Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sport

Zaczęty przez Leon Kennedy, 21 Styczeń 2008, 16:29:40

LelekPL

dobrze powiedziane batek... jakoś tez nikt nie zarzuca asystentom, ze Roger byl na ewidentnym spalonym :P Pamiec polaka bardzo uboga. I nie chce tu tez twierdzic, ze sedzia nie zawinil, bo tak bylo, a i momentami nawet nie?le graliśmy (gdyby nie pierwsze 30 minut to graliśmy nawet dobrze), ale... wynik 1:0 i tak nas tak dobrze nie urządzal po zwyciestwie Chorwacji, a Austria to przeciez bardzo slaby przeciwnik. Po drugie Polacy bo kto jak kto (grają z gospodarzem 3 raz w grupie) powinni wiedziec, ze jest niepisana zasada w stosunku do gospodarzy i takie mecze trzeba wygrac pewnie (podobnie jak w Boksie wygrac z mistrzem). Szacunek wielki dla Boruca i tylko ze wzgledu na niego zaluje, ze stracil czyste konto. Pozytywnie jeszcze: Krzynówek, Saganowski, troche Smolarek, zewlakow i Roger

Ale tez nie róbmy z tego wielkiego halo... to apel do kibiców! Troche zdrowego podejścia do tego, bo w ko?cu to tylko sport (i to nienajciekawszy), a porównania meczu Polska-Niemcy do 15 lipca 1410 to nie tylko nieporozumienie ale i glupota. Szanujmy sie troche, mierzmy sily na zamiary i wyciągajmy wnioski, zeby potem ludzie którym jest to obojetne mogli wieczorem spokojn ie chodzic po ulicy, a przystanki autobusowe byly nienaruszone. Bo gospodarka światowa po tym meczu nie padla i nikt na boisku nie ginie... lepiej zeby tez nikt nie ginąl po tych meczach :P

Leon Kennedy

Z tym ewidentnym spalonym to przesadazasz. Italia zagrala świetny mecz... zabraklo tylko troche szcześcia. Ale z Francja wygrają i awansują.

Posted on: 14 Czerwiec  2008, 14:16:16

 Wspanialy mecz zagrala wczoraj Italia dając szczeście milion osób na tym świecie :). Italia to wspanialy zespól, który rozkreca sie z meczu na mecz i to najbardziej widac na tym turnieju. Teraz czas na Hiszpanie szkoda, ze bez Pirlo, ale damy rade :).
Posted on: 18 Czerwiec  2008, 16:04:47

 Wczoraj odpadla Italia po rzutach karnych :'(. Wielka szkoda :-[. Najwiekszym przegranym tego turnieju jest zdecydowanie trener Donadoni, który ?le przygotowal reprezentacje do tego turnieju i na dodatek brakowalo mu wyczucia co do zmian. Szkoda, ze zniszczyl wszystko to co zbudowal Lippi. Zatem dziekuje ci Donadoni i zegnamy ;). Czas na kogoś lepszego na to stanowisko. Mancini?
Posted on: 23 Czerwiec  2008, 10:27:01

 Francesco Totti rozwaza mozliwośc powrotu do Reprezentacji Wloch!!!!!!!!!!!!!!

Funky

CytatZaplanowana na najblizszą sobote i niedziele druga kolejka pilkarskiej ekstraklasy nie odbedzie sie. Mamy nadzieje, ze rozgrywki rozpoczniemy w przyszlym tygodniu (9-10 sierpnia) - poinformowal prezes Ekstraklasy S.A. Andrzej Rusko.

Rada Nadzorcza Ekstraklasy SA opowiedziala sie takze za utrzymaniem dotychczasowej formuly rozgrywek pilkarskiej ekstraklasy, z udzialem 16 druzyn.

REKLAMA    Czytaj dalej






W przyjetej jednoglośnie uchwale Rada Nadzorcza podkreślila, ze w świetle przepisów zmiana liczby druzyn z 16 do 18, co rozwazal Polski Związek Pilki Noznej, nie jest mozliwa bez zgody Ekstraklasy SA.

Ekstraklasa SA przeprowadzila analize konsekwencji prawnych i ekonomicznych ewentualnego powiekszenia ligi. Bilans okazal sie zdecydowanie niekorzystny. Jak ocenila Rada Nadzorcza, zwiekszenie liczby druzyn do 18 mogloby skutkowac: mozliwością zaistnienia sporów, destabilizacją budzetów i pracy organizacyjno-sportowej w klubach oraz utratą wiarygodności Ekstraklasy S.A. jako spólki zarządzającej ligą zawodową.

www.wp.pl

Cholera teraz kibice przez nieudolnośc leśnych dziadków z PZPN-u muszą obserwowac taki cyrk...

Firm

UEFA w tym roku byla tragiczna.

why-so-serious

Ja w piłce nożnej kibicuje Chelsea i Lechowi Poznań a z repezenacji to Brazylii i Argentynie
Jeśli jesteś w czymś dobry NIE rób tego za darmo

Altair

Moimi ulubionymi dyscyplinami sa p.nozna i siatkowka.W noge gram swietnie (perfekcyjnie wykonuje wolne bezposrednie) a w siatke gram dobrze ze wzgledu na wzrost-180 cm :P Moje ulubione kluby to:
Man Utd.
Ac Milan
Fc.Barcelona Lech Poznan
i Chelsea,ulubieni zawodnicy: Artur Boruc,Ebi Smolarek,Roger,Beckham,Rooney,Lampard i moj wzor Kuba Blaszczykowski.Nie mam ulubionego zespolu siatkarskiego,a jedynie kibicuje Polakom.

why-so-serious

A moim ulbionym klubem siatkarskim jest w PLS Skra Bełchatów a w PLK BKS aluprof bielsko-biała                A moim ulubionym zawodnikiem piłkarskim jest Petr Cech(od tego mam prezwisko Piter
Jeśli jesteś w czymś dobry NIE rób tego za darmo

Leon Kennedy

W Aluprofie to ja miałem kiedyś pracować ;). A siatkówka to nuda tak duża jak piłka ręczna ;). Ludzie już wkrótce rusza LM!! Jak tam wasze typy? Kto wyjdzie zwycięsko z rywalizacji Włosko - Angielskiej? Ja całym sercem idę za Interem i Romą, a że finał ma się odbyć na Stadio Olimpico to Totti i reszta ekipy są dwa razy bardziej zdeprymowani, aby wygrać ten dwumecz i awansować aż do finału :).

why-so-serious

A piłka nożna to co 22 facetów ugania się za piłką NUDA
Jeśli jesteś w czymś dobry NIE rób tego za darmo

Altair

Myslalem ze najwieksze szanse ma Manchaster,ale po ogladnieciu kilku meczy uwazam ze trojca:Milan,Barca i Chelsea wiele w tym roku zdziala ;)

Leon Kennedy

CytatA piłka nożna to co 22 facetów ugania się za piłką NUDA

To samo robią w siatkówce, piłce ręcznej... tyle, że ilość osób na boisku się zmniejsza ;).

CytatMilan

Spore szanse na pierwsze sięgnięciu po Puchar Uefa.

CytatBarca

W końcu przegrali i to u siebie, oby tak dalej ;)

CytatChelsea

Za Romą i Interem.. Wtedy będzie ok :D.

Altair

Barca ma wiele mlodych gwiazd,ktore moga pokomplikowac plany niektorych zespolow.Milan ma (narazie) Beckhama,Ronaldinho,Kake,Buffona i jesze kilka gwiazd (choc ponoc meczu sie gwiazdami nie wygrywa) i mysle ze dzieki temu zajdzie daleko.Chelsea mnie ostatnio rozczarowala,a jak bedzie w tym roku?Zobaczymy...

Leon Kennedy

Sorki, ale Buffon gra w Juve. W Milanie broni Dida, Kalac i taki jeden Włoch ;).

Altair

Pardon,fakt.Nie wiem czemu go wsadzilem do Milanu.Dida tez jest niezly ;)

Leon Kennedy

Osobiście to czekam, aż Milan w końcu zafaunduje sobie nowego bramkarza... Boruc mile widziany, a jego czas w daremnym Celticu i nudnej do granic mozliwości Lidze Szkockiej dobiegł końca już jakiś rok temu ;).
Posted on: 23 Luty  2009, 10:11:34

 Przedstawiciele Serie A dość słabo wypadli wczoraj, ale szanse sa nadal i to dość spore. Czekam na rewanże.