytatCo do ich awaryjno?ci... wszystko zale?y od ntensywno?ci u?ytkowania

No to XPud?o nie jest przez Ciebie a? tak cz?sto u?ywane :P Kumpel, który mia? Xpud?o i musia? je 3 razy oddawa? do serwisu w ci?gu 2 lat, po nabyciu PS3 stwierdzi?, ?e X to by? b??d. I to on mnie zarazi? PS3. Chwa?a mu za to.

Angel of Death

Cytat: franek w 30 Październik  2011, 16:57:24
Ja słyszałem że konsolowcy wyśmiewają graczy PC-towych

I na odwrót  ;)

Jeśli już miałbym wybierać pomiędzy Xbox360 a PlayStation3 na tą chwile, to albo bym wstrzymał i poczekał na konsole następnej generacji albo zdecydował się na PlayStation3. Konsola Sony jest moim zdaniem mniej awaryjna i pozwala grać po sieci za darmo ( w przypadku Xbox360 trzeba wykupić pakiet za 250 za rok).
It's a bird ... no, it's a bat!

franek

Mnie jakoś nie ciągnie do konsol mam PC, gram w absolutne klasyki "Prince of Persia (1990), Wolfenstein 3D (1992), Another World (1992) czy Mortal Kombat 4"

Mogę dodać że jedyną świetną konsolą którą polecam jest PEGAZUS!!! Nieśmiertelna "Contra czy Super Mario Bros." to bezapelacyjne hity konsol (MArio jest najlepszą grą video w "Księdze Rekordów Guinessa")


Show Must Go On!!!