Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kobieta dla Bruce'a w TDKR.

Zaczęty przez Adolf, 14 Sierpień 2008, 20:13:27

Q

Informacje na temat Catwoman pojawiają się dość często, ale tak samo było również z Riddlerem, którego jednak w filmie nie zobaczymy. Z ostatnich doniesień wynika jednak, że twórcy szukają aktorki w wieku około 30 lat  i że nie koniecznie musi to być ktoś o znanym nazwisku.

Niestety na razie nie wiadomo czy bohaterką kobiecą będzie tak jak w poprzednich filmach postać stworzona spcjalnie na potrzeby filmu, czy też ktoś w rodzaju Seliny Kyle, Tali al Ghul, a może Vicki Vale?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

Ja bym tam widzia? dr Shondr? Kinsolving. Vicki mo?e by?, posta? reporterki mo?na zawsze w ciekawy sposób rozbudowa?, Talii z kolei w ogóle nie znam, ale nawi?zanie do Ra'sa w fina?owym filmie trylogii nie by?oby z?e, a ju? zw?aszcza gdyby by?o w zestawie z Bane'm  ;D  Catwoman raczej nie chc?, ale je?li bedzie to si? specjalnie nie zmartwi?. Kolejnym postaciom wymy?lanym specjalnie na potrzeby filmu mówi? nie - by?a ju? taka przez dwa filmy i starczy.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mikoto

Mi by tam Catwoman pasowa?a. To fajna posta?. Na pewno du?o namiesza?a by w ?yciu Bruce' a/ Batmana, a jej relacje z Nietoperzem mog?yby nada? filmowi dodatkowego smaku ;).

RafBat

Oczywiście jestem jak najbardziej za Catwoman. Chcę zobaczyć jak Nolan sobie poradzi z tą bohaterką w swoim "realnym świecie Batmana". A jako Catwoman widziałbym Michelle Ryan. W Polsce nie jest może za bardzo znaną aktorką. Jak ktoś z Was chciałby to nadrobić, to polecam "Jekylla", emitowanego przez publiczną. A wracając do samej Michelle Ryan, jest ona bardzo dobrą aktorką, która nie musi się na siłę mizdrzyć żeby przyciągnąć uwagę widzów. No i jest oczywiście bardzo ładną dziewczyną, w dodatku ma bardzo ładne oczy-to akurat powinno być nieodłącznym elementem urody każdej kandydatki na Catwoman. :P

isild87

A ja w roli Kobiety Kota widzialabym sliczna Summer Glau,czyli pania Terminatorke z serialu Kroniki Sary Connor - niczego jej nie brakuje...
No i najwazniejsze - nie jest jeszcze tak znana,a wiec wnioslaby powiew swiezosci do trzeciej czesci.
No i juz sama uroda zawrocilaby w glowie Gackowi,w przeciwienstwie do Rachel,ktora -
tu cytuje opinie kolegi z Filmwebu : "Byla tak straszna,ze watpie aby nawet Nietoperz mial na nia ochote "  ;D

Juby

Je?li w filmie now? dziewczyn? Batman ma by? Catwoman (bo to nie jest jeszcze pewne), to mam nadziej?, ?e b?dzie ona przedstawiona podobnie do tej samej postaci w Batman TAS (szczególnie jak w odcinkach The Cat and the Claw). Jako "bogaczka" Selina mia?aby ?atwiej nawi?za? kontakt z Bruce'm, a jako Kobieta Kot by?aby do?? realnie przedstawiona (jako z?odziejka i pó?-czarny charakter). Co do aktorki, która mia?aby si? w ni? wcieli?, to wypowiem si? dopiero jak padn? jakie? typy z castingów, kogo najbardziej bym w tej roli widzia?.

ALE je?li w TDKR nie b?dzie Catwoman, to mam nadziej?, ?e posta? kobieca b?dzie tym razem zaczerpni?ta z komiksu... ;)


Mr.G

Również jestem za Catwoman, ale w zupełnie odmiennej wersji niż proponowana przez Juby. Ta postać świetnie pasuje do świata Nolana, ale nie jako blond-włosa bogata Panna Kyle rodem z TAS, a raczej jako twarda brunetka w skórzanej kurtce - coś w stylu Year One. Tak właśnie bym ją widział. Oczywiście Bruce wciąż rozpaczałby po Rachel, ale Selina byłaby taką przyjemną dla widza odskocznią.

Q

Wed?ug najnowszych informacji w filmie ma si? pojawi? nowa ukochana dla Bruce'a, a do g?ównych kobiecych ról rozwa?ane s?: Rachel Weisz, Naomi Watts, Blake Lively, Natalie Portman, Anne Hathaway i Keira Knightley.

Bior?c pod uwag? nazwiska wi?kszo?ci aktorek, to mo?na si? spodziewa?, ?e nowa kobieta w ?yciu Wayne'a nie b?dzie tylko atrakcyjnym dodatkiem, czyli je?li te informacje si? potwierdz? to powinno by? naprawd? dobrze.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

RafBat

Cytata do g?ównych kobiecych ról rozwa?ane s?: Rachel Weisz, Naomi Watts, Blake Lively, Natalie Portman, Anne Hathaway i Keira Knightley.
Fajnie, ?e jest brana pod uwag? do tej roli (ukochanej Bruce'a/Catwoman?) Anne Hathaway. Po obejrzeniu filmu pt "Havoc" gwarantuje, ?e potrafi genialnie zagra? "bad girl". Serio, ogl?daj?c ten film, a? mia?em ch?? kopn?? j? w zadek, tzn. wcze?niej bym zrobi? z ni? co? innego :P a zaraz potem ten kop w d... ;) W "Alicji w krainie czarów" nie wypad?a ju? tak dobrze (kiepsko wygl?da jako blondynka, ale Selina na szcz??cie ni? nie jest), chocia? pozostawi?a po sobie dobre wra?enie. To wszystko ?wiadczy, ?e Hathaway jest aktorka która pozostaje w pami?ci widza i której postacie w filmie s? przekonywuj?ce. :)

LelekPL

Wszystkie aktorki to pierwsza klasa współczesnego Hollywood. Weisz była świetna w Źródle, a w takiej głupiej Mumii potrafiła oczarować i rozśmieszyć. Watts to ogólnie świetna i uznana aktorka. Blake Lively ma może najmniejszą renomę, ale jak już zobaczycie Miasto Złodziei, to również i do niej się przekonacie, na jej niekorzyści przemawia fakt, że gra już dziewczynę innego bohatera ze stajni DC/Warner. Portman ma za sobą ciekawe role, ale chyba dopiero w tym roku Czarnym Łabędziem przebije swoją rolę z Leona. Hathaway i Knightley póki co mi najmniej imponują, ale w żadnym stopniu nie stwierdzam, że są złymi aktorkami, a jedynie niekonsekwentnie dopierają materiały. Wszystkie panie oczywiście są też bardzo ładne ;)

isild87

Weisz ? Hmm...Ona nie bardzo by mi pasowala do filmu o Batmanie,choc aktorka z niej swietna,no i jest piekna.
Ale grala juz w jednej adaptacji komiksu,czyli Consatntine,podobnie zreszta jak Portman
(Thor,V jak Vendetta) wiec zanadto by sie kojarzyla z tymi filmami.
Anne Hathaway ? - Moze byc w ostatecznosci,a Keiry nie lubie i nie potrafie sie do niej przekonac...
Blake Lively jest bardzo ladna,ale ja nie ogladam Plotkary,wiec nie wiem jaka z niej aktorka...
Ma jednak cos takiego w oczach,ze moglaby zagrac jakas przeciwniczke niz kokietke ...
Zostaje jeszcze Naomi Watts -  widze ja jako na Seline Kyle lub tez Vicky Vale,
w koncu trzeba wprowadzic kiedys jakas blondynke 
:)

Q

Po tym jak Natalie Portman oświadczyła, że jest zaręczona i w ciąży, z tego powodu liczne serwisy już skreśliły ją z listy potencjalnych aktorek do roli kobiecej w "TDKR".
Posted on: 28 Grudzień  2010, 14:27:46

 Jeszcze odnośnie Natalie Portman - aktorka w ostatnim wywiadzie stweirdziła, że nic nie wie odnośnie plotek łączących i z nowym filmem o Batmanie jak i również z Supermanem.

http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=27208
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

macius0500

Ja Bym Był za Portman ale ją wykluczyli