Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pytania o komiksowe uniwersum Batmana

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:13:12

DCman

Yyyy Ktos ma do sprzedania "No i co generale?" ? :P :P
Wanna know why I use a knife?


DCman

no wlasnie licyctuje^^ a ktos wie po ile chodzi i czy w ogole jest w polsce "Kingdom Come"?
Wanna know why I use a knife?

kelen

Zostal wydany w Polsce, w cenie okladkowej chyba 90 zł. Nie mam pojecia ile moze schodzic na takim allegro, ale na pewno za wiecej, bo naklad byl limitowany.

MJ

Ja kupiłem za 152zł, jeśli uda Ci się znaleźć to prawdopodobnie za podobną cenę, chyba że ktoś będzie chciał się pozbyć jak najszybciej to kupisz nieco taniej, ale wątpie żeby Ci się udało.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

DCman

gdzie go dorwales jesli mozna wiedziec?
Wanna know why I use a knife?

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...


DCman

Wanna know why I use a knife?

Juby

Nie kupuje komiksów po angielsku, a w Polsce (jak zwykle) nie wydano adaptacji TDK. Więc mam pytanie, czy ktoś zna źródło, z którego mógłbym darmowo downloadnąć sobie komiks na podstawie TDK, bo z chęcią bym go przeczytał? ;)

kelen


Juby

Cytat: kelen w 14 Sierpień  2009, 09:48:16
Nie ma takiego

Trudno, i dzięki kelen. Choć na prawdę chciałem przeczytać ten kimiks. :P

Znalazłem coś jednak na pocieszenie. ;D

PS: Mój 1000 post!!! :o

Leon Kennedy

Moglby mim ktos przyblizyc wyglad stroju ojca Bruce"a i po co dokladnie on mu byl potrzebny...??

kelen


Chodzi o to? To byl stroj Thomasa na bal przebierancow. Chyba nawet w tym - http://www.batcave.stopklatka.pl/ramka.php?show=k78 - komiksie cos bylo na ten temat.

Leon Kennedy

Dzieki Kelen i mam jeszcze jedno pytanko... Wiadomo kto dokladnie zabil rodzicow Batmana, bo Chill z tego co pamietam zostal oczyszczony z tych zarzutow.